Ремонт iPhone 7 Plus (Айфон 7 Плюс) у Києві

Гарантія: до 36 місяців
Додатково: Безкоштовно діагностуємо • Чистимо всередині •
Видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Айфон 7 Плюс фото. Ціни за ремонт iPhone 7 Plus

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

*Для ремонту Айфона запис не є обов'язковим

Ремонт iPhone 7 Plus

Вид роботиЦiна, грнГарантія, міс
Діагностика Безкоштовно-
Заміна скла (гарантія 100%)22972
Заміна екрану (оригінал)35976
Батарея (акумулятор) 8376
Кнопка вмикання Power (бічна) 59712
Датчик наближення9776
Кнопки гучності і вібродзвінка99712
Роз'єм зарядки 7776
Мікрофон 7776
Корпус (задня кришка)32976
Динамік (поліфонічний)4978
Динамік (слуховий)4978
Камера основна (задня) 27976
Камера фронтальна (передня) 9776
Вібромеханізм69736
Аудiокодек28972
Чистка після потрапляння води 497-

Ремонт Айфон 7 Плюс у Києві:

Вересень 2016 порадував фанатів Apple двома новими смартфонами — 7 і 7 Plus. iPhone стали ще більш вологовідштовхувальними, змінили деякі кольори корпусів, Еппл як завжди збільшила швидкість роботи, пам'ять і продуктивність, і зробила ще більш яскраве зображення екрану. Модель iPhone 7 Plus обзавелася найсучаснішою, кращої на даний момент особливою ​​камерою, яка реально може конкурувати з професійними фотоапаратами. Так само з'явилися нові кольори — чорний матовий і глянсовий чорний онікс, а пізніше, Apple представила ще один особливий червоний iPhone з білий екраном. Незважаючи на монолітність і якісно сконструйований інженерами пристрій, в iSave все ж звертається багато клієнтів для проведення ремонту Айфон 7 Плюс наступних категорій.

Найпоширеніші ремонти Айфон 7 Плюс:

• Переклеїти скло або поміняти екран
Причини пошкодження: падіння, тиск. Час усунення: 3 години.

Фото до і після процедури переклеювання скла iPhone 7 Plus

• Розбите скло задньої камери
Причини поломки: в iPhone 7 Plus воно найбільше в порівнянні з іншими моделями, так як є захистом відразу подвійний основної камери. Механічні пошкодження або тиск, падіння на скельце. Час усунення: 1 година.

• Чистка Айфон 7 Плюс від води
Через що: перевірка водонепроникності, потрапляння вологи всередину. Навіть Apple не говорить про те, що флагманські моделі не водонепроникні! Термін: до 2 годин.

• Розбита кнопка Home
Через що: механічне пошкодження або точковий різкий тиск. Є технічні нюанси з кнопкою Хоум при зміні її на нову. Це пов'язано з її крихкістю і непрацездатністю після зміни кнопки Home в Айфон 7 Плюс на нову. Apple зробила таким чином, що після ремонту Home в iPhone 7 Plus її необхідно особливим чином налаштувати, а зробити це можуть тільки офіційні представники.

Однією з частих завдань, з якими до нас звертаються наші клієнти, є чистка після попадання рідини всередину пристрою. По периметру корпусу і в сім слоті Айфона 7 Плюс є герметичний прошарок, і все менше місць де може просочитися вода, але Apple не стверджує, що цей смартфон абсолютно водонепроникний в умовах взаємодії з рідиною з різними домішками або солоною водою. Тиск на сіточки слухового і поліфонічного динаміків, яке виникає при використанні пристрою в воді теж є причиною потрапляння рідини всередину смартфона. У разі такого завдання найбільш правильним рішенням з Вашого боку, буде якомога швидше вимкнути пристрій і привезти гаджет до нас на чистку і купання в ультрафіолетовій ванні. Майстри відразу візьмуться розбирати і очищати гаджет від струмопровідної рідини, щоб зупинити поширення ймовірного окислення на материнській платі і комплектуючих пристрою.


відгук iSave

відгук iSave