Ремонт iPhone 8 Plus (Айфон 8 Плюс) у Києві

Гарантія: до 36 місяців
Додатково: Безкоштовно діагностуємо • Чистимо всередині •
Видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Айфон 8 Плюс фото. Ціни за ремонт iPhone 8 Plus

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

Ремонт iPhone 8 Plus

Вид роботиЦiна, грнГарантія, міс
Діагностика Безкоштовно-
Заміна скла (гарантія 100%)14002
Заміна екрану (оригінал)29006
Заміна батареї (акумулятор) 10006
Заміна кнопки вмикання Power 79712
Заміна датчика наближення15976
Заміна кнопок гучності і вібродзвінка79712
Заміна роз'єму зарядки 10976
Заміна мікрофона 10976
Заміна корпусу34006
Заміна скла задньої панелі15006
Заміна динаміка (поліфонічний)7978
Заміна динаміка (слуховий)7978
Заміна основної камери 28976
Заміна фронтальної камери 15976
Заміна вібромеханізма69736
Чистка після потрапляння води 497-

Ремонт Айфон 8 Plus в центрі Києва

iSave проводить ремонт Айфон 8 Плюс з використанням деталей і обладнання тільки найкращої якості, і робочих рук майстрів з багаторічним досвідом роботи з Apple.

Ця модель, на думку багатьох фанатів Apple, є вдалим поєднанням традиційних для компанії якості та функціоналу, з передовими на ринку розмірами дисплея, розширеннями камери і кількістю квітів. Але, як і будь-яка інша техніка, незважаючи на знатність перевіреного роками бренду, цей смартфон так само не застрахований від поломки, як і будь-який інший варіант подібних гаджетів, представлених покупцеві сьогодні.

Які поломки бувають

Деякі сервісні центри (в тому числі і офіційні), ще з перших днів продажів, почали вести негласний облік найчастіших звернень від користувачів даної продукції, при яких був потрібний ремонт Айфон 8 Плюс.

І ось 4 основні види поломок:
· Пошкодження екрану або дисплея;
· Деформація деяких деталей;
· Пошкодження заднього скла;
· Попадання вологи.

Незважаючи на використання виробниками надміцних і сучасних матеріалів - при необережному використанні, або, різного роду обставинах - пошкодження все ж іноді трапляються, і в цьому немає провини розробників, які працювали над дизайном або виготовленням запчастин.

Ремонт iPhone 8 Plus в Києві

На сьогоднішній день, в мережі достатньо інтернет-магазинів з надання подібних послуг, але не всі з них перевірені часом і гарантують якісний ремонт і комплектуючі. Ми ж в iSave пропонуємо безкоштовну діагностику і виправлення будь-якої ремонтопридатної несправності, якщо Вам необхідний ремонт Айфон 8 плюс у Києві.

Хоч це і досить кропітка робота, яка проводиться в кілька етапів і має безліч своїх хитрощів - наші фахівці мають достатній рівень кваліфікації для усунення проблем будь-якої складності за самою вигідною ціною.

Заміна екрану iPhone 8 Plus

Коли Ви прийдете в iSave на подібний ремонт з будь-якою моделлю iPhone, Ви можете переконатися в тому, що для заміни екрану Айфон 8 Плюс ми використовуємо тільки оригінальну деталь (крім 4/4s - на них вже не існує оригінальних дисплеїв). Ті, хто Вам пропонує встановити екран на Айфон 8 Плюс якості "Копія" швидше за все не попереджають, що після ремонту на ньому не буде працювати функція True Tone ніколи. У нас же є спеціальний програматор, який зчитує певний код саме з Вашого битого екрану для роботи на новому всіх функцій телефону, в той час як на Копії зробити подібне неможливо.