Заміна рамки дисплея iPhone (Айфон) недорого у Києві

Відклеїлась пластмасова рамочка дисплея iPhone? Ми Вам розповімо які причини виникнення даної проблеми, чим загрожує така поломка, чому потрібно швидше приклеїти рамку дисплея Айфона, як це робиться в iSave і яка вартість такого ремонту.

Фото, шари дисплея Айфона

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Проклеювання рамки дисплея Айфона

МодельЦiна, грнЧас (годин)
5Уточнюйте2
5cУточнюйте2
5sУточнюйте2
6Уточнюйте2
6 ПлюсУточнюйте2
6sУточнюйте2
6s ПлюсУточнюйте2
SEУточнюйте2
7Уточнюйте3
7 ПлюсУточнюйте3
8Уточнюйте3
8 ПлюсУточнюйте3
XУточнюйте3
XRУточнюйте3
XsУточнюйте3
Xs MaxУточнюйте3
11Уточнюйте3
11 ProУточнюйте3
11 Pro MaxУточнюйте3

Причини відклеювання рамки дисплея Айфона від скла:

1. Падіння телефону: при ударі в край алюмінієвого корпусу iPhone часто втискається в рамку і скло телефону, скло при цьому не завжди розбивається, але від різкого точкового тиску від дисплея пристрою відклеюється рамочка.

2. Смартфон клали на гарячі поверхні: між рамкою і склом є клей, він, без сумніву, у Apple високої якості, проте він не може витримати тривалого частого впливу високих температур. Наприклад, часте перебування на сонці, торпедо в машині, кухонних поверхнях і т.д. Рано чи пізно це приведе до того, що клей просто розплавиться і рамочка Айфона почне відходити від скла.

3. Неякісні дисплеї: якщо раніше в Вашому iPhone проводилася заміна модуля, і, через короткий час рамка відклеїлась, знайте, Вам встановили екран-копію низької якості. У таких екранах використовується термоклей або двосторонній скотч, рівень якості яких залишає бажати кращого, і, крім цього, клею там зазвичай дуже мало. Рамочка відклеюється від скла Айфона, тому що її майже нічого не тримає. Не ставте такі екрани, нехай Вас не приваблює найнижча ціна, використання таких деталей призводить до того, що доводиться платити двічі.

4. Роздутий акумулятор: коли в iPhone здувається батарея, вона з лівого боку корпусу починає видавлювати скло. Пластмасова рамочка не витримує і це дуже помітно — скло стає напівкруглої форми і можуть з'явитися плями на зображенні.

Чим загрожує така поломка і чому потрібно вчасно приклеїти рамку дисплея Айфона?

У правій верхній частині корпусу яблучного смартфона знаходяться шлейфи екрану, які там же підключаються до материнської плати, а я впевнений, якщо Ви читаєте цю статтю саме через цю проблему, то в 80% випадків у Вас рамочка відклеївся саме в цьому місці, тому що там за стандартом мінімум площі зіткнення рамки і скла. Коли скло починає відклеюватися, шлейфа починають натягатися і тут два нехороших нюанси:

1. Шлейфи дуже тендітні, і, при поступовому відклеюванні, вони все більше натягуються і можуть елементарно не витримати. В цьому випадку матриця перестає працювати і необхідно міняти екран цілим.

По темі: Заміна екрану Айфона.

2. Скло дуже легко можна за щось зачепити, і тоді те ж саме — шлейфа пошкоджуються.

У цих випадках необхідно буде замінити екран повністю, що на порядок дорожче, ніж приклеїти рамку дисплея Айфона. Чим раніше Ви зверніть увагу на таку проблему і прийдете до нас її лагодити, тим менше вірогідність виходу з ладу всього екрану.

Як фахівці сервісного центру iSave роблять такий ремонт?

Якщо Ви звернулися до нас за послугою відновлення екрана, Ви будете попереджені, що такий ремонт триває від 1 до 3 годин. У такій роботі потрібно бути максимально обережним.

Незважаючи на те, що в даному ремонті в основному не використовуються додаткові комплектуючі, вартість цієї роботи залежить від рівня ризику даної процедури і затраченого часу.

Перше, якщо трапилося так, що рамка відпадає від скла з якоїсь з причин, її потрібно ретельно очистити від залишків старого клею або скотча для нанесення нового. Для цього рамку повністю знімають.

Після розшаровування, до ідеалу очищається рамочка, внутрішня сторона скла і протирається спеціальною рідиною для кращого "зчеплення". Тільки після цих процедур можна наносити новий шар спеціального клею. Через деякий час після нанесення модуль можна збирати і комплектувати в корпус iPhone.

Увага! Якщо Вам хтось стверджує, що процедура робиться швидко, 10-30 хвилин наприклад, це означає, що майстри сервісу не зачищають модуль до потрібного стану проклейки, відповідно клей наноситься тільки в місце щілини, яка вже є. Такий ремонт незабаром знову призведе до того ж результату і екран відклеїться від рамки смартфона.

Щоб замовити професійний ремонт по проклейці рамки дисплея Айфона в iSave, натисніть на кнопку "Запис на ремонт" і наші фахівці з Вами моментально зв'яжуться.