Ремонт iPhone 7 (Айфон 7) у Києві

Гарантія: до 36 місяців
Додатково: Безкоштовно діагностуємо • Чистимо всередині •
Видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Айфон 7 фото. Ціни за ремонт iPhone 7

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

*Для ремонту Айфона запис не є обов'язковим

Ремонт iPhone 7

Вид роботиЦiна, грнГарантія, міс
Діагностика Безкоштовно-
Заміна скла (гарантия 100%)18972
Заміна екрану (оригінал)28976
Батарея (акумулятор) 7776
Кнопка вмикання Power (бічна) 57712
Датчик наближення7976
Кнопки гучності і вібродзвінка79712
Роз'єм зарядки 7476
Мікрофон 7476
Корпус (задня кришка)21476
Динамік (поліфонічний)4978
Динамік (слуховий)4978
Камера основна (задня) 11976
Камера фронтальна (передня) 7976
Вібромеханізм37736
Аудіокодек25972
Чистка після потрапляння води 497-

Несправності і ремонт Айфон 7:

iPhone 7 на даний момент є попередником флагманських моделей яблучної компанії і лідером ринку смартфонів за параметрами швидкості роботи, якості зйомки камерою, яскравості дисплея і комфорту користування персональним гаджетом. Незважаючи на постійні удосконалення, iPhone 7 і 7 Plus все ж схильні до фізичних пошкоджень, і на даний момент саме їх корпус і дисплей є найуразливішими деталями.

Найпоширеніший ремонт Айфон 7:

• Переклеїти скло або поміняти екран
Причини пошкодження: падіння, тиск. Час усунення: 3 години.

Заміна экрану Айфон 7

• Розбите скло задньої камери
Причини поломки: механічні пошкодження або тиск, падіння на скельце. Час усунення: 1 година.

• Не працює роз'єм зарядки
Причини несправності: використання кабелю-копії, засмічення, знос при тривалому використанні, окислення від солоної рідини. Термін ремонту Айфон 7: 2 години.

• Чистка iPhone 7 від води
Через що: перевірка водонепроникності, потрапляння вологи всередину. Час: до 2 годин.

• Розбита кнопка Home
Через що: механічне пошкодження або точковий тиск. Є технічні нюанси.

Майстри iSave в лагодженні флагманських моделей використовують тільки оригінальні комплектуючі, які знімаються з аналогічних Епловскіх смартфонів. Інших варіантів отримання офіційних запчастин не буває, і це відноситься до всіх моделей нової техніки Apple.

Нюанси по центральній кнопці стосуються її крихкості та непрацездатності після зміни на нову. Apple зробила так, що після ремонту в Айфон 7 кнопки Home її потрібно відкалібрувати, а зробити це можуть тільки офіційні представники.

Нерідким завданням, з яким до нас приходять клієнти, є чистка після затоплення пристрою водою. Так, по периметру корпусу і в сім слоті є герметичний шар, так, в iPhone 7 все менше місць де може просочитися вода, але Apple не стверджує, що цей смартфон абсолютно водонепроникний в умовах взаємодії з рідиною з домішками або солоною водою. Тиск на сіточки динаміків, яке виникає при використанні пристрою в воді теж є причиною потрапляння рідини всередину смартфона. У разі такої задачі найбільш правильним рішенням з Вашого боку, буде якомога швидше привезти гаджет до нас на чистку і ремонт Айфон 7, якщо в останньому буде необхідність. Майстри відразу ж візьмуться розбирати і чистити гаджет, щоб зупинити поширення можливого окислення.

Ми пишаємося своїм досвідом виконаної роботи в даній сфері, і не дивлячись на те, що iSave був створений в 2016-му році, наші експерти-інженери володіють навичками в сфері Apple вже більше 9-ти років. Факт нашого професіоналізму та наданея гарантій до 36 місяців дозволяють постійним клієнтам довіряти нам, і вже більше двох років звертатися за допомогою саме в сервісний центр iSave.


відгуки iSave