Як подивитися історію покупок App Store і борг

У iSave часом звертаються клієнти з питанням: "Хочу завантажити додаток, платне або безкоштовне, а з'являється повідомлення" — «Виникла проблема з оплатою попередньої покупки» («There is a billing problem with a previous purchase»). Питання даної задачі полягає в скоєних попередніх завантаженнях і робочій кредитній картці, за допомогою якої Ви робите оплату. У статті ми розберемося в причинах і розповімо, як подивитися історію покупок App Store і борг, щоб Вирішити таке питання..

Помилка з оплатою попередньої покупки App Store

Поява даної проблеми унеможливлює закачування навіть безкоштовних програм, і поновлення деяких з платних в App Store. В цьому випадку краще розібратися як вирішити дане питання, ніж відразу створювати новий Apple ID. Адже на цьому у Вас може бути вже завантажена якась кількість придбаного контенту.

По темі: Як створити новий Apple ID.

Два варіанти появи напису про проблему з оплатою попередньої покупки:

1. У кредитної картки закінчився термін дії або вона на даний момент є не прийнятої.

Для перевірки цієї інформації на лицьовій частині кредитки перегляньте термін її дії. Якщо він не закінчений, то переходимо до другого варіанту.

2. На кредитній карті недостатньо грошей для оплати.

Тут є нюанс — ця покупка не обов'язково та, яку Ви бажаєте зробити зараз. Ймовірно, це вже куплений додаток, який не був сплачений Вами, а зараз на картці недостатньо коштів, щоб за нього розрахуватися. Еппл списує гроші не моментально, а через деякий час, і бувають ситуації, коли перед тим, як Еппл списала кошти, на кредитці їх вже немає. Щоб вирішити це завдання, необхідно дізнатися розмір і за що на Вашому Apple ID нарахована заборгованість.

Увага! Подивитися необхідну інформацію можна тільки через iTunes на Mac/ПК.

Для перевірки історії покупок App Store і боргу потрібно зробити:

Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.


1. Завантажити iTunes, якщо у Вас не встановлена ​​ця програма.

2. Відкрийте цей додаток. У вкладці "Рахунок" виберіть пункт "Увійти...".

3. Введіть свій Apple ID/пароль, натисніть клавішу "Увійти".

4. Коли з'явиться введений Apple ID, в тій же вкладці "Рахунок" натискаємо пункт "Переглянути...".

Фото з iTunes, куди вводити Apple ID

5. Далі для перегляду історії покупок App Store і боргу натискаємо "Див. всі".

6. На цій сторінці Ви можете переглянути дати, вартості всіх скоєних покупок і завантаження безкоштовних додатків зроблених через цей Apple ID.

Фото з iTunes, перегляд історії покупок

Тут же Ви побачите червону напис «Сума заборгованості» або «Amount you owe». Це медіаконтент, за який висить борг, погасивши який Ви далі зможете користуватися своїм Apple ID.

Багато задач iOS і MacOS можна Вирішити. Ми з командою iSave допоможемо Вам з ними розібратися.

Натискайте на кнопки шеринга соцмереж, щоб вчасно згадати Вирішення питання перевірки історії покупок App Store і поділитися статтею з друзями.10 серпня 2017 | Сергій Миколаєнко