Опис технічних недоліків iPhone 6

Айфони безсумнівно мають імідж високотехнологічних пристроїв, що володіють відмінною якістю "заліза" та програмного забезпечення. У лінійці яблучних смартфонів не став винятком і iPhone 6, який демонструє відмінну роботу операційної системи, нову візуальну концепцію і, відповідно, іншу технічну збірку.

Дивлячись на явну відмінність цієї моделі від минулих, в ній з'явилися нові слабкі місця, які бувають причиною раптової несправності девайса. Раптом таке трапилося у Вас, наш сервісний центр здійснює ремонт Айфонів будь-якої складності в Києві, але приймаємо ми пристрої з усієї України. У статті Ви дізнаєтеся про вразливі місця 6-ки для розуміння, чого можна очікувати і чи варто взагалі купувати iPhone 6 в наш час.

Недоліки з великою вартістю ремонту

У порівнянні з попередньою моделлю діагональ дисплея Айфон 6 істотно зросла, збільшившись на 0,7 дюйма. Загальною проблемою смартфонів з широким, а особливо заокругленим екраном є менша стійкість до механічних пошкоджень. Це цілком логічно, адже площа падіння на порядок більша. Але скажемо по досвіду, в основному, більшість Айфонів розбиваються не тоді, коли падають на саме скло, а при падінні на край корпусу — метал різко вминається в середину, тим самим створюючи точковий тиск у скло. Далі скельце не витримує навантаження і лопається. З цієї причини пластикові чохли на порядок менше захищають від ударів, ніж будь-які м'які. Рекомендуємо купувати силіконові.

У разі "більш вдалого" падіння розбивається верхнє скло Айфона, а при більш невдалому варіанті — матриця, що веде до більших вкладень в ремонт для заміни всього екрану.

Apple позиціонує алюмінієвий корпус своїх смартфонів як більш надійний захист "начинки" гаджета, ніж пластикові кришки і бампери конкурентів. Проте після падіння на тверду поверхню металевий корпус iPhone 6 практично завжди залишається трошки погнутим. Це можуть бути частки міліметрів, але це факт. Це явно видно, коли клієнтам після таких падінь встановлюють в сервісних центрах неякісні копії дисплеїв з нехорошими рамочками — неприємно відчувається перехід екрану в корпус, і буває, навіть видно просвіт нутрощів Айфона. Ми в iSave категорично використовуємо екрани тільки тієї якості, яке встановлювали б собі. Дешевих варіантів Ви ніколи не знайдете в iSave.

Завдання з "м'яким" корпусом Apple вирішила в наступній версії смартфона. iPhone 6s на порядок надійніше і міцніше. Взагалі, якщо у Вас стоїть вибір покупки 6 або 6s, наша порада, обов'язково купуйте 6s.

Далі .. Є всередині такі елементи на материнській платі, як контролер заряду і контролер живлення. Вони є слабкими місцями Айфон 6 і часто горять через використання неякісних дешевих аксесуарів, перепадів напруги в мережі, і зарядці в автомобілі. Тому ми рекомендуємо, при можливості, купувати саме оригінальні аксесуари, не заряджати вночі, вдень заряджати пристрій не більше, ніж йому необхідно, по мінімуму заряджати Айфон в машині і обов'язково підключати в зарядку авто тільки після того, як завели його.

Будь-який з ремонтів перерахованих вище несправностей є далеко не найбюджетнішими. Крім цих дорогих, є ще дрібні слабкі сторони в Айфон 6 — це літій-іонний акумулятор, слуховий динамік і його сіточка-фільтр, роз'єм зарядки-синхронізації і вхід для навушників. Будь-яка з цих несправностей просто неминуча з часом і залежить від акуратності користування iPhone, а максимально здвинути цей час можна дотримуючись наших рекомендацій, які Ви знайдете читаючи наш блог.2 квітня 2017 | Сергій Миколаєнко