Жорстке перезавантаження Айфон 7 для виправлення помилки iOS

Після виходу iOS 11 і переходу на неї більшої частини користувачів Айфонів, мало не кожен другий приходить до нас з проблемами після оновлення. У одних швидко розряджається пристрій, у інших вилітають програми, з'являються помилки, які не відтворюють деякі функції, а у деяких взагалі не працює екран.. І все це не залежить від віку пристрою — помилки часто виникають і в Айфон 7 і 7 Плюс, і трохи менше навіть в вісімках.

На жаль, 100%-вого способу вирішити задачу зараз поки немає. 80% пристроїв будуть вилікувані після виходу нових оновлень iOS 11, а цього потрібно дочекатися.

Те, що Ви можете зробити вже зараз, читайте нижче:

• Як мінімум, Ви можете перезавантажити Айфон 7 за допомогою Хард Ресет. Це, наприклад, допомагає з проблемою непрацюючого екрану після його заміни на не оригінальну запчастину. Щоб напевно і жорстко перезавантажити Айфон 7:

1. Затисніть бічну кнопку включення "Power" справа;
2. Тримайте її і затисніть кнопку мінус "-" зліва;

Як перезавантажити Айфон 7

3. Утримуйте обидві кнопки 10-15 секунд. iPhone повністю вимкнеться і знову запуститься з логотипом Apple на екрані.

Цей процес називається "Hard Reset" або жорстке перезавантаження. Він прибирає моментальні глюки, що не записані в пам'яті смартфона і можуть бути вирішені без використання інших способів. До 7-ї моделі Айфона замість "-" використовується нижня кнопка Home (Додому). У всьому іншому процес запускається і проходить так само.

• Якщо в Параметри - Загальні - Оновлення ПЗ, пише, що є можливість оновитися, зробіть це. У новій прошивці розробники могли виправити помилки, які з'явилися в Вашому смартфоні.

• Можна спробувати скинути смартфон в нульовий стан.

Увага: інформація після відновлення зникає з пристрою, абсолютно вся! Тому рекомендуємо зробити резервну копію пристрою перед процедурою обнуління, адже якщо помилка не зникне, Ви зможете відновити Айфон з резервної копії і користуватися далі.

Читайте в статті: Як відновити iPhone до заводських налаштувань через режим DFU.

Незважаючи на iOS 11, в будь-якому випадку при виявленні помилки, спочатку спробуйте перезавантажити Айфон 7 через hard reset, а вже після, використовувати інші варіанти. Якщо у Вас не вийдуть вирішити задачу самостійно, ласкаво просимо, ми готові і раді допомогти Вам!

відгуки iSave2 листопада 2017 | Сергій Миколаєнко