Ремонт Айфон 7 Плюс


У вартість включено деталь і робота.
Гарантія на заміну деталей: 180 днів
Гарантія на ремонт після пайки: 60 днів
Гарантія на заміну скла: 30 днів
Діагностика: Безкоштовно

Айфон 7 Плюс фото. Ціни за ремонт iPhone 7 Plus

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

Вид роботиЦiна, грн
Діагностика Безкоштовно
Заміна скла2697
Заміна екрану (дисплейний модуль)3697
Батарея (акумулятор) 947
Кнопка Home (центральна)757
Кнопка вмикання Power (бічна) 597
Датчик наближення977
Кнопки гучності і вібродзвінка997
Роз'єм навушників -
Роз'єм зарядки 777
Мікрофон 777
Корпус (задня кришка)3497
Динамік (поліфонічний)927
Динамік (слуховий)497
Камера основна (задня) 2797
Камера фронтальна (передня) 977
Вібромеханізм697
Аудiокодек2897
Приклеїти рамку дисплея697
Чистка після потрапляння води від 597
Перепрошивка, оновлення, відновлення ПЗ від 347
Встановлення додаткових програмвід 97

Про ремонт Айфон 7 Плюс і його особливості:

Вересень 2016 порадував фанатів Apple двома новими смартфонами — 7 і 7 Plus. iPhone стали ще більш вологовідштовхувальними, змінили деякі кольори корпусів, Еппл як завжди збільшила швидкість роботи, пам'ять і продуктивність, і зробила ще більш яскраве зображення екрану. Модель iPhone 7 Plus обзавелася найсучаснішою, кращої на даний момент особливою ​​камерою, яка реально може конкурувати з професійними фотоапаратами. Так само з'явилися нові кольори — чорний матовий і глянсовий чорний онікс, а пізніше, Apple представила ще один особливий червоний iPhone з білий екраном. Незважаючи на монолітність і якісно сконструйований інженерами пристрій, в iSave все ж звертається багато клієнтів для проведення ремонту Айфон 7 Плюс наступних категорій.

Найпоширеніші ремонти Айфон 7 Плюс:

• Переклеїти скло або поміняти екран
Причини пошкодження: падіння, тиск. Час усунення: 3 години.

Фото до і після процедури переклеювання скла iPhone 7 Plus

• Розбите скло задньої камери
Причини поломки: в iPhone 7 Plus воно найбільше в порівнянні з іншими моделями, так як є захистом відразу подвійний основної камери. Механічні пошкодження або тиск, падіння на скельце. Час усунення: 1 година.

• Чистка Айфон 7 Плюс від води
Через що: перевірка водонепроникності, потрапляння вологи всередину. Навіть Apple не говорить про те, що флагманські моделі не водонепроникні! Термін: до 2 годин.

• Розбита кнопка Home
Через що: механічне пошкодження або точковий різкий тиск. Є технічні нюанси з кнопкою Хоум при зміні її на нову. Це пов'язано з її крихкістю і непрацездатністю після зміни кнопки Home в Айфон 7 Плюс на нову. Apple зробила таким чином, що після ремонту Home в iPhone 7 Plus її необхідно особливим чином налаштувати, а зробити це можуть тільки офіційні представники.

Однією з частих завдань, з якими до нас звертаються наші клієнти, є чистка після попадання рідини всередину пристрою. По периметру корпусу і в сім слоті Айфона 7 Плюс є герметичний прошарок, і все менше місць де може просочитися вода, але Apple не стверджує, що цей смартфон абсолютно водонепроникний в умовах взаємодії з рідиною з різними домішками або солоною водою. Тиск на сіточки слухового і поліфонічного динаміків, яке виникає при використанні пристрою в воді теж є причиною потрапляння рідини всередину смартфона. У разі такого завдання найбільш правильним рішенням з вашого боку, буде якомога швидше вимкнути пристрій і привезти гаджет до нас на чистку і купання в ультрафіолетовій ванні. Майстри відразу візьмуться розбирати і очищати гаджет від струмопровідної рідини, щоб зупинити поширення ймовірного окислення на материнській платі і комплектуючих пристрою.


відгук iSave

відгук iSave