Повна перевірка Айфона БУ при покупці

Ви ж хочете купити оригінальний, абсолютно робочий, без ремонтів і без контакту з водою в минулому, Айфон, що працює з усіма сім картами світу і iCloud якого чистий? Ми впевнені, хочете! А Ви знаєте, як повністю перевірити Айфон, щоб придбати саме такий? Ми, знаємо, і бажаємо поділитися з Вами своїм 8-річним досвідом!

Дана стаття — це найбільший, детальний і практичний мануал в інтернеті від команди iSave для перевірки Айфона БУ перед покупкою з рук.
Прочитавши його Ви самі зможете переконатися в працездатності та оригінальності пристрою, купити, і зберегти свої гроші і нерви.


Зміст інструкції перевірки Айфона БУ:

1. Вартість і продавець;
2. Що взяти з собою;
3. Перший огляд;
4. IMEI і серійний номер;
5. Перевірка всього функціоналу;
6. Датчики вологи;
7. iOS;
8. Neverlock;
9. iCloud;
10. App Store;
11. Висновок і чек-лист;
12. Професійна діагностика в сервісному центрі.

1. Вартість і продавець

iPhone з OLX В основному купити Айфон БУ можна на інтернет майданчиках, де ввівши бажану модель, Ви спочатку переглядаєте ціни, описи та фотографії товару.

Рекомендуємо відразу прибрати зі списку переглядаються iPhone найдешевші — це або намагаються впарити надмірно дорогі копії, або шахраї — пристрої після складних ремонтів, крадені смартфони і т. д. Варіант потрапити на такий екземпляр, бажаючи купити Айфон БУ з найменшою ціною, дуже великий. Звичайно є ті продавці, які хочуть швидко продати свій Айфон, тому ставлять мінімальну вартість, але відцоткове співвідношення перших до останніх наближається до нуля.

Коли Ви зупинилися на конкретних варіантах, уважно перегляньте опис і комплектацію товару. Якщо все влаштовує, то ось 2 наступні кроки і Лайфхаки, як уберегти себе від шахрайства:

1.1 Скопіюйте номер телефону продавця і введіть його в Google/Yandex. Перегляньте видачу і спробуйте знайти номер його телефону на інших сайтах. Таким чином переконайтеся, що у людини всюди збігається ім'я і що він не фігурує в шахрайстві.

1.2 Будьте на крок попереду — зберіть всю знайдену інформацію про людину з соцмереж.

1.3 Перевірте дату реєстрації продавця на сайті сервісу, де шукаєте БУ Айфон. Якщо вона в найближчі тижні, це може бути підозріло.

На зустріч з продавцем бажано йти зі своїм знайомим. Ще краще, якщо він хоч трохи розбирається в Apple. Будьте уважні, візуально оціните продавця — чи може така людина продавати робочий оригінальний пристрій без будь-яких прихованих підстав?

2. Що взяти з собою

Ці предмети допоможуть переконатися в працездатності при перевірці Айфона БУ.

• Сумісну сім карту (nano-sim);
• Скріпку для відкриття лотка сімки;
• Навушники, якщо їх немає в комплекті;
• Переносний акумулятор;
• Маркер по дискам;
• Інший смартфон з робочим інтернетом;
• Ноутбук з встановленим iTunes;

Починаючи перевірку Айфона БУ, включіть заряд у відсотках: Параметри – Акумулятор – Заряд у відсотках – вкл.
Зробіть скріншот екрану, щоб було видно % акумулятора. Ми далі розповімо, навіщо.

Поїхали!..

3. Перший огляд

Ви приходите на зустріч, вже знаючи, який хочете купити Айфон БУ, тому щоб придбати правильну модель і не сплутати версії 6 і 6s, або 5s з візуально ідентичним SE, на задній кришці iPhone ідентифікуємо модель. 19 вересня 2017, Apple випустила iOS 11. iPhone 5 вже не підтримує цю прошивку, тому, ми не рекомендуємо купувати пристрої нижче iPhone 5s.

