Режим DFU iPhone: повне відновлення прошивки

Бувають випадки, коли перепрошити Айфон потрібно через особливий спосіб відновлення — лише завдяки цьому можна відновити справну роботу. У статті Ви дізнаєтеся про режим DFU iPhone, в яких випадках потрібен даний спосіб відновлення, як його розпізнати, переваги, процес запуску і виходу з нього.

Зміст інструкції:

1. Які завдання вирішує?
2. Як увійти в режим DFU iPhone;
3. Ознаки вдалого запуску;
4. Вивід Айфона з DFU mode.


Режим DFU (Device Firmware Update) — стан роботи пристрою, коли на екрані немає ніякого зображення, а перепрошивка через iTunes робить повну переустановку прошивки і прибирає повністю всі помилки, які можуть зберігатися на смартфоні.

Коли необхідний ДФУ режим Айфона:

1. У техніці Apple ні в iOS, ні в MacOS немає і не буває вірусів, проте за час використання пристроєм можуть відбуватися різні системні помилки. ДФУ необхідний, коли в Айфоні є "глюки" програмного плану, що заважають комфортному користуванню. Спосіб є радикальним, але помилки прибирає.

2. Використовується у випадках, коли iTunes відмовляється прошивати/оновлювати пристрій стандартним способом.

3. Буває несправність, коли при спробі відключити пристрій, воно саме перезавантажується. В цьому випадку для повного відключення Вам допоможе DFU mode.

Крім усього хорошого, що може зробити така перепрошивка, Айфон може увійти в ДФУ з причин програмного збою, ушкодження материнської плати або навіть після попадання рідини в пристрій.

По темі: Чистка Айфона після води.

Увага!

• Будьте уважні! Обов'язково зробіть резервну копію перед цією процедурою для подальшого відновлення даних, особливо, якщо Ви не впевнені, що перепрошивка таким методом допоможе вирішити задачу.

• Після завершення процедури відновлення в режимі DFU вся інформація смартфона зникає і Айфон переходить в процес активації, як при покупці.

• Якщо раніше був прив'язаний iCloud, Apple ID і пароль до нього все одно потрібно буде вводити після відновлення! Такий спосіб не є вирішенням завдання зняття невідомого iCloud!

Для входу в режим DFU iPhone необхідно зробити наступне:

1. Затисніть кнопки Home (Додому) і Power (Верхня клавіша включення), тримайте їх 10 секунд. Ви побачите, що екран пристрою вимкнувся.

2. Через 10 секунд відпустіть Power і продовжуйте тримати кнопку Home 15 секунд.

3. На пристрої має залишатися чорний екран навіть в разі його підключення до зарядки.
Якщо так вийшло зробити, Ви увійшли в режим DFU iPhone.

Для перепрошивки гаджета в режимі DFU попередньо підключіть його до iTunes і виконайте кроки прописані вище.


Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.


DFU mode iPhone

Увага: Дана інструкція є дійсною для користувачів всіх Apple гаджетів, крім iPhone 7, 7 Plus і далі! На 7/7 Plus/8/8 Plus/X для входу в режимі DFU iPhone замість кнопки "Home" використовується кнопка "Зменшення гучності (-)".

Як визначити, що Айфон увійшов в режим ДФУ:

1. Екран залишається чорним навіть при спробі включити Айфон стандартно натискаючи Power.

2. При підключенні до iTunes з'являється таке вікно:

Вікно iTines при введеному ДФУ

Це повідомлення в iTunes якраз і скаже Вам про знаходження Айфона в DFU режимі. При натисканні на "ОК", iTunes пропонує відновити iPhone до нуля.

Відновлення до заводських при перепрошивке

Клавіша "Оновити" не активна, що говорить про повне стирання інформації після завершення прошивки.

Для виведення з режиму DFU iPhone, необхідно:

1. Затиснути кнопки Home і Power на 10 секунд.

2. Натисніть Power для запуску гаджета. З'явиться яблуко Apple і почнеться завантаження.

відгуки iSave

Спеціалісти сервісного центру iSave, крім ремонту Айфонів всіх складнощів, займаються ще й повним спектром робіт з програмним забезпеченням яблучної техніки — оновлення, закачування додатків і медіа-контенту, відв'язування пристроїв від міжнародних операторів, і тому ми запрошуємо Вас користуватися нашою техпідтримкою для вирішення Ваших завдань за допомогою наших знань і досвіду.27 липня 2017 | Сергій Миколаєнко