Як створити безкоштовний Apple ID: інструкція, поради

Коли Ви володієте яблучної технікою, щоб купити або завантажити будь-які програми, Вам обов'язково потрібен Еппл Айді. Для завантаження більшості стандартних програм досить створити безкоштовний Apple ID без прив'язки кредитної картки. У цій статті ми розберемо процедуру реєстрації через Айфон в App Store і розповімо нюанси, які зустрічаються в процесі.

Інструкція по створенню безкоштовного Apple ID

Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.Еппл Айді завжди прив'язується до логіну пошти. При реєстрації нового необхідно використовувати таку, яку Ви раніше навіть не намагалися реєструвати. У цій інструкції ми пропустили створення пошти, щоб зосередитися на створенні Apple ID.

Порада: використовуйте пошту Gmail! Надалі буде легше відновлювати втрачену інформацію.

1. Для створення безкоштовного Apple ID на iPhone потрібно увійти в App Store і натиснути на будь-який додаток, яке не вимагає оплати. Це потрібно для того, щоб на певному етапі був варіант не вводити дані кредитної карти. Натискаємо "Створити Apple ID”.

Скріншот, створення нового безкоштовного Apple ID

2. Наступною справою вводимо бажану пошту, яку прив'язуємо до Еппл Айді і пароль до нього. Якщо у Вас є необхідність завантажити додаток, яке є тільки в магазині певної країни, міняєте її на потрібну.

Увага! Пароль повинен відповідати таким умовам:

• Утримувати мінімум 8 символів;
• Включати цифри і букви;
• Мінімум одна з букв повинна бути велика;
• Не повинен бути схожий на обліковий запис;
• Не можна ставити 3 однакових символи поспіль;
• Можна використовувати додаткові символи (Лайфхак!);
• Не може бути однаковим з паролем, який використовувався протягом останнього року.

Скріншот, створення Apple ID, етап введення логіна, пароля, і вибір країни

3. Далі заповнюєте поля з ім'ям і прізвищем, днем народження і відповідаєте на три контрольні питання. Обов'язково! Записуйте всі ці дані, рано чи пізно вони знадобляться для відновлення Еппл Айді або зміни його пароля.

Скріншот, контрольні питання до Apple ID, дата народження і ім'я

4. На наступному етапі вводимо дані для виставлення рахунку. Ось для цього кроку нам потрібно було в самому початку завантажувати саме додаток, біля якого не була написана вартість. Поля категорії "Адреса для виставлення рахунку" навіть у варіанті без кредитки заповнити все одно потрібно.

Заповнення даних для виставлення рахунку Apple ID

5. Після натискання на кнопку "Далі" через прив'язану електронну пошту Ви підтверджуєте завершення створення безкоштовного Apple ID і з цього моменту можете їм користуватися для завантаження медіаконтенту, підключення iCloud і придбання інших продуктів і послуг Еппл.

Останній етап створення Apple ID

Цю ж процедуру можна зробити і через програму iTunes на Mac/ПК, процес якого теж має свої особливості. Якщо Ви хочете створити безкоштовний Apple ID самостійно віддалено і у Вас є питання, телефонуйте нам, ми на них відповімо.12 серпня 2017 | Сергій Миколаєнко