Ремонт iPhone (Айфон) після води недорого у Києві

Ціна чистки Айфона від води: від 400 грн
Ціна ремонту (при необхідності): визначається після чистки. Залежить від ступеня пошкоджень.
Додатково: Консультуємо • Видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Фото Айфон потопельник

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Трапляються неприємні ситуації, коли смартфон потрапляє у воду або під дощ, на нього щось проливають або він пірнає в струмопровідну рідину. Ми розповімо Вам чим загрожує така невдача, як діяти, і чому чистка Айфона після потрапляння туди вологи повинна проводитися якомога швидше.

Місця, через які в iPhone може потрапити рідина:

1. Аудіовхід;
2. Слот сім карти;
3. Роз'єм зарядки;
4. Слуховий динамік;
5. Сіточки мікрофону і поліфонічного динаміка.


Вода потрапляє в середину iPhone буквально за секунди і з цього моменту починається його "боротьба за виживання". Будь-яка рідина, а особливо якщо вона солона, швидко пошкоджує мікроелементи плати, тим більше, коли в пристрої проходить струм.

Картинка з втопленою платою Айфона

Що робити після попадання води всередину техніки

Перше, що Ви можете зробити, щоб мінімізувати ризик добити пристрій — вимкнути його і покласти в рис. За допомогою рису смартфон звісно не відремонтується, але тим не менше він зможе увібрати в себе частину водички. Або рис заманить китайців-гурманів, які відремонтують Ваш iPhone!)) Отже, далі наступний крок — якщо у Вас є можливість, самостійно розкрутіть нижні болти і відключіть батарею, або несіть в сервісний центр iSave, де майстри зроблять це і відразу візьмуться за чистку Айфона після води і відновлення "потопельника".

Такі гаджети потрібно лагодити негайно, адже чим більше часу в смартфоні знаходиться рідина, тим сильніше вона окисляє мікроелементи материнської плати пристрою. Для максимального відновлення плати смартфона від води майстри iSave практично повністю розбирають його на окремі деталі і промивають в ультразвукової ванні спеціальною рідиною, вона "розбиває" окислення і не дає йому поширюватися.

Якщо після чистки Айфона явних пошкоджень від вологи на мікроелементах і деталях не видно, його збирають і перевіряють працездатність кожної функції девайса. Якщо все працює, власник отримує свій смартфон назад. Якщо ж якась деталь не виконує свою функцію, після узгодження з клієнтом подальшого ремонту майстри iSave допрацьовують пристрій.

Незважаючи на те, що чистка Айфона після води допомагає прибрати все окислення з плати, після попадання в середину гаджета вологи і процесу його відновлення, жоден сервісний центр по ремонту техніки Apple не дає післяремонтну гарантію на "втоплені" пристрою. При чищенні Айфона від води гарантія дається тільки на деталі, якщо є необхідність в їх заміні.

Увага! Моделі 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, Xs, Xr, Xs Max не ідеально водонепроникні! Ось, що пише Apple у себе на сайті: "iPhone 7 і iPhone 7 Plus протестовані в спеціально підтримуваних лабораторних умовах за стандартом IEC 60529. Ступінь їх захисту від бризок, води і пилу відповідає індексу IP67. Стійкість до дії крапель, води і пилу не є постійною умовою і може знижуватися при природному зносі."
А ми радимо і зовсім утримуватися від можливості потрапляння на гаджет будь-якої рідини.

Умови лабораторних досліджень, після яких був зафіксований ступінь захисту IP67:

1. Чиста вода без домішок;
2. Відсутність тиску від використання гаджета під водою;
3. IP67 допускає знаходження пристрою під водою не більше 30 хвилин.

Тому ні в яких озерах, басейнах, морях, океанах і алкоголі iPhone купати не потрібно.

Після потрапляння рідини на плату, техніка може дуже непередбачувано поводитися — буває, далі продовжує якийсь час працювати і здається, що все відмінно, а може зовсім вимкнеться від короткого замикання. Якщо в техніку потрапила волога і вона працює, це далеко не показник, що загрози поломки більше немає, тому чим швидше Ви принесете в iSave зробити чистку Айфона після купання, тим більше шансів мінімального пошкодження елементів материнської плати і комплектуючих.

Сервісний центр iSave надає послугу перевірки iPhone БУ перед покупкою, а упевнитися, що пристрій не був втоплений і не проводилася чистка Айфона, потрібно обов'язково!