Інструкції по створенню рінгтонів на Айфон в iTunes

У використанні iPhone нас приваблює його інтуїтивна простота, мінімалізм інтерфейсу, зручність і швидкість відтворення, якість і дизайн. Але звичайно є і мінуси яблучної техніки, наприклад, відсутність можливості легко і просто встановити мелодію рінгтона на Айфон.

Apple — компанія монополіст зі своєю думкою — якщо Ви бажаєте встановити рінгтон на Айфон, Ви повинні за нього заплатити, і будь ласка, користуйтеся. Проте ми Вам дамо інструкцію, яка дозволяє через програму iTunes на ПК зробити будь-який індивідуальний рінгтон на Айфон з бажаної мелодії.

Технічні вимоги: готова мелодія, яку можна встановити рінгтоном на Айфон буде до 40-ка секунд по тривалості, а її формат повинен бути .m4r. Кожен "звук" на iPhone з мелодії створюється окремо.

Інструкція по створенню рінгтона на Айфон:

Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.


1. Встановіть програму iTunes, якщо її у Вас ще немає.

2. Відкриваєте iTunes і переходите: "Медіатека" — "Пісні", і перетаскуєте мелодію з ПК в iTunes. Або другий варіант: зверху в меню "Файл" натискаєте "Додати файл в медіатеку ..." і вибираєте потрібну композицію.

3. Натискаючи на неї правою кнопкою миші клацаєте "Відомості" і в меню натискаєте "Параметри"

Скріншот iTunes з композицією для створення рінгтона для Айфона

4. У розділі "Параметри" є час початку і кінця завантаженої пісні. Тепер Вам в ці поля потрібно вибрати і вписати свій бажаний час початку і кінця відтворення нового рінгтона Айфона, враховуючи, що він повинен бути менше 40 секунд і не обов'язково починатися з нульової секунди пісні. У нашому прикладі ми робимо такий ringtone, щоб він починався з 7-ї і закінчувався на 43-й секунді пісні. Після виставлення бажаного часу натискаєте "ОК".

Картинка, тривалість рінгтона на Айфон

5. Далі виберіть цю пісню, натисніть "Файл" — "Конвертувати" і натискаєте "Створити версію в форматі ААС". iTunes створює нову композицію тієї тривалості, яку Ви налаштували. У нашому випадку 36 секунд.

Обрізання і конвертування формату

Нова версія формату AAC і необхідної довжини

6. На цьому етапі знову натискаєте правою кнопкою миші на нову мелодію, і вибираєте пункт "Показати в Провіднику Windows”.

Провідник Windows відкрити в iTunes

7. У самому провіднику міняєте вручну формат файлу, натиснувши правою кнопкою миші і вибравши "Перейменувати", з .m4a на .m4r. Тут же Ви можете перейменувати назву самої композиції.

Провідник Windows. Міняємо формат m4r

8. Отримавши рsнгтон для Айфона формату .m4r перетягуємо його в iTunes. Тепер, коли Ви перейдете в розділ "Звуки", щойно створений Вами відрізок вже буде тут. Рінгтон на Айфон створений!

9. Якщо Ви бажаєте відразу його встановити на iPhone, підключаєте пристрій до ПК, встановлюєте з ним з'єднання і переходите у вкладку "Звуки". Тут потрібно натиснути "Синхронізувати" вибравши "Всі звуки" або "Вибрані", якщо бажаєте перенести на iPhone певні записи.

Увага: якщо на Вашому iPhone були інші ringtones, і їх тепер немає на комп'ютері в тій же папці, де вони зберігалися під час запису на iPhone, то при синхронізації нового ringtone, старі всі видаляться.

Завантаження нового рінгтона на Айфон

10. Новий рінгтон на Айфон можна встановити в розділі "Параметри" — "Звуки" — "Мелодія".

Скріншот установки нової композиції на дзвінок

Лайфхак: якщо у Вас є бажання, можна налаштувати своїм близьким і обраним контактам індивідуальні мелодії. Для цього в "Контактах" потрібно вибрати необхідний, далі натиснути зверху "Змінити", і знизу привласнити цьому абоненту особисту пісню.

Ця інструкція є актуальною і сучасною, iTunes використовується версії (12.6.2), тому всі кроки зі створення рінгтона для Айфона у Вас будуть ідентичними.

Натискайте на кнопки шеринга в соціальні мережі, щоб робити світ більш мелодійним, і встановлювати улюблені пісні замість стандартних яблучних звуків!15 серпня 2017 | Сергій Миколаєнко