AVPlayer: кращий відеоплеєр для Айфона

У всіх буває момент, коли вдома, в дорозі, літаку чи на відпочинку хочеться розслабитися і подивитися хороше кіно. Але скажіть, якщо немає в цей час WiFi, то як це зробити і через який додаток? Як не дивно, стандартний додаток "Відео" на Айфон, в якому більше проблем, ніж користі, ми відсуваємо на задній план, а в лідери відеоплеєрів iOS ставимо відмінний додаток AVPlayer.

AVPlayer logo прозорий
AVPlayer (iPhone, iPod), AVPlayerHD (iPad)


AVPlayer — відеоплеєр, який дозволяє швидко і просто скачати відео на Айфон з комп'ютера.

Примітка: додатки на iPhone і iPad візуально і функціонально однакові, тому ми будемо далі писати про "відео на Айфон", проте мається на увазі і Айпад.

В iTunes дана програма продається окремо для Айфона і Айпада, що є мінусом. Вартість складає 2.99$ за одну з версій, а відмінність назв відеоплеєра AVPlayer на Айфон і Айпад складається тільки в закінченні HD. Будьте уважні при покупці!

Повірте, навіть через 5 років нашої роботи з офіційними додатками App Store, завданням яких був простий зручний спосіб перегляду відео на АйФоні, саме AVPlayer постійно оновлюється, працює стабільно і має ряд плюсів перед іншими відеоплеєрами.

Переваги AVPlayer:

1. Зручний інтерфейс і навігація;
2. Просте завантаження відео з комп'ютера;
3. Прослуховування музики;
4. Можливість відкривати в AVPlayer будь-який фільм онлайн, знайдений в інтернеті;
5. Підтримує більшість форматів аудіо і відеофайлів;
6. Додаткові способи завантаження контенту;
7. Установка паролів на папки.

А тепер пройдемося більш детально за функціями і пріоритетами AVPlayer.

1. Інтерфейс і навігація

Стів Джобс за життя і роботи в Apple створював пристрої і операційну систему для них так, щоб користувачеві все було зрозуміло на інтуїтивному рівні. Так само і AVPlayer — все досить просто і мінімалістично. Я б навіть сказав — те, що потрібно. Немає зайвих налаштувань, хитромудрих меню і непотрібних кнопок при переглядів фільмів.

Скріншот АВПлеєр: меню програми

1.1 Media explorer — завантажені мультимедійні дані;

1.2 Wi-Fi transfer — варіанти додавання контенту в AVPlayer (http, FTP, Dropbox, Google Drive);

1.3 Web browser — примітивний браузер інтернету, але з можливістю відкрити знайдене відео в інтерфейсі AVPlayer для більш комфортного перегляду;

1.4 Settings — налаштування відеоплеєра, в яких Ви можете налаштувати корисні функції. Наприклад:

• Відтворення з місця, де Ви зупинилися і вийшли з програми в минулий раз;
• Дозвіл відеофайлу під час передачі на ТБ;
• Відтворення всіх файлів підряд. Корисно, коли AVPlayer використовується для прослуховування музики;
• Багатозадачність — щоб Ви могли включити музику, вийти з програми і працювати в іншому додатку.

Скріншот АВПлеєр: вид вікна відтворення відео

Як ми говорили раніше, меню відтворення відео абсолютно просте. Є можливість збільшити швидкість відтворення, вкл/викл субтитри і налаштувати параметри картинки. А реально корисною функцією є збільшення гучності звуку в 2-і і 4-и одиниці. Звук стає менш чистим, але при перегляді фільму в шумному місці, це явно необхідна опція.

2. Просто завантажити відео з комп'ютера на Айфон

2.1 Щоб завантажити фільм в AVPlayer через iTunes, потрібно зробити наступне:

1. Завантажити iTunes.
2. Підключити Айфон і запустивши iTunes вибрати свій пристрій.
3. Зліва натисніть "Програми" і в меню прокрутіть вниз.
Примітка: такий варіант вибору існує до версії iTunes 12.7. Починаючи з версії 12.7 потрібно запустити: Айтюнс — Іконка пристрою — Загальні файли — Програми...
4. Виберіть "AVPlayer". Цей список — програми, в які можна додавати певний додатковий контент.
5. Вибравши AVPlayer справа знизу натисніть "Додати файл ..." і виберіть фільми, які бажаєте завантажити, або просто перетягніть фільми з ПК в цей прямокутник.


Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.


Програми iTunes з додатковими документами

6. Далі натискайте "Відкрити" і очікуєте.
7. Після закінчення завантаження, коли зверху iTunes бігунок дійде до кінця, процес закінчено.

І знову, AVPlayer обходиться без синхронізації і зайвих рухів. Конвертувати фільми в певний формат не потрібно — в якому завантажили на ПК, в тому і завантажуєте в відеоплеєр.


2.2 Другий варіант — завантажити відео в AVPlayer через FTP-сервер.

1. Запускаєте браузер комп'ютера і AVPlayer на пристрої.

Як завантажити відео на Айфон

2. Переходьте по розділах Wi-Fi Transfer — HTTP Server — ОК

Програма для перегляду відео на Айфоні

3. Потрапляєте у вікно, де написано, що потрібно в браузері Вашого комп'ютера ввести адресу одного з посилань для переходу на FTP-сервер. Наприклад: http://192.168.31.213:8080

Вікно АВПлеєр при скачуванні відео через FTP

4. На ПК у вікні FTP-сервера АВПлеєра Ви натискаєте кнопку Виберіть файл. Після вибору папок або певних мелодій натискаєте кнопку Submit і очікуєте передачі.

HTTP-сервер програми

Примітка: незважаючи на зручність користування даним додатком, з передачею відео через FTP-сервер розробники допустили помилку — вибирати для копіювання фільми можна тільки поштучно.

3. Прослуховування музики

AVPlayer є програвачем, і в той же час якщо є необхідність користуватися ним як аудіоплеєром, будь ласка. В налаштуваннях встановлюєте безперервне відтворення, опцію багатозадачності і слухаєте потік улюбленої музики. Аудіофайли перекидаються в програму аналогічним чином.

Читайте також: Інструкції по завантаженню музики на Айфон.

4. Можливість відкривати в AVPlayer будь-який фільм онлайн, знайдений в інтернеті

Те, про що ми писали в пункті 1.3. У Safari і інших стандартних браузерах в основному обмежений функціонал коли справа доходить до перегляду відео. Відкривши фільм онлайн в AVPlayer Ви отримуєте додаткові опції під час перегляду, що знову підтверджує зручність відеоплеєра.

5. Підтримує більшість форматів аудіо і відеофайлів

Dolby Digital (AC3), Dolby Digital Plus (EAC3), Support High quality video clips (720P, 1080P), MP4,MOV,M4V, XVID,AVI,WMV,RMVB,ASF,H264,MKV, SMI, SRT, TXT, SubStationAlpha Subtitles

Припускаємо, що Ви навіть не читали. І не потрібно, просто скажемо — працює все.

6. Додаткові способи завантаження контенту

Скріншот АВПлеер: способи завантаження контенту

Найзручніші, це Dropbox, Google Drive, якщо у Вас там є контент, і HTTP Server, який для завантаження фільмів вимагає тільки ПК з медіаконтентом і Ваш яблучний пристрій з підключеним WI-Fi.

Для завантаження файлів на Айфон за допомогою http в AVPlayer необхідно натиснути:

Іконку "HTTP Server" — "ОК", потім ввести в браузері ПК одну з червоних рядків, написаних на сторінці гаджета. На сторінці клацнути і виконати "Вибір файлу", натиснувши "Submit" синхронізувати і чекати закінчення процесу. Готово, Ваші файли на пристрої, який навіть не підключався фізично до комп'ютера.

7. Встановлення паролів на папки

AVPlayer дозволяє встановлювати цифрові паролі на папки, контент яких Вам необхідно приховати. Наприклад, Ви користуєтеся Айпад з маленькою дитиною, якій рано і не потрібно дивитися бойовики, жахи, трилери і т.д. В цьому випадку Ви створюєте папку для особливих фільмів, на яку встановлюєте заборону у вигляді пароля.

AVPlayer по праву вважається лідером відеоплеєрів на iOS. Завантаживши його, у Вас завжди буде можливість легко завантажити кіно і музику в дорогу для програвання на Айфоні.

Якщо Ви не використовуєте кредитну карту або взагалі не створювали особистий Apple ID, ми можемо завантажити на Ваші гаджети відеоплеєр AVPlayer. Для цього телефонуйте нам: (067) 951-50-10 або залишайте заявку на зворотний дзвінок.


23 серпня 2017 | Сергій Миколаєнко