Ремонт Айфонів. Сервісний центр Apple iSave

Ремонт Айфонів

Виберіть вашу модель

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

Часті поломки

Для вас, переваги iSave у якості

Якість
деталей

Наша велика цінність в тому, щоб бачити вашу подяку за відремонтований Айфон, спонукає нас використовувати деталі тільки найкращої якості. Ваш пристрій буде зроблений з першого разу!

Ваша
надійна гарантія

Ви отримуєте найбільшу післяремонту гарантію по Києву: 180 днів. Ми настільки впевнені в своїх силах, тому що маємо більше 5 років професійного досвіду в ремонті Айфонів і Apple пристроїв.

Робота на
совість

Батько Джобса був меблярем і говорив сину: «Справжній майстер робить шафу так, що навіть задня стінка виглядає відмінно!» Ми почули.. і ремонтуємо ваші пристрої так, що можемо показувати результат, як приклад.

Якість
консультацій

Ми любимо бачити, що ви розумієте, що і з якою метою ми робимо, і чому використовуємо саме такі методи роботи, ремонту та деталі. Будьте впевнені, ви отримаєте в iSave правдиві, інформативні та людяні консультації та рекомендації!

Найважливіша
людина

Будь-який бізнес існує завдяки вам, клієнти! Саме тому ми впровадили свої життєві цінності — повага, порядність і грамотність — в побудову довірчих відносин в контексті, де ви можете отримати від нас максимальну користь.

Репутація
нашого сервісу

Якщо ви хочете напевно отримати хороший результат, коли вам потрібно відремонтувати Айфон, подивіться на відгуки наших клієнтів в Google Картах і зробіть правильний вибір! Робити по максимуму — це обов'язкова умова нашої роботи.
Стати клієнтом iSave

Вітаємо вас, гості, друзі, колеги сервісу iSave!

Мене звати Сергій Миколаєнко. Я — власник, засновник і "головлікар" сервісного центру iSave (айСейв), ми ремонтуємо і обслуговуємо улюблену техніку Apple у Києві. Професійно спеціалізуємося на ремонті Айфонів. Я хочу поділитися з вами нашою історією, і запросити, при необхідності, звернутися за допомогою саме до нас!

У 2016 році, вже більше 4-х років пропрацювавши в темі Apple, я вирішив, що настав час керувати, контролювати і розвивати своє "дітище" і влітку того ж року створив "iSave". Наш сервіс Apple знаходиться за адресою: Київ, вулиця Симона Петлюри 13/135. В окрузі є ще кілька майстерень, і ми вирішили допомагати користувачам яблучної техніки саме поруч з ними, тому що знаємо, що саме ми чинимо Apple професійно і на совість, робимо все можливе для швидкої обробки будь-якого замовлення, постійно контролюємо рівень якості використовуваних деталей і обладнання, і обов'язково працюємо на створення нашої репутації та розвиту мережі "сарафанного радіо"! Ми поважаємо наших гостей, і намагаємося працювати так, щоб ви поважали нас. Дякуємо, що дочитали нашу історію і моє запрошення! Гарного вам дня, і до зустрічі!

P.S.: У кожного користувача iPhone рано чи пізно виникають цікаві питання, так нехай же на них відповімо саме ми з командою айСейв! Зв'яжіться з нами і отримайте консультацію від майстрів своєї справи!


Стати клієнтом iSave

Наші задоволені клієнти

Подивитись всi вiдгуки
Залишити свій