Як в параметрах відключити автояскравість в iOS 11

Раніше, до прошивки iOS 10.3, функцією автоматичного регулювання яскравості дисплея можна було керувати, пройшовши в розділ: Параметри — Дисплей і яскравість — бігунок або перемикач.


Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.автояскравість ios

Тут можна включити або відключити автояскравість Айфона, або вручну поставити бажаний для себе рівень яскравості екрана.

Відключаємо автояскравість

Починаючи з версії прошивки iOS 11, Apple перемістила управління функцією в інший розділ, більш глибокий, і на наш погляд, менш логічний. Але багато хто бажає вимикати автоматичне регулювання з різних причин — не подобається рівень яскравості, який виставляється системою; робити темніше для економії батареї, або навпаки — хочеться світлішу картинку.

У зв'язку з чим, деякі наші клієнти і багато користувачів сайту задаються питанням, як відключити автомутичну яскравість в iOS 11. Для цього пройдіть:

Параметри — Загальні — Спеціальні можливості — Адаптація дисплея — Автояскравість

Параметри Айфона

Як відключити автояскравість iosЗнизу Apple відразу попереджає: Вимкнення автояскравості може скоротити час роботи від акумулятора.

Другий варіант знайти і відключити її на iOS — в Параметрах змахнути вниз з верхньої частини екрану, і в пошуку ввести назву функції.

Айфони, відверто кажучи, не славляться потужними батареями і супер великим часом роботи від одного заряду. Може бути, намір збільшити термін служби акумулятора і спонукало Apple закинути включення авторегулювання в цей незручний розділ. Але тепер Ви знаєте, як вирішити цю задачу.


25 жовтня 2017 | Сергій Миколаєнко