Очистка пам'яті Айфона за допомогою iTunes Store

Ми припускаємо, що всім користувачам Яблук відомо — в гаджетах Apple не буває вірусів. Це величезна перевага кожного моменту часу проведеного в інтернеті. На замітку, коли в Україні була масова атака вірусом Petya, ні один пристрій Apple під управлінням Mac OS не постраждав, в порівнянні з Windows!

Але, iOS дуже неприємно може реагувати на відсутність вільної пам'яті. Коли місце в сховищі наближається до нуля, iPhone може почати повільно працювати, не завантажувати додатки, навіть видаляти фотографії в фотоплівці, і рідко, але бувають випадки повного відключення пристрою. Тому ми рекомендуємо:

• Завжди стежте за вільною пам'яттю і тримайте її на рівні більше 1 ГБ.

• Робіть резервні копії при можливості. Втратити фотографії та цінну інформацію буде емоційно складніше, ніж раз на місяць зробити резервну копію iPhone на ПК.

Якщо місця в iPhone залишилося мало, а можливості зробити резервну копію у Вас зараз немає, читайте далі швидкий спосіб, як очистити пам'ять на Айфоні. Цей варіант можна назвати секретним, прихованим або випадковим, тому що він зовсім не стандартний і не передбачається системою iOS. У 90% випадків він допоможе Вам звільнити зайняте невикористаної інформацією місце.

Інструкція швидкого очищення пам'яті на Айфоні:

Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.


1. Перед процедурою зафіксуйте кількість залишеного місця для подальшого порівняння з майбутнім результатом. У нашому прикладі це iPhone 5s на 32 ГБ у якого залишилося 2.69 ГБ.

Скільки зайнято пам'яті на Айфоні

2. Зайдіть в стандартний додаток iTunes Store і перейдіть у вкладку Фільми. Якщо раніше Ви видаляли додатки iTunes Store і Відео, щоб їх не бачити, зараз зайдіть в AppStore і завантажте, вони необхідні для реалізації цього способу.

Айтюнс Стор і Відео

3. Зайдіть в меню фільму, який важить більше, ніж залишилося пам'яті на Вашому Айфоні. У нас вільно 2.69 ГБ, а кіно важить від 5.7 ГБ.

Інформація про кіно в iTunes Store

4. Натискайте Купити і чекайте табличку, яка повідомить про те, що в сховищі недостатньо вільного місця. Натисніть Параметри.

Як купити фільм в Айтюнс Стор

Не виходить купити фільм в Айтюнс Стор

Якщо програма просить ввести пароль Apple ID, замість повідомлення, що завантажити не вдається, значить місця у Вас більше, ніж важить фільм або, нажаль, цей спосіб не підходить для Вашого випадку (ми говорили, що вдалих випадків 90%). Далі...

Будьте уважні! Купувати фільм Вам не потрібно! Якщо у Вас до Apple ID прив'язана кредитна карта, не вводьте пароль і не використовуйте Touch ID в нових пристроях. Ми не несемо відповідальності за Ваші дії, але хочемо допомогти Вам у вирішенні даної задачі.

5. Коли Ви натиснули Параметри, відкривається вкладка Інформація про пристрій , де Ви можете спостерігати за очищенням пам'яті Айфона. Процес відбувається поступово, але цілком швидко. У нас було два "стрибка" — вихідні дані 2.69 ГБ, потім 3.7, і максимум 5.49 ГБ.

Як очистити пам'ять на айФоні за допомогою Айтюнс Стор

Чесно кажучи, кожен раз самі дивуємося, бо коефіцієнт очищення пам'яті Айфона таким способом в цей раз у нас — більше 2-х. Ми говорили, що в 90% випадків метод допоможе, проте є 10%, в яких пристрій просто не реагує. Але спробувати очистити пам'ять на Айфоні варто, користуйтеся!

Читайте також:

Як швидко перезавантажити Айфон 7.


3 листопада 2017 | Сергій Миколаєнко