Номери моделей Айфона:

• 5: A1428 (Північна Америка), А1429 (Інтернаціональний), А1442 (Китай)
• 5c: А1532 (П А), А1456 (США і Японія), А1507 (Великобританія і Європа), А1516, А1526 (Китай), А1529 (Азія і Океанія)
• 5s: A1533 (П А), А1453 (США и Я), А1457 (В и Є), А1518, А1528 (К), А1530 (А и О)
• 6: A1549 (GSM), A1549 (CDMA), A1586, A1589
• 6 Plus: A1522 (GSM), A1522 (CDMA), A1524, A1593
• SE: A1662, A1723, A1724
• 6s: A1633, A1688, A1691, A1700
• 6s Plus: A1634, A1687, A1699
• 7: A1660, A1778, A1779, A1780
• 7 Plus: A1661, A1784, A1785, A1786
• 8: A1863, A1905, A1906, A1907
• 8 Plus: A1864, A1897, A1898, A1899
• X: A1865, A1901, A1902
• Xr: A1984, A2105, A2106, A2108
• Xs: A1920, A2097, A2098, A2100
• Xs Max: A1921, A2101, A2102, A2104

Фото ідентифікатора iP 5 А1429

Фото ідентифікатора iP 5s А1457

Фото ідентифікатора iP 6 А1549

Після звірки моделі переконайтеся, що у версії 6s ззаду на корпусі є буква "S" під словом iPhone.

Фото ідентифікатора iP 6s А1633

Ще важлива візуальна різниця 6 і 6s — ободок основної камери. У 6s камера абсолютно чорна порівняно з видимим сірим обідком 6-ки. Якщо Ви помітили, що цей ореол не чорний, будьте впевнені, цей пристрій розбирався і ремонтувався, або це зовсім не 6s.

Фото відмінностей задніх камер 6/6s

В iPhone SE присутні відповідні цій моделі літери.

Фото ідентифікатора iP SE А1662

5 і 5s відрізняються різними формами спалаху і кнопками Home. В iPhone 5s "чиста" кнопка Home крім натискання виконує функцію Touch ID (сенсор відбитка пальців), а у 5-ки це механічна пластикова кнопка з характерним сіреньким квадратом. Колір корпусу 5-ки ближче до синьо-чорного, а у 5s — сірий. На задній кришці Айфона 5s немає літери "S", як в 6s і SE.

Різниця спалахів 5/5s

Різниця home пластикової 5, скляної Touch ID 5s

iPhone 7 сплутати з попередніми версіями неможливо — тільки у неї на даний момент своєрідна опукла гладка камера і особливе розташування антен.

original camera 7

У 7/8 Plus основна камера подвійна горизонтальна.

original camera 7 Plus

12 вересня 2017 в Театрі Стіва Джобса Apple презентувала нові пристрої. 2 з них, — смартфони iPhone X і 8/8 Plus. Будьте уважні при покупці 8-х моделей — захист основної камери на задній поверхні корпусу цих моделей гранована, а не гладка, як у 7/7 Plus. Защитка більше нагадує 6/6s.

У нових iPhone задня частина корпусу скляна і не має смуг-антен зверху і знизу.

Камера "X/Xs/Xs Max" подвійна вертикальна зі спалахом посередині. А попереду "X-и" безрамкові і без нижньої кнопки Home.

Як виглядає камера iPhone X

iPhone X вид спереду

На сайті Apple можна ознайомитися з описом і специфікацією кожного Айфона: https://apple.com

Переходимо далі..

4. IMEI і серійний номер

Кожний технічний пристрій, в який можна вставити SIM-карту, володіє особистим унікальним номером, який називається IMEI. При перевірці Айфона БУ потрібно переконатися в збігу і Серійного номера.

Для перегляду IMEI iPhone, перейдіть: Параметри — Загальні — Про цей пристрій — IMEI.
Тут же Ви можете знайти Серійний номер.

