Ремонт iPhone 11 Pro Max (Айфон 11 Про Maкс) у Києві

Гарантія: до 36 місяців
Додатково: Безкоштовно діагностуємо • Чистимо всередині •
Видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Айфон 11 Pro Max. Ціни за ремонт iPhone 11 Max

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

Ремонт iPhone 11 Pro Max

Вид роботиЦiна, грнГарантія, міс
Діагностика Безкоштовно-
Заміна скла54972
Заміна екрану (оригінал)175476
Заміна батареї (акумулятор) 29976
Заміна заднього скла корпусу29976
Заміна кнопки вмикання Power 199712
Заміна датчика наближення10006
Заміна кнопок гучності і вібродзвінка149712
Заміна роз'єму зарядки 19476
Заміна мікрофона 19476
Заміна корпусу56976
Заміна динаміка (поліфонічний)19978
Заміна динаміка (слуховий)19978
Заміна основної камери 39476
Заміна фронтальної камери -6
Заміна вібромеханізму199736
Чистка після потрапляння води 497-

Ремонт Айфон 11 Про Maкс

Один з флагманів компанії Apple — iPhone 11 Pro MAX отримав схвальні відгуки не тільки власників унікального гаджета, але і багатьох критиків. Ця модель смартфона стала дуже популярною серед армії прихильників «яблучної» продукції. Висока надійність, відмінні технічні характеристики практично відразу ж вивели новинку в топ продажів.

При цьому важливо розуміти, що яким би не був технічно досконалим Ваш гаджет, рано чи пізно умови експлуатації призведуть до необхідності його сервісного обслуговування або ремонту. Незважаючи на використання сучасних технологій і високоміцних матеріалів (в тому числі — скла дисплея), в окремих випадках вони не можуть запобігти зовнішнім або внутрішнім пошкодженням.

Ритм сучасного життя досить швидкий, часто техніка ламається через необережне поводження або при випадковому падінні. З усіх компонентів смартфона найуразливішим є саме дисплей. На ньому можуть з'явитися:

· тріщини;
· відколи;
· подряпини;
· засвітки матриці та інші «неприємності».

Випадкові удари, падіння, постійний механічний вплив, перенесення незахищеного гаджета в сумці з ключами — все це може привести до пошкодження основного екрану. Звичайно, в окремих випадках він абсолютно працездатний, але для багатьох користувачів зовнішній вигляд смартфона — це показник статусу, тому заміна скла стає просто необхідною.

Крім того, з ладу може вийти акумулятор (в разі використання неоригінальних зарядних пристроїв і кабелів), перестати працювати сенсор відбитка пальця, програмне забезпечення після невдалого оновлення може «глючити», не додаючи користувачеві зручностей в управлінні гаджетом.

Ремонт Айфон 11 Про Maкс з гарантією

Послуга «Ремонт iPhone 11 Pro Max», яку надає наша сервісна служба, дозволить Вам швидко і з гарантією відновити працездатність свого гаджета навіть в самих серйозних ситуаціях. Якщо Ви вирішили відновити зовнішній вигляд свого гаджета, усунути проблеми з роз'ємами, акумулятором або програмною оболонкою після останнього оновлення, Вам допоможуть професіонали з достатнім стажем виконання подібних робіт.

Мало мати уявлення про те, як виконувати ремонт iPhone 11 Pro Max в Києві, для цього необхідна наявність досвіду, спеціального інструменту та обладнання. Наші майстри використовують такі інструменти, як:

· мікроскопи Olimpus, спеціалізовані блоки живлення, програматори для всіх моделей і спец обладнання для ремонту материнських плат;
· прецизійні зіркоподібні викрутки типу Pentalobe;
· спеціальні монтажні шпателі;
· прецизійні монтажні пінцети і щипці;
· вакуумні присоски для надійної фіксації та інше обладнання для монтажу та тестування.

Потребує ремонту Айфон 11 Про Max в Києві? Не бажаєте втрачати особистий час і платити гроші за неякісно виконану роботу? Фахівці нашого сервісного центру зможуть оперативно і з гарантією відновити функціональність і працездатність Вашого гаджета.