Ремонт Айфонів. Сервісний центр Apple iSave

Сервісний центр iPhone (Айфон) у Києві

Виберіть Вашу модель

Записатись на Ремонт

Номер введено невірно

Відгуки

Подивитись всi

Місія iSave

Працюючи в сфері послуг, виконуючи ремонт Айфонів і всієї лінійки техніки Apple вивести Україну на новий рівень клієнтоорієнтованості і донести в громадськість ідею чітких стандартів сервісного обслуговування за європейськими нормами.

Візія iSave

Лідируюча мережа сервісних центрів Apple в Україні спеціалізована на ремонті Айфонів, чутлива до потреб своїх клієнтів.

Чим ми корисні для Вас

Розбився, втопився або не вмикається iPhone? Ми Вам допоможемо! Досвідчені майстри сервіс центру iSave зроблять ремонт Айфонів від встановлення скла, дисплея, динаміків і акумулятора, до відновлення мікроелементів материнської плати використовуючи сучасне обладнання. Якщо Вам потрібен ремонт Айфонів, вибирайте будь-який сервісний центр Apple в місті. Але якщо Вам буде цінним потрапити в майстерню, де про Вас піклуються, де буде комфортно і Ви почуєте грамотні, ввічливі і компетентні консультації менеджерів, де Ви отримаєте чесні гарантії і якісний ремонт Айфонів з першого разу, ласкаво просимо в iSave.


Записатися

Чому вибирають iSave

Ми бережемо
Ваш час

Для збереження Вашого цінного часу і ресурсів ми пропонуємо послугу кур'єрської доставки пристрою в радіусі 2-х кілометрів. Ми приїжджаємо, забираємо, робимо ремонт Айфона і доставляємо, поки Ви зайняті своїми важливими справами.

Надійна
гарантія

Ви отримуєте найбільшу гарантію після ремонту Айфонів по Києву: до 36 місяців. Ви будете впевнені в тому, що отримуєте відмінну якість наданої послуги. Ми повинні бути впевнені, що Ви залишитеся задоволені!

Виконуємо
для людей

Батько Джобса був меблярем і говорив сину: «Справжній майстер робить шафу так, що навіть задня стінка виглядає відмінно!» Ми почули.. і відновлюємо Ваші пристрої так, що можемо показувати результат, як приклад.

Людяні
консультації

Ми прагнемо до розуміння Вами того, що, з якою метою ми робимо, і чому використовуємо саме такі методи ремонту Айфонів і деталі. Будьте впевнені, Ви отримаєте в iSave чесні, інформативні, людяні консультації та рекомендації!!

Найважливіша
людина

iSave існує завдяки Вам! Саме тому ми впровадили свої життєві цінності — повага, порядність і бажання вивести Україну на новий рівень сервісного обслуговування — в побудову довірчих відносин в контексті, де Ви можете отримати від нас максимальну користь.

Репутація
нашого сервісу

Якщо Ви хочете напевно отримати хороший результат, коли Вам потрібен ремонт Айфона, подивіться на відгуки наших клієнтів в Google Картах і зробіть правильний вибір! Робити по максимуму — обов'язкова умова нашої роботи.
Записатися

Часті поломки

Ремонт Айфонів в Києві з гарантією

Якою б надійною не була сучасна техніка, доводиться констатувати той факт, що абсолютно «невбиваних" пристроїв поки просто не існує. Гаджети від американської корпорації Apple безумовно відрізняє підвищена міцність і надійність, однак і вони можуть вимагати заміни комплектуючих і відповідного ремонту. Коли Вам може знадобитися ремонт iPhone в Києві? Заміна дисплея, акумулятора, сенсора, кнопок, роз'ємів і навіть всього корпусу може стати необхідною в таких ситуаціях:
· падіння телефону на тверду поверхню;
· випадкові удари;
· механічні навантаження (забули в задній кишені джинсів і «сіли» на свій iPhone);
· потрапляння всередину корпусу вологи, жиру, бруду;
· пошкодження пристрою від зубів домашніх тварин, дитячих ігор і так далі.
Навіть якщо Ви дуже дбайливо ставитеся до свого гаджету і оберігаєте його від будь-яких «неприємностей», ніхто не застрахований від випадкових перевантажень в мережі: при зарядці смартфон може просто вийти з ладу. Професійний ремонт iPhone допоможе в самих «запущених» випадках і з гарантією допоможе відновити функціональність і працездатність Вашого «яблучного» гаджета.

Ремонт Айфонів від професіоналів високої кваліфікації
У нашій майстерні ремонту висококваліфіковані фахівці зможуть в найкоротший термін повернути Айфон «до життя», заощадивши Ваш час та гроші. Не забувайте, що тільки професійний підхід гарантує успішність ремонту будь-яких цифрових гаджетів.
Незалежно від марки і виробника, будь-яка електронна техніка, а продукція Apple особливо, вимагає кваліфікованого обслуговування і ремонту. У домашніх умовах провести процедуру «реабілітації» смартфона досить складно: від Вас будуть потрібні спеціальні навички і професійний інструмент і обладнання. Будь-яка помилка лише посилить проблему або призведе до появи нової, тому довірте ремонт професійному сервісному центру.
Незалежно від складності ремонту, Ви завжди можете розраховувати на високу якість послуг від нашого сервісного центру. Потрібно замінити скло? Проблеми з автономністю? Необхідна прошивка останньої версії? Чи не бажаєте втрачати особистий час і платити гроші за неякісно виконану роботу? Фахівці нашого сервісного центру зможуть оперативно і з гарантією виконати будь-які ремонтні роботи з повним відновленням функціональності та працездатності пристрою.


Записатися