Де подивитись IMEI iPhone Ще один варіант побачити IMEI iPhone — набрати номер *#06# в місці, де Ви набираєте номер телефону для дзвінка.

Кожен Айфон продається в своїй індивідуальній коробці, на якій ззаду вказані IMEI/MEID і Serial No. Оригінальна коробка говорить про те, що Айфон куплений самим продавцем і не крадений. Її наявність всіляє більше довіри, а в майбутньому, коли вже Ви будете продавати даний пристрій, зробити це буде набагато простіше. Вже давно так повелося, що наявність коробки є перевагою при продажу Apple гаджетів.

Коробка Apple зроблена дуже якісно, ​​задні наклейки не перекошені, малюнки нанесені рівно, а краї міцні і тверді.

IMEI і Serial Number повинні збігатися:

• на коробці;
• в параметрах;
• на задній панелі Айфона (5/5c/5s/SE/6/6 Plus);
• лотку сім карти (6s/6s Plus/7/7Plus).

Увага! Якщо номера різні в параметрпх і на корпусі/сім-лотку, значить, Айфон ремонтували або перезбирали. Категорично рекомендуємо далі не дивитися цей пристрій, адже лагодити могли і материнську плату, а зібрати його невідомо з яких комплектуючих.

Якщо номера в параметрах і на пристрої збігаються, а на коробці інші, значить, коробка чужа. У разі, якщо продавець про це промовчав — Ви вибираєте, продовжувати огляд чи ні, але ми рекомендуємо, якщо Ви все-таки вирішили йти далі, і, можливо купити Айфон БУ у нього, рухайтеся в 10 разів уважніше! Якщо ж дані скрізь однакові, відмінно, можна продовжувати тестувати iPhone.

Отже, перевіряємо всю працездатність ..

5. Перевірка функціоналу

Ця інструкція, складена з наміром показати, як купити Айфон БУ якісний і обов'язково оригінальний, є найсучаснішою, докладної, великою і багатогранною, написаною з метою заощадити Ваші гроші. Тому ми так прискіпливо і багато пишемо факти, щоб навіть новий користувач яблука міг посилатися на цю інформацію і був упевнений в безпечному придбаннi після проходження всіх кроків перевірки Айфона БУ при покупці.


• Зовнішній вигляд

Потертості і подряпини на корпусі, звичайно, неприємні, але на роботу не впливають. Гнутий корпус, відколи й вм'ятини на задній кришці і склі говорять про минулі падiння і не гарантують подальшу 100%-у працездатність. Краще утримайтеся від такої покупки.

При ремонті Айфон розкривається через нижні 2 гвинтика. Перегляньте, що вони не "злизані" і без подряпин — це говорить про те, що пристрій швидше за все не розбирали.

Як виглядають нижні гвинтики iPhone

Якщо на пристрої наклеєні плівки або захисне сткло, рекомендуємо їх зняти. Перевірте все на наявність дефектів, які цей захист може приховувати. Відсутність дефектів важливіше плівки на склі Айфона.


• Кнопки

Корпус SE з відбитком пальця Центральна кнопка Додому — Homeповинна сидіти чітко посередині і бути трохи нижче площини скла. Вона не повинна рухатися в боки, хрустіти і залипати. Починаючи з моделі 5s, Home виконує функцію сенсора відбитку пальців, тому можете відразу протестувати її роботу.

Перевірка Touch ID: Параметри – Touch ID і код допуску – Додати відбиток… Купити Айфон БУ з робочим Touch ID

Доторкаєтеся до Home і повністю проходите налаштування за інструкцією. Після, виключаєте екран пристрою і пробуєте скористатися Touch ID. Тільки після цього дана функція перевірена.

В 5 і 5с Touch ID ще немає, тому квадратик на Home повинен розташовуватися по центру без осьових зсувів. Якщо нахил є, Айфон або відкривався, або пластикова кнопка з внутрішньої сторони вже поламана і може незабаром випасти.

