Як в параметрах відключити автояскравість в iOS 11


Раніше, до прошивки iOS 10.3, функцією автоматичного регулювання яскравості дисплея можна було керувати, пройшовши в розділ: Параметри — Дисплей і яскравість — бігунок або перемикач.


Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.автояскравість ios

Тут можна включити або відключити автояскравість Айфона, або вручну поставити бажаний для себе рівень яскравості екрана.

Починаючи з версії прошивки iOS 11, Apple перемістила управління функцією в інший розділ, більш глибокий, і на наш погляд, менш логічний. Але багато хто бажає вимикати автоматичне регулювання з різних причин — не подобається рівень яскравості, який виставляється системою; робити темніше для економії батареї, або навпаки — хочеться світлішу картинку.

У зв'язку з чим, деякі наші клієнти і багато користувачів сайту задаються питанням, як відключити автомутичну яскравість в iOS 11. Для цього пройдіть:

Параметри — Загальні — Спеціальні можливості — Адаптація дисплея — Автояскравість

Параметри Айфона

Як відключити автояскравість iosЗнизу Apple відразу попереджає: Вимкнення автояскравості може скоротити час роботи від акумулятора.

Другий варіант знайти і відключити її на iOS — в Параметрах змахнути вниз з верхньої частини екрану, і в пошуку ввести назву функції.

Айфони, відверто кажучи, не славляться потужними батареями і супер великим часом роботи від одного заряду. Може бути, намір збільшити термін служби акумулятора і спонукало Apple закинути включення авторегулювання в цей незручний розділ. Але тепер ви знаєте, як вирішити цю задачу.


25 жовтня 2017 | Сергій Миколаєнко | 


Сподобалося? Розкажіть друзям