Ремонт Айфонів. Сервісний центр Apple iSave

Сервісний центр iPhone (Айфон) у Києві

Виберіть Вашу модель

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Відгуки

Подивитись всi вiдгуки
Залишити свій

Місія iSave

Працюючи в сфері послуг, виконуючи ремонт Айфонів і всієї лінійки техніки Apple вивести Україну на новий рівень клієнтоорієнтованості і донести в громадськість ідею чітких стандартів сервісного обслуговування за європейськими нормами.

Візія iSave

Лідируюча мережа сервісних центрів Apple в Україні спеціалізована на ремонті Айфонів, чутлива до потреб своїх клієнтів.

Чим ми корисні для Вас

Розбився, втопився або не вмикається iPhone? Ми Вам допоможемо! Досвідчені майстри сервіс центру iSave зроблять ремонт Айфонів від встановлення скла, дисплея, динаміків і акумулятора, до відновлення мікроелементів материнської плати використовуючи сучасне обладнання. Якщо Вам потрібен ремонт Айфонів, вибирайте будь-який сервісний центр Apple в місті. Але якщо Вам буде цінним потрапити в майстерню, де про Вас піклуються, де буде комфортно і Ви почуєте грамотні, ввічливі і компетентні консультації менеджерів, де Ви отримаєте чесні гарантії і якісний ремонт Айфонів з першого разу, ласкаво просимо в iSave.


Записатися

Чому вибирають iSave

Ми бережемо
Ваш час

Для збереження Вашого цінного часу і ресурсів ми пропонуємо послугу кур'єрської доставки пристрою в радіусі 2-х кілометрів. Ми приїжджаємо, забираємо, робимо ремонт Айфона і доставляємо, поки Ви зайняті своїми важливими справами.

Надійна
гарантія

Ви отримуєте найбільшу гарантію після ремонту Айфонів по Києву: до 36 місяців. Ви будете впевнені в тому, що отримуєте відмінну якість наданої послуги. Ми повинні бути впевнені, що Ви залишитеся задоволені!

Виконуємо
для людей

Батько Джобса був меблярем і говорив сину: «Справжній майстер робить шафу так, що навіть задня стінка виглядає відмінно!» Ми почули.. і відновлюємо Ваші пристрої так, що можемо показувати результат, як приклад.

Людяні
консультації

Ми прагнемо до розуміння Вами того, що, з якою метою ми робимо, і чому використовуємо саме такі методи ремонту Айфонів і деталі. Будьте впевнені, Ви отримаєте в iSave чесні, інформативні, людяні консультації та рекомендації!!

Найважливіша
людина

iSave існує завдяки Вам! Саме тому ми впровадили свої життєві цінності — повага, порядність і бажання вивести Україну на новий рівень сервісного обслуговування — в побудову довірчих відносин в контексті, де Ви можете отримати від нас максимальну користь.

Репутація
нашого сервісу

Якщо Ви хочете напевно отримати хороший результат, коли Вам потрібен ремонт Айфона, подивіться на відгуки наших клієнтів в Google Картах і зробіть правильний вибір! Робити по максимуму — обов'язкова умова нашої роботи.
Записатися

Часті поломки