Верхня кнопка включення (Power), бічні "+" і "-", повинні вільно нажиматися і клацати, видаючи характерний приємний "клац". Продавлювання кнопок, складне натискання або відсутність клацання говорить про те, що їх скоро потрібно буде ремонтувати.

Mute mode iP 7 Перемикач вібромеханізму (Mute mode) повинен спокійно переключатися, не бовтатися, приємно клацати, і залишатися на місці (6/6s мали проблему некоректної роботи важеля).

Зміна позиції перемикача повинна відтворювати вібро-відгук — загалом протестуєте роботу вібромеханізму. Всі кнопки і важіль повинні реагувати на дії з першого разу.


• Спалах

Увімкніть пристрій і смахніть вгору з нижньої частини екрану — Ви відкриєте меню Пункту керування, де перевірите спалах, регулювання яскравості і камери.

Пункт керування iOS

Натисніть на ліхтарик — якщо він відгукнувся і заробив, йдемо далі.


• Регулювання яскравості

Рухайте кружок зміни яскравості і спостерігайте, чи скрізь він виконує свою функцію і чи не вимикається екран на мінімальному рівні.


• Основна і фронтальна камери

Натиснувши кнопку фотоапарата, Ви перейдете в меню основної камери. Вона повинна відразу включитися без тривалої затримки і появи різних кольорових смуг. Наведіть камеру на білий колір (листок А4, стіна) і придивіться — якщо на зображенні є темні плями або фіолетові точки, то вони будуть додаватися до фотографій. Ці цятки між лінзами, відповідно, для позбавлення від них потрібно буде замінити камеру Айфона повністю — почитити це неможливо.

Камера повинна відразу фокусуватися на далеких і ближніх дистанціях, а починаючи з 6-ки переконайтеся, що механізм камери не деренчить при роботі. Зробіть пару знімків зі спалахом, для впевненості, що і тут вона функціонує.

Плями на задній camera

Перейдіть на фронтальну (FaceTime) камеру і перевірте її працездатність. Подивіться на самі камери — вони повинні бути чистими, без вологи і пилу.

В iPhone є функція серійної зйомки, яка робить фотографії поспіль, поки затиснута кнопка "Зробити фото". Серійна зйомка дуже навантажує залізо смартфона при тривалому натисканні, тому, щоб переконатися, що телефон несподівано не вимкнеться просто так, зробіть поспіль більше 200 фотографій. Якщо апарат вирубався, — значить з елементами плати не все в нормі і такий iPhone категорично не купуємо.


• Мікрофони основої і фронтальної камери

Тут же зніміть відео на задню і передню камери і відтворіть для перевірки справної роботи мікрофонів. В iPhone всього 3 мікрофони, 2 з яких знаходяться у верхній частині корпусу.

Мікрофони FaceTime і задньої відеозйомки


• Екран

Вимкніть смартфон і запустіть знову. При включенні придивіться на предмет наявності битих пікселів — чорних або кольорових крапок. На білому фоні підсвічування повинне бути всюди одного відтінку без смуг, просвітів, жовтих або сірих плям, які часто бувають в старих, і меняних модулях нехорошого якості.

Фото спосіб перевірки touchscreen Відкрийте домашню сторінку — натисніть на будь-який додаток і потримайте. Коли іконки почнуть труситися, затисніть одну з них і водьте пальцем по зображенню. Перевірте всюди і ретельно всю площину і у всіх кутах — це дасть зрозуміти, чи добре працює тачскрін екрану, і чи немає "мертвих зон". Наявність таких зон, де іконка зістрибує, не проходить якусь область або натискається зовсім щось інше, каже про пошкоджений екрані, що вирішується тільки його заміною. Купити Айфон БУ з пошкодженим модулем і потім його лагодити, навіть якщо Вам пропонують "ціну нижче, ніж у всіх" — не вигідно. Не ведіться! Ще незрозуміло, що в середині в ньому.

