Ремонт Айфон 5


У вартість включено деталь і робота.
Гарантія на заміну деталей: 180 днів
Гарантія на ремонт після пайки: 60 днів
Гарантія на заміну скла: 30 днів
Діагностика: Безкоштовно

Айфон 5 фото. Ціни за ремонт iPhone 5

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

Вид роботиЦiна, грн
Діагностика Безкоштовно
Заміна скла747
Заміна екрану (дисплейний модуль)1197
Батарея (акумулятор) 457
Кнопка Home (центральна)297
Кнопка вмикання Power (верхня) 347
Датчик наближення347
Кнопки гучності і вібродзвінка347
Роз'єм навушників 347
Роз'єм зарядки 347
Мікрофон 347
Корпус (задня кришка)797
Динамік (поліфонічний)297
Динамік (слуховий)297
Скляна вставка корпусу (1 шт)247
Камера основна (задня) 397
Камера фронтальна (передня) 347
Вібромеханізм197
Модем (помилка 1)1397
Аудіокодек1397
Заміна комплекту плати1897
Приклеїти рамку дисплея397
Чистка після потрапляння води від 397
Перепрошивка, оновлення, відновлення ПЗ від 247
Встановлення додаткових програмвід 97

Про Айфон 5 і його ремонт:

iPhone 5 — пристрій, який у вересні 2012 став кращим флагманом яблучної компанії і безсумнівним лідером ринку смартфонів. Можна було простежити підвищення стабільності і швидкості роботи, розміру і яскравості екрану. У цій моделі тепер задня частина корпусу стала алюмінієвої, а не скляною, як в моделях 4 і 4s, хоча залишилися скельця знизу і зверху для кращої передачі сигналу антен. Екран пристрою тепер втоплений в корпус в порівнянні з попередніми версіями, в яких модуль був як би зверху металевого каркаса. Айфон 5 був останньою моделлю, в якій за стандартом оригінальною версією iOS була 6.0 — старенька, добра і всіма улюблена, через яку дуже багато користувачів довгий час не оновлювалися, поки монополістична Apple нас просто не змусила. Через зміни концепції всього пристрою в ньому була досить велика кількість "хвороб", частина яких виявлялася в незалежності від обережності користування пристроєм.

Найпоширеніші ремонти Айфон 5:

• Поміняти екран
Причини несправності: утоплення пристрою, падіння, тиск. Починаючи з цієї моделі частим випадком побитого екрану стала причина падіння пристрою на край алюмінієвого корпусу. Так як екран Айфона 5 втоплений в корпус, при падінні алюміній різко створює точкове тиск на край скла, від чого воно не витримує і лопається. Час усунення поломки: 30 хвилин.

відгуки iSave

• Поміняти скло
Причини несправності: ті ж самі, що і екрану, але скло можна міняти, коли матриця і тачскрін iPhone залишилися цілими. Час усунення поломки: 2-3 години.

• Шлейф кнопки Power (верхня кнопка вмикання)
Як проявляється: не натискається або не реагує на натискання. Причини несправності: інженерна недоробка, термін експлуатації. Це найчастіша хвороба Айфона 5, яка не залежить від обережності користування. На цьому шлейфі так само знаходяться кнопки "+", "-" і перемикач вібродзвінка. Час роботи: 40.

• Поміняти роз'єм зарядки
Як проявляється: неможливо зарядити телефон, "+" і "-" не відображаються при зміні гучності, вас не чує співрозмовник, не працює поліфонічний динамік. Причини несправності: під впливом води, засмічення. Час роботи: 30.

• Перепайка контролера заряду в ланцюзі живлення (чіп NXP, U2)
Через що: перепади напруги мережі, використання неоригінальних зарядних пристроїв і кабелю. Час усунення: до 3 днів включаючи діагностику.

• Перепайка контролера живлення
Через що: зарядка в автомобілі, перепади напруги в мережі, падіння. Час усунення: до 3 днів включаючи діагностику.

• Поміняти батарею
Причини несправності: закінчення терміну служби акумулятора, здуття, механічні пошкодження. Час усунення поломки: 10.

відгуки iSave

• Поміняти корпус
Причини несправності: інженерна недоробка — дуже легко дряпається і стирається темний шар. Час усунення поломки: 1 година.

Досвід майстрів iSave в ремонті Айфона 5 починається з 2012-го року. На даний момент в ремонті Айфон 5 ще використовують оригінальні деталі, так як дістати пристрої під розбирання ще можливо. Післяремонтне гарантія становить від 180 до 360 днів залежно від вибору категорії використовуваних деталей.


відгуки iSave

відгуки iSave