Чистка MacBook від пилу з заміною термопасти

Ціна: 500 грн
Гарантія: 3 місяці
Час ремонту: до 2-х годин
Моделі: MacBook Air до 2015, MacBook Pro до 2015
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Чистка MacBook у Києві
Ремонт Apple по Україні

Записатися на чистку

Номер введений невірно

Профілактичну чистку MacBook потрібно робити кожні рік-півтора. Але якщо у Вас робота на ньому відбувається, припустимо, в ліжку або приміщенні, де може збиратися більше пилу, то цей період зменшується.

Термоінтерфейс — тонкий шар теплопровідного матеріалу між охолоджуваною поверхнею (процесор, відеочіп) і пристроєм відводу тепла (радіаторна металева трубка). Найпоширенішою категорією термоінтерфейсу є теплопровідна паста (термопаста).

Чистку MacBook з заміною термопасти так само важливо робити, як і техогляд автомобіля. У час, коли цінність особистої і робочої інформації більше ніж саме залізо, уявіть що буде, якщо через економію на даній процедурі Ваш Мак просто вимкнеться?

А що, якщо не робити чистку MacBook з заміною термопасти?

Кулери (вентилятори) забиваються пилом, уповільнюють швидкість обертання, і не пропускають холодне повітря через радіатор до процесора, і в деяких моделях — відеокарти. Через це процесор нагрівається і починає повільніше працювати на зношування, і працювати так, щоб взагалі «вижити». Кулери починають видавати шум, а програмне забезпечення Мака тупити. Ось тоді якраз в основному до нас і звертаються)


А ось, що буває, якщо звертатися до тих, хто робить не на совість:

Чистка МакБука

- Термопасту необхідно наносити тонким шаром, і тільки на ті місця, де вона необхідна. Це неправильні варіанти заміни термопасти на MacBook.

Заміна тепмопасти на Маку

Читайте відгуки про сервісні центри, обов'язково залишайте свої після взаємодії, і вибирайте професіоналів.5 лютого 2019 | Сергій Миколаєнко