Перевірте автояскравість: Параметри — Дисплей і яскравість — Автояскравість

Повзунок повинен бути включеним, а яскравість зображення змінюватися в залежності від освітлення. Поки продовжуєте огляд iPhone, спостерігайте за екраном і іншими перевіреними функціями — проблеми можуть проявлятися не відразу.

Перегляньте зображення під різними кутами — оригінальна матриця при будь-якому градусі нахилу буде показувати картинку без спотворень, а копія, буде відсвічувати, віддавати синім і жовтим.

відшарування пластикової рамки від скла Периметр екранчика — скло повинне впритул сидіти в корпусі рівномірно закріплене в пластикову рамку. Починаючи з Айфон 6, рамочка приємно плавно повинна переходити в корпус.

Якщо відчувається різкий перехід, це явна ознака заміни неякісного екрану в минулому. Виступає скло або видимі просвіти говорять про можливе здуття батареї або минулі падіння. Перше і друге веде до чималих витрат на ремонт. Не купуйте такий Айфон!

Трохи понажимайте на різні частини скла. Клацання або потріскування можуть говорити про заміну в минулому. Таким способом добре перевірте верхню частину скла за рівнем роз'єму слухового динаміка — там знаходиться плата шарів екрану, і якщо вона пошкоджена, можуть з'явитися дефектні смуги і плями. Будьте готові при цій перевірці відповісти продавцеві, якщо він почне доводити, що це зробили Ви надавлюваннями.

Оригінальний екран Apple має олеофобне покриття, визначити яке можна помазав скло iPhone маркером. Якщо намальоване збирається в крапельки, значить перед Вами оригінальний модуль.

Як дізнатися про original LCD iPhone


• Основний мікрофон

Зайдіть в стандартний додаток Мікрофон, запишіть короткий аудіозапис. Якщо записати виходить, значить мікрофон працює, але для перевірки, наскільки добре працює, потрібно прослухати динаміки.


• Слуховий і поліфонічний динаміки

Після збереження відтворіть, тестуючи звук поліфонічного і слухового динаміків. Запис повинен бути чистим, досить гучним, без шипіння, хрипінь, спотворень і переривань звуку.

грає один динамік iPhone Увага! iPhone має один поліфонічний динамік розташований праворуч, в той час як зліва — основний мікрофон. Тому коли Ви чуєте звук з одного боку, це правильно.


• Датчик наближення

Тут же, при прослуховуванні звукозапису через слуховий динамік, екран пристрою повинен виключатися. Ця функція працює завдяки інфрачервоному датчику наближення для економії заряду батареї при розмові і перешкоди безпідставного натискання тачскріна щокою або вухом. Якщо вона не працює, це дратівливо, некомфортно і знову веде до додаткових витрат.


• Датчик шумозаглушення

Це елемент, який вирівнює і прибирає всі сторонні шуми навколо, щоб Вам і Вашому співрозмовнику комфортно було розмовляти. Якщо він (датчик на моделях до iPhone 6 - на шлейфі з мікрофоном до основної камері) або вони (iPhone 6s і далі - на шлейфі з мікрофоном до основної камері і на шлейфі роз'єму зарядки) виходят з ладу, то Ви або співрозмовник будете чути постійно мінливий голос/як з труби/як за стіною/електронний/постійні зайві звуки .. Розмовляти практично нереально, тому зателефонуйте з цього телефону знайомому і поговоріть пару хвилин. Дізнайтеся, чи добре Вас чути і переконайтеся, що і Вам комфортно говорити.


• Гіроскоп і акселерометр

Для використання навігаційних карт, компаса, рівня і додатків, що вимагають використання нахилу пристрою, повинні працювати ці елементи.

Увімкніть пошук по GPS: Параметри - Приватність - Служби локації - Увімкнути

Зайдіть в додаток Компас і налаштуйте його. Якщо калібрування пройшла успішно, перегорніть вправо і протестуйте Рівень.

