Замінити батарею Айфона | Ціни, терміни 


У вас швидко розряджається Айфон? І на морозі вимикається?
А правда дратує, коли заряд перестрибує, і ви не знаєте, коли Айфон вимкнеться сам по собі?
А буває у вас, коли заряд перестрибує на 1%, і ви не в курсі, коли обірветься зв'язок?..
А хочете, щоб вам швидко повернули комфорт?
А хочете заряджати Айфон тільки 1 раз в день?
Ми можемо вам в цьому допомогти, якісно, і з великою гарантією!
Заповнюйте форму нижче, щоб узгодити найбільш вдалий час для заміни батареї Айфона.

Гарантія: 180 днів

Заміна батареї Айфона Київ

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
43477
4s3477
545710
5c45710
5s45710
659715
6 Плюс69720
6s74720
6s Плюс79725
SE65715
789750
7 Плюс94750
8139790
8 Плюс149790
X1897180

Чому заміна батареї Айфона майстрами сервісу iSave ефективніше і безпечніше, ніж самостійна?

При заміні батареї Айфона наші фахівці використовують деталі двох категорій: оригінали та копії. Почнемо з оригінальних, щоб розвіяти думки про те, що таких запчастин немає. Вони є, були, і будуть!

Оригінальні комплектуючі — це запчастини, зняті з інших оригінальних Apple пристроїв, зокрема, батареї Айфону. Є два варіанти отримання таких запчастин для ремонту:

1. Забутий Apple ID або пароль до нього, без можливості відновлення. Тоді людина продає цей пристрій, щоб отримати з цього заліза максимальну користь для себе.

2. Якщо у пристрої, з різних причин, стала непрацездатною материнська плата, без можливості відремонтувати.

Такі гаджети розбираються на запчастини. З них же і беруться оригінальні батареї, а для заміни в Айфоні використовуються такі, у яких цикл зарядів не перевищує 10 разів, що становить менше 1% максимальної ємності акумулятора.

Примітка: Будьте уважні! Якщо вам в будь-якому сервісному центрі кажуть, що вони використовують справжні комплектуючі від компанії Apple, це неправда! Apple виробляє тільки свої гаджети — iPad, MacBook, AppleWatch, HomePod, але не запчастини для продажу. Все, що імпортується в Україну на продаж, називається копія, а вони не можеть використовувати тільки оригінали.

Копії — деталі, які виробляють на заводах в Китаї, які не належать компанії Apple! Заводи, їх масштаб, рівень використовуваних інструментів виробництва, матеріали, перевірка якості готових виробів, все це впливає на ціну і якість комплектуючих, які імпортуються до нас. Тому, не можуть вам поставити хорошу деталь дешево, маленька ціна — відповідний рівень якості.

Ми в iSave, керуючись нашою цінністю сервісу і бажанням підвищувати якість використовуваних комплектуючих, вже давно виключили з співпраці постачальників, які не стежили за якістю пропонованих деталей. Завжди тільки краще! І це найкраще підтверджується нашими гарантіями.

Наступне, чому варто робити ремонт iPhone в сервісному центрі iSave, це наш професійний досвід. Наші майстри займаються технікою Apple більше 9 років, а такий типовий ремонт, як заміна батареї Айфона ми виконуємо до десятка разів щодня.

Увага: Якщо клієнт приходить до нас з проблемою швидкої розрядки пристрою, то проводиться заміна батареї Айфона і після, майстри iSave віддають знятий акумулятор назад власнику! Це робиться для того, щоб ви самі покористувалися пристроєм, відчули різницю і зрозуміли, чи вирішена задача. Адже можуть бути й інші причини неправильної зарядки iPhone — несправний контролер живлення, контролер заряду, мікроелементи плати ланцюга живлення і програмні помилки. Якщо проблема все ж залишилася, то питання явно не в заміні батареї Айфона, а в материнській платі. У цьому випадку акумулятор клієнта ставиться назад і проводиться подальша діагностика нашими інженерами.

Чому майстри iSave не рекомендують міняти батарею Айфона самостійно?

1. У вас може не бути спеціальних інструментів для обережного розтину смартфона.

2. Якщо у вас вийде розкрити пристрій, біля акумулятора впритул знаходиться материнська плата, яку дуже просто пошкодити або взагалі зробити її непрацездатною, просто зсковзнувши викруткою.

3. Коли вам продають акумулятор, ви не контролюєте його якість.

4. Незважаючи на численні відео в інтернеті, ви можете не знати нюансів ремонту, можете не володіти вправністю майстра, і ви відповідаєте тільки перед собою. І якщо з акумулятором або платою щось трапиться, то ремонт мікроелементів плати вам обійдеться на порядок дорожче.

5. Ну і звичайно ж роблячи самостійно, ви не отримуєте гарантію на свою роботу.

Незважаючи на те, що наші перші ремонти були проведені вже дуже давно, ми знаємо як це хвилююче і страшно було поміняти навіть акумулятор. Тому нехай майстри iSave швидко, професійно, обережно і з гарантією встановлять новий акумулятор в ваш iPhone. У вартість заміни батареї Айфона будь-якої моделі входить деталь і робота професійного інженера.

Чому ми рекомендуємо вам звернутися до фахівців iSave?

• Використовуємо акумулятори тільки відмінної якості;
• Деталі завжди в наявності;
• Гарантія 6 місяців;
• Ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов'язання;
• Виконання роботи відразу при вашому зверненні. Процедура: від 7 до 50 хвилин;
• Подивіться на відгуки про роботу з нами в Google Maps;
• Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• У iSave піклуються про вас і вашому пристрої;
• Контролюємо якість виконаної нами роботи в гарантійний період.

Дякую за увагу! Якщо інформація виявилася корисною для вас, натискайте Подобається! Ми можемо відповісти на всі ваші запитання по телефону і в формі коментарів нижче.


відгуки iSave

14 червня 2017 | Сергій Миколаєнко |