Причини купити оригінальний Apple Lightning USB кабель

Кабелі зношуються, рвуться, гризуться і губляться, і приходить час купувати новий. Часто людина хоче зменшити бюджет на покупку нового аксесуара і може зробити неправильний вибір на користь покупки неоригінального Lightning кабелю. Ви можете купити USB lightning оригінальній в iSave по ціні 529 гривень — крім професійного ремонта Айфонів ми так само займаємося продажем необхідних аксесуарів до техніки Apple, а в статті ми аргументуємо Вам, чому купувати кабель Lightning краще саме оригінальний, а не копію.

Кабель для Айфона купити

Зміст:

1. Купити аксесуари для зарядки Apple в iSave;
2. Якість складових комплектуючих кабелю;
3. Вразливість пристрою при зарядці копією;
4. Ризикова зарядка в машині.
5. Лiцензiя MFi.

1. Купити аксесуари для зарядки Apple в iSave

Lightning/USB original529 грн
Адаптер 1А 5V для iPhone original529 грн
Адаптер 2.1А 10V для iPad (model 1-4/mini) original759 грн
Адаптер 2.1А 12V для iPad (model Air-iPad New) original759 грн


Купити аксесуари Ви можете у нас в магазині за адресою: Київ, ул.Симона Петлюри, 13/135, офіс 25.
Далі читайте аргументи на користь придбання оригінальних кабелів до Apple пристроїв.

2. Якість складових комплектуючих кабелю

Старий вбитий кабель Lightning

Apple робить оплетення своїх шнурків з екологічно чистих матеріалів. Саме тому Ви могли помітити, що з плином довгого часу використання вони можуть "розсипатися в лахміття". Так, виглядає це не дуже, проте вони далі продовжують працювати через якість внутрішніх матеріалів.

Увага! Ми не рекомендуємо використовувати шнурки з таким зношеним оплетенням, це небезпечно.

У свою чергу у копій все навпаки — матеріали обплетення використовуються "дубові", а внутрішні складові дешеві і на порядок менш якісні. Тому часто у Вас кабель може перестати працювати, причому навіть дуже швидко, а обплетення буде цілим. При однакових умовах експлуатації копія в 2, 3 і більше разів менше прослужить Вам за часом ніж оригінал, і чим сильніше у Вас бажання заощадити, тим більше шансів, що Ви витратите більше грошей і часу на покупку декількох копій, ніж придбання одного надійного якісного оригіналу.

3. Вразливість пристрою при зарядці копією

Якщо у Вас вдома або в офісі немає системи стабілізації напруги електрики, то є ризик раптового перепаду напруги в мережі. Якщо в цей момент Ви поставили на зарядку свій гаджет, то заряджаючи його копією ризик пошкодження материнської плати, а точніше згоряння контролера заряду або контролера живлення Айфона або Айпада, дуже збільшується. Така несправність ремонтується, ми це звичайно робимо, але вартість такого ремонту в залежності від моделі починається від 1397 гривень (iPhone 5) і далі. І додайте до цієї вартості ще ціну згорілого шнурка і нового кабелю, який Вам все одно потрібно купувати.

Фото плати Айфона із зазначенням контролера живлення і контролера заряду

4. Ризикова зарядка в машині

3 і 4 пункти, це дуже поширені причини звернення клієнтів в iSave за ремонтом і вони практично ідентичні — стрибок напруги. Тільки в мережі ми не знаємо коли це може статися, а в автомобілі багато людей просто не в курсі, як безпечніше заряджати пристрій. Вся справа в тому, що сідаючи в машину Ви можете автоматично поставити Айфон на зарядку через USB, якщо є вбудований, або через перехідник в прикурювача з кабелем зарядки. І в момент, коли Ви заводите машину, відбувається стрибок напруги, який є частою причиною появи гостей у iSave, тому що згоряють всі ті ж контролер заряду або живлення. Тут теж виграє більше той, хто використовує оригінальні аксесуари — кабелі, адаптери в мережу, перехідники в автомобільний прикурювач витримують більше за рахунок більш якісних матеріалів і наявності внутрішніх запобіжників.

5. Ліцензія MFi

MFi на упаковках аксесуарів для iPhone/iPad/iPod

Оригінальні аксесуари завжди мають ліцензію програми MFi (Made For iPhone/iPad/iPod). Це означає, що в кабелі є офіційний чіп від Apple, який буде пропускати до роботи будь-яку майбутню прошивку iOS. Простіше кажучи, оригінальний Lightning кабель буде працювати завжди, незважаючи на вихід нової прошивки і оновлення Ваших гаджетів. На противагу цьому, копії далеко не завжди мають такий чіп, але китайці навчилися його робити під певну прошивку. Тобто Ви купите робочий на даний момент кабель-копію, а після поновлення він вже може не заряджати пристрій, і доведеться Вам купувати новий кабель, тому що цей вже не працездатний.

Ось Вам кілька переконливих аргументів в бік покупки оригінального кабелю Apple Lightning USB і приклади вартості "економії". Все це стосується і інших аксесуарів, і особливо це відноситься до блочку зарядки пристрою.

Ми впевнені, що наші рекомендації несуть цінність для Вас, для Вашого гаманця, часу і комфорту, і знаємо, що буде корисним дотримуватися їх. Якщо Ви довірилися нашим порадам і вони принесли Вам практичну користь, обов'язково діліться ними в соцмережі, щоб допомогти своїм знайомим теж підвищити безпеку і якість використання Apple техніки.


13 квітня 2018 | Сергій Миколаєнко