Як протестувати роботу GPS смартфона

Якщо значення всюди адекватні, значить, датчики працюють. Тут же переверніть телефон горизонтально, з метою перевірити поворот картинки в альбомний вигляд. Далі, зайдіть в додаток Карти — переконайтеся, що Ваша геолокація визначається правильно. Якщо все працює, рухаємося далі.


• Батарея

На початку Ви зробили скріншот, зафіксувавши вихідний % заряду акумулятора. Якщо зараз він дуже сильно впав, значить, присутні проблеми з батареєю або більш дорогими елементами плати, аж до процесора. Такий Айфон БУ не купуйте! Якщо ж цифра стала менше на 2-10%, в залежності від часу Вашої перевірки, добре. Якщо є можливість, скачайте додаток App Store — "Buttery life" і подивіться оцінку і стан там.

Переносний акумулятор Ви як раз брали, щоб перевірити заряджаємість яблука і роз'єм зарядки. Підключіть Power Bank і почекайте заряду iPhone хоча б на 1-2%. Якщо це сталося в перебігу 2-5 хвилин, все в порядку.


• Роз'єм зарядки

Для повної перевірки гнізда підключіть кабель Lightning двома сторонами. Неробоча одна зі сторін може свідчити про зіпсовані кабелі або проблеми з платою. Кабель повинен вільно входити в порт зарядки і добре триматися.


• Роз'єм навушників

Якщо Айфон БУ при покупці чистий без інформації, відкрийте Диктофон, включіть або зробіть аудіозапис. Підключіть навушники, запустіть запис, і переконайтеся в рівному однаковому звуці з двох навушників. Посувайте штекер — якщо тріска, пропажі звуку, перепадів і шумів немає, значить, деталь працює. Джек повинен щільно сидіти в гнізді і не хитатися.


• WiFi

Бажано зустрічатися з продавцем в місці, де можна підключитися до мережі WiFi.

Робота WiFi

Якщо такої можливості немає, Ви якраз і брали інший смартфон для другого варіанту. Налаштуйте його як модем (точку доступу) і підключіться до нього через WiFi. Зайдіть в інтернет через Safari, введіть пару запитів і переконайтеся в працездатності.


• Bluetooth

Протестувати роботу Bluetooth потрібно гарнітурою/бездротовою колонкою/гаджетом, для роботи яких необхідно таке підключення. Якщо їх немає, а у продавця теж iPhone, попросіть його передати на перевіряється апарат картинку через AirDrop.

Для включення AirDrop: На головній сторінці смахніть шторку вгору — натисніть AirDrop — Всім

AirDrop iOS

WiFi і Bluetooth запустяться, якщо функції були відключені. Якщо картинку передати вдалося, BT працює.


• Телефон

Скріпкою для відкриття лотка сімки дістаньте сім лоток і вставте nano-sim, яку Ви взяли з собою.

Яка сімкарта для нових iPhone

Apple прив'язана до часу за Гринвічем, тому, на всіх яблучних пристроях в одному часовому поясі час збігається. Айфон побачить сім карту, коли час буде правильно виставлено. Можна налаштувати час вручну: Параметри — Загальні — Дата і час; або тут же включити бігунок на Автоматично, підключити WiFi і почекати.

Де побачити рівень зв'язку оператора Коли з'явиться ідентифікатор Вашого оператора, зателефонуйте знайомому і поговоріть пару хвилин. Таким чином, Ви перевірите: телефон, роботу модему, антену, слуховий динамік, датчик наближення. Перемкніть на Гучномовець для тесту зв'язку з поліфоного динаміку. Простежте за частотою звуку і якістю зв'язку. При можливості, зрівняти кількість ділень зв'язку цього Айфона з іншими на однаковому операторі. Можете навіть відіслати СМС для впевненості.

