Заміна батареї iPhone (Айфон) недорого у Києві

Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 6 місяців
Додатково: чистимо пристрій, видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Заміна батареї Айфона Київ

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

Заміна батареї Айфона

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 5Уточнюйте20
Ремонт Айфон 5cУточнюйте20
Ремонт Айфон 5sУточнюйте20
Ремонт Айфон 6Уточнюйте20
Ремонт Айфон 6 ПлюсУточнюйте20
Ремонт Айфон 6sУточнюйте20
Ремонт Айфон 6s ПлюсУточнюйте25
Ремонт Айфон SEУточнюйте20
Ремонт Айфон 7Уточнюйте50
Ремонт Айфон 7 ПлюсУточнюйте50
Ремонт Айфон 8Уточнюйте60
Ремонт Айфон 8 ПлюсУточнюйте60
Ремонт Айфон XУточнюйте180
Ремонт Айфон XRУточнюйте180
Ремонт Айфон XsУточнюйте180
Ремонт Айфон Xs MaxУточнюйте180
Ремонт Айфон 11Уточнюйте180
Ремонт Айфон 11 ProУточнюйте180
Ремонт Айфон 11 Pro MaxУточнюйте180

У Вас швидко розряджається Айфон? І на морозі вимикається?
А правда дратує, коли заряд перестрибує, і Ви не знаєте, коли iPhone вимкнеться сам по собі?
А буває у Вас, коли заряд перестрибує на 1%, і Ви не в курсі, коли обірветься зв'язок?..
А хочете, щоб Вам швидко повернули комфорт?
А хочете заряджати Айфон тільки 1 раз в день?
Ми можемо Вам в цьому допомогти, якісно, і з великою гарантією!
Заповнюйте форму вище, щоб узгодити найбільш вдалий час для заміни батареї Айфона.

Чому заміна батареї Айфона майстрами сервісу iSave ефективніше і безпечніше, ніж самостійна?

При заміні батареї Айфона наші фахівці використовують деталі двох категорій: оригінали та копії. Почнемо з оригінальних, щоб розвіяти думки про те, що таких запчастин немає. Вони є, були, і будуть!

Оригінальні комплектуючі — це запчастини, зняті з інших оригінальних Apple пристроїв. Є два варіанти отримання таких запчастин для ремонту:

1. Забутий Apple ID або пароль до нього, без можливості відновлення. Тоді людина продає цей пристрій, щоб отримати з цього заліза максимальну користь для себе.

2. Якщо у пристрої, з різних причин, стала непрацездатною материнська плата, без можливості відремонтувати.

Такі гаджети розбираються на запчастини. З них же і беруться оригінальні батареї, а для заміни в Айфоні використовуються такі, у яких цикл зарядів не перевищує 10 разів, що становить менше 1% максимальної ємності акумулятора.

Примітка: Будьте уважні! Якщо Вам в будь-якому сервісному центрі кажуть, що вони використовують справжні комплектуючі від компанії Apple, це неправда! Apple виробляє тільки свої гаджети — iPad, MacBook, AppleWatch, HomePod, але не запчастини для продажу. Все, що імпортується в Україну на продаж, називається копія, а вони не можеть використовувати тільки оригінали.

Копії — деталі, які виробляють на заводах в Китаї, які не належать компанії Apple! Заводи, їх масштаб, рівень використовуваних інструментів виробництва, матеріали, перевірка надійності готових виробів, все це впливає на ціну і якість комплектуючих, які імпортуються до нас. Тому, не можуть Вам поставити хорошу деталь дешево, маленька ціна — відповідний рівень якості.

Ми в iSave, керуючись нашою цінністю сервісу і бажанням підвищувати якість використовуваних комплектуючих, вже давно виключили з співпраці постачальників, які не стежили за якістю пропонованих деталей. Завжди тільки краще! І це найкраще підтверджується нашими гарантіями.

Наступне, чому варто робити ремонт iPhone в сервісному центрі iSave, це наш професійний досвід. Наші майстри займаються технікою Apple більше 9 років, а такий типовий ремонт, як заміна батареї Айфона ми виконуємо до десятка разів щодня.

Увага: Якщо клієнт приходить до нас з проблемою швидкої розрядки пристрою, то проводиться заміна батареї Айфона і після, майстри iSave віддають знятий акумулятор назад власнику! Це робиться для того, щоб Ви самі покористувалися пристроєм, відчули різницю і зрозуміли, чи вирішена задача. Адже можуть бути й інші причини неправильної зарядки iPhone — несправний контролер живлення, контролер заряду, мікроелементи плати ланцюга живлення і програмні помилки. Якщо проблема все ж залишилася, то питання явно не в заміні батареї Айфона, а в материнській платі. У цьому випадку акумулятор клієнта ставиться назад і проводиться подальша діагностика нашими інженерами.

Чому майстри iSave не рекомендують робити самостійно?

1. У Вас може не бути спеціальних інструментів для обережного розтину смартфона.

2. Якщо у Вас вийде розкрити пристрій, біля акумулятора впритул знаходиться материнська плата, яку дуже просто пошкодити або взагалі зробити її непрацездатною, просто зсковзнувши викруткою.

3. Коли Вам продають акумулятор, Ви не контролюєте його якість.

4. Незважаючи на численні відео в інтернеті, Ви можете не знати нюансів ремонту, можете не володіти вправністю майстра, і Ви відповідаєте тільки перед собою. І якщо з акумулятором або платою щось трапиться, то ремонт мікроелементів плати Вам обійдеться на порядок дорожче.

5. Ну і звичайно, роблячи самостійно, Ви не отримуєте гарантію на свою роботу. У iSave в вартість заміни батареї Айфона будь-якої моделі входить деталь, робота професійного інженера і наша гаратнія.

Незважаючи на те, що наші перші ремонти були проведені вже дуже давно, ми знаємо як це хвилююче і страшно було поміняти навіть акумулятор. Тому нехай майстри iSave швидко, професійно, акуратно і з гарантією зроблять заміну батареї Айфона для Вашого комфорту.


відгуки iSave