Заміна кнопки включення iPhone (Айфон) недорого у Києві

Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 12 місяців
Додатково: чистимо пристрій; видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Фото заміна кнопки включення Айфона

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Заміна кнопки Power iPhone

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 434740
Ремонт Айфон 4s34740
Ремонт Айфон 534730
Ремонт Айфон 5c39730
Ремонт Айфон 5s36730
Ремонт Айфон 639750
Ремонт Айфон 6 Плюс44750
Ремонт Айфон 6s49760
Ремонт Айфон 6s Плюс49760
Ремонт Айфон SE39730
Ремонт Айфон 7577120
Ремонт Айфон 7 Плюс597120
Ремонт Айфон 8797220
Ремонт Айфон 8 Плюс797220
Ремонт Айфон X997220

Конструкція і особливості ремонту Power

Power — механічна кнопочка з мембранним механізмом, що виконує функцію запуску або вимикання пристрою, поломка якої викликає явний дискомфорт користування і прискорення розряду батареї iPhone через екран, який безперервно світиться до моменту автоматичного вимикання. У цій статті Ви дізнаєтеся про процес заміни кнопки включення Айфона, причини несправності, ризики при самостійній зміні шлейфу і способи вирішення такого завдання.

Power знаходиться на шлейфі, на якому додатково розташовані і інші важливі елементи:

• 4 — датчик наближення, мікрофон, зв'язок зі слуховим динаміком.
• 4s — датчик наближення, зв'язок зі слуховим динаміком.
• 5/5c — елемент шумокоррекціі, контакти і перемикач вібромеханізму, "+", "-".
• 5s/SE — регулятор шумозаглушення, спалах, контакти, перемикач вібромеханізму, "+", "-".
• 6/6+/6s+ — елемент шумокоррекціі, спалах.
• 6s — регулятор шумозаглушення, спалах, перемикач вібромеханізму, "+", "-".
• 7/7+ — датчик шумозаглушення, спалах, контакти, "+", "-".
• 8/8+ — датчик шумокоррекціі, спалах, вібро-перемикач, "+", "-".

Фото шлейфіка c кнопкою включення Айфона

Тому якщо у Вашого iPhone не працює одна з вище перерахованих функцій, справа в шлейфі живлення, який в більшості випадків змінюється на новий для подальшої справної роботи.

В яких моделях найчастіше змінюється кнопка вмикання Айфона?

Power в iPhone 4/4s має певний механізм, який рано чи пізно виходить з ладу через свою інженерну конструкцію. Мембрана самої Power, яка ходить вгору і вниз при натисканні, з часом трохи зсувається убік і натискається в неправильне місце, що призводить до відриву мембрани і частини механізму кнопки від шлейфу, на якому вона знаходиться. У результаті вона перестає натискатися, блокується.

У 5-ці заміна шлейфу кнопки живлення Айфона необхідна в тому випадку, коли Ви натискаєте на неї, а функція вкл/викл не виконується. Причина приблизно та ж, що і у 4-к, але мембрана Power в основному залишається на місці, а електричний контакт кнопочки і шлейфу пропадає.

Бувають рідкісні випадки заміни кнопки Power на iPhone 5s і 5с, пов'язані з використанням жорстких чохлів і бамперів, які фізично неправильно натискають механізм. Це стосується і всіх інших моделей.

Решта моделей iPhone мають герметичну, добре сконструйовану Power, яка ламається в разі затоплення рідиною або фізичного пошкодження пристрою. По темі: Чистка Айфона після води.

Фото button Power SE

Нюанси процесу заміни кнопки живлення Айфона:

Практично у всіх яблучних смартфонах цей ремонт супроводжується підняттям материнської плати і батареї пристрою з корпусу, а в моделях 4/4s майже повним їх розбором. Якраз тому категорія даної роботи вважається складною, в порівнянні з іншими модульними ремонтами. Це перший аргумент на користь заміни кнопки живлення Айфона в сервісному центрі iSave майстрами, які спеціалізуються на ремонті Apple і поміняли вже не одну тисячу шлейфів. Друге, в моделях починаючи з 5-ки є нюанси з датчиком шумозаглушення і якщо його неправильно закріпити, то Ваші співрозмовники можуть говорити: "чутно, як з труби", тому що шумокоррекція спрацьовує некоректно і Вас або не чути, або чути недобре певним чином .

Порада від iSave! Поки Ви не полагодили кнопку Power Айфона, для зручності користування пристроєм можна налаштувати програмну клавішу, яка буде виконувати ту ж функцію.

Щоб налаштувати програмну Power, необхідно натиснути:
"Налаштування" - "Основні" - "Універсальний доступ" - "AssistiveTouch" - Пересунути бігунок в активне положення.

Щоб активувати функцію, натискаємо на програмну клавішу, що з'явилася, потім "Апарат" - "Блокування екрану", і дисплей згасне.

Для ще більш комфортного користування заходимо "Меню верхнього рівня ...", видаляємо всі 6 стандартних значків і встановлюємо тільки "Заблокувати екран". В такому випадку не потрібно розгортати меню програмної клавіші, ця ікона і є клавіша вимикання.


відгуки iSave

22 серпня 2017 | Сергій Миколаєнко