6. Датчики вологи

Звичайний користувач, у якого немає можливості розібрати смартфон, може перевірити тільки один з трьох датчиків вологи. За стандартом перед попаданням на нього води, датчик білий, але коли рідина його торкнулася, колір стає червоним. Посвітити ліхтариком смартфона і перевірте.

Червоний датчик попадання вологи Якщо датчик вологи навіть трохи рожевий, купувати даний пристрій категорично не рекомендуємо.

У айФоні тисячі мікроелементів. Незважаючи на те, що продавець міг швидко висушити пристрій після попадання в нього вологи, гарантувати його справну роботу не беруться навіть фахівці сервісних центрів. Електроніка та вода, це несумісні речі!

7. iOS

Найпростіший спосіб перевірити оригінальність Айфона БУ при покупці, підключити його до iTunes. Для цього Ви брали ноутбук. Якщо iTunes визначив пристрій, то все добре, це оригінальний Apple смартфон. Примітка: iTunes бачить тільки яблучні пристрою на операційній системі iOS, тому може ідентифікувати тільки iPhone, iPad, iPod, але не підробку. До речі, підключений до ноутбука iPhone теж повинен заряджатися. Ідеальним варіантом перевірки Айфона буде дозвіл продавця при ньому оновити пристрій і пройти початкову активацію.

8. Neverlock

Айфони бувають різних версій прив'язки до оператора: Lock (залочений) і Neverlock (чистий, не залочений).

Залочені — прив'язані до певного міжнародного оператору. Процедура розблокування часто дорога і не варті економії при покупці Айфона.

Rsim, giveysim Якщо Ви побачили таку підкладку (R-sim, GeveySim), коли вставляли свою сім карту, ми строго рекомендуємо не купувати такий пристрій. З приводу перевірки пристрою на блокування — робіть це обов'язково зі своєю сім картою і своїми руками.

Це плата, яка допомагає обійти блокування оператора і використовувати залоченний телефон за призначенням. В основному така штука не дозволяє використовувати весь функціонал iPhone — буває, не працює інтернет, відправка СМС або USSD-запити (команди до оператора). Такі підкладки безпосередньо прив'язані до прошивки Айфона — iOS, тому, Ви або не зможете оновлювати пристрій на нові iOS, або ризикувати, оновлювати, і можливо, отримати "цеглу" до покупки нової такої карти.

Якщо такої штуки в середині немає і Ваша сім карта відразу підключилася, відмінно. Ми настійно радимо купувати тільки Neverlock пристрої і навіть не розглядати інші варіанти.

Для більшої впевненості, що це Neverlock, зайдіть: Параметри — Загальні - Про пристрій — Оператор. Тут має стояти ім'я оператора мережі.

Відповідність оператора в параметрах і на верхній панелі

При включенні пристрій повинен відразу знаходити оператора і не вимагати додаткових процедур (дзвінків, налаштувань).

9. iCloud

Особливо важливий момент перевірки Айфона БУ при покупці. Параметри — iCloud

Уважно — iCloud при покупці Айфона БУ обов'язково повинен бути чистий, як на скріншоті справа.

Коли хочете купити Айфон БУ, дивіться на чистий iCloud

Ніколи не купуйте Айфон БУ з введенням iCloud. Пристрій в будь-який момент використання може блокуватися без можливості розблокування.

Для впевненості чистоти iCloud, як ми писали раніше, поновіть пристрій при продавці. Якщо ж він не хоче чекати, обов'язково перед покупкою виконайте наступну процедуру:

Параметри — Загальні — Скинути — Стерти весь вміст і налаштування.

Після закінчення процесу iPhone зажадає активацію, при якій, якщо все чисто, не потрібно буде вводити ніяких даних. Просто прямуєте інструкцією активації до появи домашньої сторінки. Стерти контент і налаштування, призводить яблуко в стартовий стан, як ніби при покупці Айфона в магазині. Тепер на ньому тільки стандартні програми і ніякої інформації колишнього власника. Купуйте Айфон суто після того, як зробите таку процедуру!

