Ремонт iPhone 7 Plus (Айфон 7 Плюс) у Києві

Гарантія: до 36 місяців
Додатково: Безкоштовно діагностуємо • Чистимо всередині •
Видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Айфон 7 Плюс фото. Ціни за ремонт iPhone 7 Plus

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

Ремонт iPhone 7 Plus

Вид роботиЦiна, грнГарантія, міс
Діагностика Безкоштовно-
Заміна скла (гарантія 100%)11002
Заміна екрану (оригінал)25006
Заміна батареї (акумулятор) 9006
Заміна кнопки вмикання Power 59712
Заміна датчика наближення9776
Заміна кнопок гучності і вібродзвінка99712
Заміна роз'єму зарядки 7776
Заміна мікрофона 7776
Заміна корпусу17006
Заміна динаміка (поліфонічний)4978
Заміна динаміка (слуховий)4978
Заміна основної камери 25976
Заміна фронтальної камери 9776
Заміна вібромеханізма69736
Аудiокодек19002
Чистка після потрапляння води 497-

Ремонт Айфон 7 Плюс у Києві:

Вересень 2016 порадував фанатів Apple двома новими смартфонами — 7 і 7 Plus. iPhone стали ще більш вологовідштовхувальними, змінили деякі кольори корпусів, Еппл як завжди збільшила швидкість роботи, пам'ять і продуктивність, і зробила ще більш яскраве зображення екрану. Модель iPhone 7 Plus обзавелася найсучаснішою, кращої на даний момент особливою ​​камерою, яка реально може конкурувати з професійними фотоапаратами. Так само з'явилися нові кольори — чорний матовий і глянсовий чорний онікс, а пізніше, Apple представила ще один особливий червоний iPhone з білий екраном. Незважаючи на монолітність і якісно сконструйований інженерами пристрій, в iSave все ж звертається багато клієнтів для проведення ремонту Айфон 7 Плюс наступних категорій.

Найпоширеніші ремонти Айфон 7 Плюс:

• Переклеїти скло або поміняти екран
Причини пошкодження: падіння, тиск. Час усунення: 3 години.

Фото до і після процедури переклеювання скла iPhone 7 Plus

• Розбите скло задньої камери
Причини поломки: в iPhone 7 Plus воно найбільше в порівнянні з іншими моделями, так як є захистом відразу подвійний основної камери. Механічні пошкодження або тиск, падіння на скельце. Час усунення: 1 година.

• Чистка Айфон 7 Плюс від води
Через що: перевірка водонепроникності, потрапляння вологи всередину. Навіть Apple не говорить про те, що флагманські моделі не водонепроникні! Термін: до 2 годин.

• Розбита кнопка Home
Через що: механічне пошкодження або точковий різкий тиск. Є технічні нюанси з кнопкою Хоум при зміні її на нову. Це пов'язано з її крихкістю і непрацездатністю після зміни кнопки Home в Айфон 7 Плюс на нову. Apple зробила таким чином, що після ремонту Home в iPhone 7 Plus її необхідно особливим чином налаштувати, а зробити це можуть тільки офіційні представники.

Однією з частих завдань, з якими до нас звертаються наші клієнти, є чистка після попадання рідини всередину пристрою. По периметру корпусу і в сім слоті Айфона 7 Плюс є герметичний прошарок, і все менше місць де може просочитися вода, але Apple не стверджує, що цей смартфон абсолютно водонепроникний в умовах взаємодії з рідиною з різними домішками або солоною водою. Тиск на сіточки слухового і поліфонічного динаміків, яке виникає при використанні пристрою в воді теж є причиною потрапляння рідини всередину смартфона. У разі такого завдання найбільш правильним рішенням з Вашого боку, буде якомога швидше вимкнути пристрій і привезти гаджет до нас на чистку і купання в ультрафіолетовій ванні. Майстри відразу візьмуться розбирати і очищати гаджет від струмопровідної рідини, щоб зупинити поширення ймовірного окислення на материнській платі і комплектуючих пристрою.


відгук iSave

відгук iSave