В iSave при заміні екрану Айфона категорично немає «Копій»?

Перше: оригінальні екрани можна зняти тільки з інших Айфонів. Apple робить і продає тільки пристрої, але не деталі до них. Ніякий будь-який інший завод не може робити оригінальні дисплеї, відповідно, інших варіантів отримати такий, не існує.

Друге: ми ставимо екрани з оригінальними функціональними шарами LCD і тачскріном — це ті шари, що показують зображення і реагують на Ваші дотики. Все, що не є оригінальним в наших екранах, це верхнє скло, яке не несе ніякого функціоналу.

Так, ці шари дійсно з інших оригінальних Айфонів. Але ми все ж не можемо екран Айфона навіть такого рівня назвати Apple Original, тому що його можна тільки розібрати з іншого iPhone.

Все інше, що ставлять сервісні центри під виглядом «Copy» або «High copy», це подібні дисплеї для Айфонів більш або менш жахливої ​​якості. У нашій сфері вони називаються «Склотачі» - шар тачскріна клеїться впритул до скла, в той час як у оригіналів взагалі не існує такої технології.
Якщо я правильно пам'ятаю, наприкінці 2015 — початку 2016 року, китайці почали поставляти склотачі в Україну за дуже низькою ціною. Це було нововведення і вони були всюди, і, відповідно, всі їх почали купувати для встановлення. І я, ще тоді працюючи не на себе, до iSave, теж.

Нюансом цих екранів виявилося те, що вони могли перестати коректно працювати навіть під час ремонту не дивлячись на весь досвід майстрів, тому через 5-10 встановлених дисплеїв ми від них відмовилися зовсім. А прийшовши до нас, Ви ніколи не знайдете таких екранів з самого заснування сервісного центру iSave. Праворуч оригінальний, який використовуємо ми. Ліворуч — склотач/copy/high copy, хто як називає..Недоліки «Склотачів»:

- Дуже крихкий шар тачскріну і шлейф від нього до материнської плати. Через це в будь-який момент він може перестати коректно працювати — Ви натискаєте в одному місці, а екран реагує в іншому; картинка стрибає і користуватися Айфоном практично нереально;

- Кольори тьмяні і не насичені;

- Дуже тонке верхнє скло, за рахунок чого на порядок простіше розбивається;- У вимкненому стані екрану дуже виділяється прямокутник LCD. Він сіруватого або зеленуватого відтінку і дуже сильно зеркалить. На противагу, у оригінальних екранів, екран абсолютно чорний і прямокутник LCD можна побачити тільки направивши на нього світло;

- Склотач при падінні вмирає повністю. У той час як у оригінального дисплея ситуація краща — якщо при падінні з'являються тріщинки, можна використовувати шари LCD і тачскріна і переклеїти нове скло, за рахунок чого, перше — зменшується вартість ремонту Айфона, друге — у Вас залишається оригінальна картинка, і відгук на Ваші натискання саме такі, якими вони повинні бути;

- У цих екранах якості Копія/Хай копія, 100% немає олеофобного покриття;

- Якщо у Вас Айфон з білим екраном, то відтінок його буде відрізнятися від того білого, яким він повинен бути.

- Рамочка склотача завжди трохи випирає з корпусу, тому вже не буде гладкого перехду з корпусу в дисплей, що зменшує комфорт при використанні.

- Рамочка на таких дисплеях приклеєна неякісно, ​​через що згодом екран Айфона просто може відклеїтися.

Переваги:

- Ціна менша. Але повірте, воно не варте того. Вибравши такий екран, я гарантую, Ви тільки два рази в майбутньому заплатите!

Я сподіваюся Вам вистачило аргументів не вибирати варіант дешевше. Повірте, на жаль, на даний момент в Україні немає якісних екранів категорії Копія.