Увага! iCloud зламати, видалити, очистити, ввести інший, не можна. Можна тільки вийти зі старого і ввести новий. Для розуміння: вартість відв'язування пристроїв від iCloud починається від 190 $ в залежності від моделі.

10. App Store

Хороший спосіб перевірити Айфон БУ на оригінальність — зайти в магазин App Store, уважно переглянути, щоб не було переходів в магазин Google Play.

Хочете купити Айфон БУ оригінальний — дивіться App Store

А взагалі 100%-им варіантом буде, якщо Ви перед покупкою створите свій Apple ID, і при тестуванні Айфона ввійдете під ним в App Store. Заходить — відмінно! Підробка не може прийняти Ваш Apple ID і пароль.

11. Висновок і чек-лист

Перевірка БУ Айфона при покупці є дуже важливим процесом. Краще витратити на неї 10-20 хвилин, ніж пізніше шкодувати і нервувати, чи не так? Хоч стаття вийшла такою великою і докладної, це не говорить про те, що читати Ви її будете при перевірці Айфона БУ — підготуйтеся заздалегідь. Деякі пункти заберуть пару секунд, просто потрібно знати, куди дивитися і що побачити.

Не зв'язуйтеся з продавцями, які поспішають і не бажають дати Вам часу на перевірку — якщо людина хоче чесно продати свій iPhone, він не буде поспішати. Ваше право скрупульозно пройтися по кожному пункту, коли Ви купуєте такий недешевий товар.

Чек-лист перевірки Айфона БУ при покупці:

• ціна і продавець;
• модель, її ознаки на корпусі;
• IMEI і серійний номер (Параметри/коробка/корпус);
• коробка;
корпус, гвинтики, зняти плівки/захисне скло;
• Home, Touch ID, Power, “+”, “-”, перемикач вібродзвінка;
• спалах;
• регулювання яскравості;
• фронтальная, основна камера;
• верхні мікрофони;
екран, “мертві зони" тачскріна, 3D Touch, Face ID;
• датчик автояскравості;
периметр скла, натискання на площину модуля;
• основний нижній мікрофон;
• поліфонічний, слуховий динамік;
• датчик наближення;
• датчик шумозаглушення;
• гіроскоп, акселерометр;
батарея;
роз'єм зарядки двома сторонами кабелю;
• роз'єм навушників;
• WiFi;
• інтернет;
• Bluetooth;
• телефон, рівень і чистота сигналу;
датчики вологи;
• iOS;
• neverlock;
чистий iCloud;
• стерти весь вміст і налаштування;
• App Store, бажано завантажити додаток.

Поки йде процес перевірки БУ Айфона певних етапів, звертайте увагу на той функціонал, який вже пройшли. Посилання переводять на сторінки ремонтів, для поняття ціни поспіху і неуважності.

12. Професійна діагностика в сервісному центрі

Наскільки відомо, практичний досвід на порядок якісніше прочитаної інформації, тому, якщо Ви бажаєте, щоб процедуру перевірки Айфона БУ здійснили ми, ласкаво просимо в iSave. Наша діагностика доповнюється тим, що після всього зовнішнього огляду ми ще робимо відкриття пристрою для більш якісного тестування.

Взявши до уваги настільки великий список чек-листа, на жаль, можуть бути випадки, коли якийсь пункт був пропущений, а деталь виявилася несправною. Приходьте до нас в iSave, з цим питанням ми Вам обов'язково допоможемо і якісно зробимо ремонт Вашого Айфона.

Друзі, купити БУ Айфон можна, якісний і оригінальний, тим паче, якщо уважно дотримуватись інструкції. Не поспішайте і хороших Вам придбань!


9 вересня 2017 | Сергій Миколаєнко

Ціна перевірки Айфона БУ в iSave перед покупкою

Один пристрій100 гривень