Заміна кнопки включення iPhone (Айфон) недорого у Києві

Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 12 місяців
Додатково: чистимо пристрій; видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Фото заміна кнопки включення Айфона

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Для ремонту Айфона запис не є обов'язковим

Заміна кнопки Power iPhone

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
434740
4s34740
534730
5c39730
5s36730
634750
6 Плюс44750
6s49760
6s Плюс49760
SE39730
7577120
7 Плюс597120
8797220
8 Плюс797220
X997220

Конструкція Power і особливості ремонту

Power — механічна кнопочка з мембранним механізмом, що виконує функцію запуску або вимикання пристрою, поломка якої викликає явний дискомфорт користування і прискорення розряду батареї iPhone через екран, який безперервно світиться до моменту автоматичного вимикання. У цій статті Ви дізнаєтеся про процес заміни кнопки включення Айфона, причини несправності, ризики при самостійній зміні шлейфу і способи вирішення такого завдання.

Power знаходиться на шлейфі, на якому додатково розташовані і інші важливі елементи:

• 4 — датчик наближення, мікрофон, зв'язок зі слуховим динаміком.
• 4s — датчик наближення, зв'язок зі слуховим динаміком.
• 5/5c — елемент шумокоррекціі, контакти і перемикач вібромеханізму, "+", "-".
• 5s/SE — регулятор шумозаглушення, спалах, контакти, перемикач вібромеханізму, "+", "-".
• 6/6+/6s+ — елемент шумокоррекціі, спалах.
• 6s — регулятор шумозаглушення, спалах, перемикач вібромеханізму, "+", "-".
• 7/7+ — датчик шумозаглушення, спалах, контакти, "+", "-".
• 8/8+ — датчик шумокоррекціі, спалах, вібро-перемикач, "+", "-".

Фото шлейфіка c кнопкою включення Айфона

Тому якщо у Вашого iPhone не працює одна з вище перерахованих функцій, справа в шлейфі живлення, який в більшості випадків змінюється на новий для подальшої справної роботи.

В яких моделях найчастіше змінюється кнопка вмикання Айфона?

Power в iPhone 4/4s має певний механізм, який рано чи пізно виходить з ладу через свою інженерну конструкцію. Мембрана самої Power, яка ходить вгору і вниз при натисканні, з часом трохи зсувається убік і натискається в неправильне місце, що призводить до відриву мембрани і частини механізму кнопки від шлейфу, на якому вона знаходиться. У результаті вона перестає натискатися, блокується.

У 5-ці заміна шлейфу кнопки живлення Айфона необхідна в тому випадку, коли Ви натискаєте на неї, а функція вкл/викл не виконується. Причина приблизно та ж, що і у 4-к, але мембрана Power в основному залишається на місці, а електричний контакт кнопочки і шлейфу пропадає.

Бувають рідкісні випадки заміни кнопки Power на iPhone 5s і 5с, пов'язані з використанням жорстких чохлів і бамперів, які фізично неправильно натискають механізм. Це стосується і всіх інших моделей.

Решта моделей iPhone мають герметичну, добре сконструйовану Power, яка ламається в разі затоплення рідиною або фізичного пошкодження пристрою. По темі: Чистка Айфона після води.

Фото button Power SE

Нюанси процесу заміни кнопки живлення Айфона:

Практично у всіх яблучних смартфонах цей ремонт супроводжується підняттям материнської плати і батареї пристрою з корпусу, а в моделях 4/4s майже повним їх розбором. Якраз тому категорія даної роботи вважається складною, в порівнянні з іншими модульними ремонтами. Це перший аргумент на користь заміни кнопки живлення Айфона в сервісному центрі iSave майстрами, які спеціалізуються на ремонті Apple і поміняли вже не одну тисячу шлейфів. Друге, в моделях починаючи з 5-ки є нюанси з датчиком шумозаглушення і якщо його неправильно закріпити, то Ваші співрозмовники можуть говорити: "чутно, як з труби", тому що шумокоррекція спрацьовує некоректно і Вас або не чути, або чути недобре певним чином .

Порада від iSave! Поки Ви не полагодили кнопку Power Айфона, для зручності користування пристроєм можна налаштувати програмну клавішу, яка буде виконувати ту ж функцію.

Щоб налаштувати програмну Power, необхідно натиснути:
"Налаштування" - "Основні" - "Універсальний доступ" - "AssistiveTouch" - Пересунути бігунок в активне положення.

Щоб активувати функцію, натискаємо на програмну клавішу, що з'явилася, потім "Апарат" - "Блокування екрану", і дисплей згасне.

Для ще більш комфортного користування заходимо "Меню верхнього рівня ...", видаляємо всі 6 стандартних значків і встановлюємо тільки "Заблокувати екран". В такому випадку не потрібно розгортати меню програмної клавіші, ця ікона і є клавіша вимикання.


відгуки iSave

22 серпня 2017 | Сергій Миколаєнко