Ремонт Айфонів. Сервісний центр Apple iSave

Ремонт Айфонів

Виберіть вашу модель

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

Часті поломки

Чому вибирають iSave

Ми бережемо
ваш час

Для збереження вашого цінного часу і ресурсів ми пропонуємо послугу безкоштовної кур'єрської доставки пристрою всім сусідам в радіусі 2-х кілометрів. Ми приїжджаємо до вас, забираємо, ремонтуємо і доставляємо, поки ви зайняті своїми важливими справами.

Надійна
гарантія

Ви отримуєте найбільшу післяремонту гарантію по Києву: 180 днів. Ви будете впевнені в тому, що отримуєте відмінну якість купивши у нас послугу. Ми повинні бути впевнені, що ви залишаєтеся задоволені!

Робота на
совість

Батько Джобса був меблярем і говорив сину: «Справжній майстер робить шафу так, що навіть задня стінка виглядає відмінно!» Ми почули.. і ремонтуємо ваші пристрої так, що можемо показувати результат, як приклад.

Людяні
консультації

Ми любимо бачити, що ви розумієте, що і з якою метою ми робимо, і чому використовуємо саме такі методи роботи, ремонту та деталі. Будьте впевнені, ви отримаєте в iSave правдиві, інформативні та людяні консультації та рекомендації!

Найважливіша
людина

Будь-який бізнес існує завдяки вам, клієнти! Саме тому ми впровадили свої життєві цінності — повага, порядність і грамотність — в побудову довірчих відносин в контексті, де ви можете отримати від нас максимальну користь.

Репутація
нашого сервісу

Якщо ви хочете напевно отримати хороший результат, коли вам потрібен ремонт Айфона, подивіться на відгуки наших клієнтів в Google Картах і зробіть правильний вибір! Робити по максимуму — це обов'язкова умова нашої роботи.
Запис на ремонт

Вітаємо вас, гості, друзі, колеги сервісу iSave!

Мене звати Сергій Миколаєнко. Я — власник, засновник і "головлікар" сервісного центру iSave (айСейв), ми ремонтуємо і обслуговуємо улюблену техніку Apple у Києві. Професійно спеціалізуємося на ремонті Айфонів. Я хочу поділитися з вами нашою історією, і запросити, при необхідності, звернутися за допомогою саме до нас!

У 2016 році, вже більше 4-х років пропрацювавши в темі Apple, я вирішив, що настав час керувати, контролювати і розвивати своє "дітище" і влітку того ж року створив "iSave". Наш сервіс Apple знаходиться за адресою: Київ, вулиця Симона Петлюри 13/135. Ми чинимо Apple професійно і на совість, робимо все можливе для швидкої обробки будь-якого замовлення, постійно контролюємо рівень якості використовуваних деталей і обладнання, і обов'язково працюємо на створення міцної репутації та розвиту довірчивих вiдносин з кожним клiєнтом! Ми поважаємо наших гостей, і намагаємося працювати так, щоб ви поважали нас. Дякуємо, що дочитали нашу історію і моє запрошення! Гарного вам дня, і до зустрічі!

P.S.: Розбили, втопили або не включається iPhone? Ми вам допоможемо! Проведемо ремонт Айфонів від заміни скла, дисплея, динаміків і акумулятора, до відновлення і заміни мікроелементів материнської плати використовуючи сучасне обладнання та руки досвідчених майстрів. Якщо ви хочете зробити ремонт Айфона, вибирайте будь-який сервісний центр Apple у Києві. Але якщо ви хочете ще й потрапити в майстерню, де піклуються про вас, де буде комфортно і ви будете чути грамотну, ввічливу і компетентну розмову менеджерів, де ви отримаєте чесні гарантії і ремонт Айфона з першого разу, ласкаво просимо в iSave. Клієнтоорієнтованість понад усе!


Запис на ремонт

Наші задоволені клієнти

Подивитись всi вiдгуки
Залишити свій