Що робити, коли висвічується невідомий iCloud?

Які є варіанти і що можна зробити в разі, коли Ви не пам'ятаєте логін / пароль особистого iCloud, прив'язаного до пристрою, або на ньому висвічується не Ваш Apple ID, а, наприклад, колишнього власника? Ми розповімо про всі можливі дії, які можна зробити для відновлення iCloud.

У чому небезпека, коли висвічується невідомий iCloud?

1. Функція iCloud час від часу може перевіряти, чи дійсно справжній власник користується пристроєм. При цьому на iPhone висвічується Apple ID і прохання ввести пароль до нього. Якщо Ви його не пам'ятаєте і натискаєте "Пізніше", інтенсивність запиту iCloud збільшується, і з часом починає з'являтися табличка із запитом ввести пароль на стільки часто, що Айфоном просто неможливо користуватися.

2. Якщо Айклауд чужої людини, то може бути взагалі варіант раптового відключення смартфона. iPhone стає "цеглою", розблокувати який можна тільки за допомогою прив'язаного Apple ID і пароля.

Причини появи невідомого iCloud і способи вирішення

Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.Є 2 варіанти появи невідомого iCloud на пристрої, пароль або логін якого не виходить ввести правильно.

Способи відновлення Apple ID і пароля невідомого iCloud

1 варіант: Якщо це Ваш Айклауд, але Ви не пам'ятаєте Apple ID або пароль до нього.

Спосіб 1: Відновлення невідомого iCloud логіна або пароля через сайт https://iforgot.apple.com/. Для цього методу потрібно буде як мінімум мати доступ до пошти, до якої Ви раніше прив'язували Apple ID, або знати відповіді на контрольні питання на які Ви відповідали при реєстрації свого облікового запису Айклауд.

Спосіб 2: Якщо Ви власник цього пристрою і купували його в магазині, то при наявності коробки від гаджета і чека про його купівлю, Ви можете дзвонити безпосередньо в техпідтримку яблучної компанії.

(Служба підтримки Еппл в Америці: + 1-800-275-2273).

В Україні поки немає сервісної підтримки Еппл, а найзручніший варіант для спілкування, через Америку. Коли додзвонитеся оператору, можете навіть попросити переключити Вас на російськомовного консультанта. Якщо хтось буде вільний, Вас переключать. Дзвінки зі скайпу безкоштовні. Потрібно довести, що саме Ви є справжнім господарем цього гаджета, і після цієї процедури консультант Еппл зможе допомогти з Вашим завданням забутого логіна або пароля. Цей метод має на увазі обов'язкову наявність чека і коробки!

Спосіб 3: Якщо перші два методи невдалі чи немає даних для їх здійснення, то єдиний варіант, що залишився розблокувати смартфон, це заплатити за послугу, вартість якої починається від 75 $. Ця послуга офіційна і після неї Ви зможете ввести вже свій відомий Айклауд, якщо забажаєте.

2 варіант: Якщо при перепрошивки висвітився невідомий Apple ID колишнього власника.

У Еппл якийсь час назад була можливість візуально заховати Apple ID, але залишити смартфон прив'язаним до нього. І в підсумку дуже багато людей купували Айфон або Айпад з нібито "чистим" Айклауд, але по факту через час, припустимо після поновлення гаджета, з'являвся Apple ID старого господаря і вимагав заповнити саме його дані. У такому випадку для відновлення невідомого iCloud потрібно пробувати наступне:

Спосіб 1: Зв'язуватися з колишнім власником цієї техніки і дізнаватися у нього інформацію — логін, пароль. Все це можливо в разі, якщо з ним можливо зв'язатися і якщо він ці дані пам'ятає.

Спосіб 2: Якщо колишній власник пам'ятає тільки пошту і пароль до якої Apple ID прив'язаний, нехай або дає її Вам, або допомагає відновити логін і пароль Айклауд. (Варіант 1. Спосіб 1)

Спосіб 3: Знову через службу техпідтримки Еппл, в разі якщо колишній власник Вам дав чек про покупку цього пристрою в магазині і коробку. (1.2)

Спосіб 4: Відновлення невідомого iCloud через офіційне розблокування. Вартість від 75$. (1.3)

Увага! Інших варіантів відв'язати / розблокувати / обійти / зламати / пропустити / видалити / відновити невідомий iCloud не існує! Функція Знайти iPhone / iPad — це ступінь захисту особистих даних і пристроїв від крадіжки від самої компанії Еппл і зламати або обійти цю систему ще не вдалося нікому! Зробити дешевше офіційну розблокування неможливо — будьте обережні і не ведіться на дешеву вартість, її можуть пропонувати лише шахраї!

Будьте уважні при створенні і використанні Айклауд і інших функцій яблучних гаджетів. При створенні нового Еппл АйДи завжди обов'язково зберігайте всю інформацію — контрольні питання, день народження і дані.

По темі: Як створити безкоштовний Apple ID.

А коли у Вас з'являться питання, звертайтеся в сервісний центр Apple — iSave. Ми завжди раді зустріти Вас і поділитися інформацією.28 липня 2017 | Сергій Миколаєнко