Як відбувається заміна батареї в iPhone 5?


Після тривалого періоду експлуатації у iPhone 5 може спостерігатися зменшення
часу автономної роботи пристрою, викликане зносом акумулятора. На відміну від
більшості смартфонів на Android, в яких батарея витягується одразу після зняття
задньої кришки, "яблучний" гаджет потрібно буде розібрати. Наша компанія
здійснює ремонт Айфонів різної складності і надає послуги клієнтам, які бажають
замінити акумулятор для більш комфортного користування.

Батарея на Айфон 5

Покрокова інструкція

Розбиранню iPhone 5 передує підготовка необхідних інструментів. Для заміни акумулятора знадобляться присоска на зразок попсокета, дві викрутки — хрестовидна і "пенталоб", двостороння клейка стрічка і ножиці, а також плоский предмет у вигляді гітарного медіатора, пластикової карти або спеціальної лопатки. Незайвим буде підготувати ємність для складання дрібних різьбових деталей корпусу пристрою.

заміна АКБ на iPhone 5

В якості першого кроку необхідно за допомогою викрутки "пенталоб" відкрутити два гвинти, розташовані біля роз'єму Lightning.

iPhone вимикається на морозі

Далі слід приєднати до нижньої частини дисплея присоску і обережно потягнути її на себе. В результаті один з країв екрану вивільниться з корпусу. У щілину між дисплеєм і каркасом гаджета необхідно вставити пластикову лопатку і дрібними обережними рухами протягнути по периметру екрану знизу і з боків, щоб вийняти дисплей з корпусу.

заміна акумулятора айфон 5

Потім слід обережно підняти екран кнопкою Home вгору і закріпити модуль під кутом в 70 градусів по відношенню до батареї. А для більш надійного процесу ремонту рекомендуємо відключити і відкласти екран.

як поміняти АКБ Айфона 5

За допомогою хрестоподібної викрутки необхідно відкрутити три гвинти металевої прокладки-фіксатора.

процес встановлення нового акумулятора на Айфон

Під пластиною знаходиться шлейф акумулятора, який потрібно обережно від'єднати. Потім слід витягти батарею, підчепивши її плоским пластиковим предметом.

repair battery iPhone 5

Іноді потрібно докласти невелике зусилля, для того щоб звільнити акумулятор від заводської двусторонньої стрічки — в Айфон 5 ще немає спеціальних зачіпок і еластичних скоток для більш простого вилучення батареї.

Ремонт Apple у Києві

Швидко розряджається Айфон

На місце старої батареї потрібно встановити нову, не забувши під'єднати до материнської плати шлейф АКБ. Обов'язково на місце старої клейкої двосторонньої стрічки, яка тримає батарею, встановіть нову, щоб батарея в корпусі не ходила з боку в бік! Потім слід зробити процедуру складання девайса в зворотному порядку.

Не тримає заряд

Не заряджається до кінця

На заключному етапі потрібно протестувати гаджет в робочому режимі. Після ремонту рекомендуємо тестувати абсолютно весь функціонал, як робимо ми. Таким чином ви відразу виправите нюанси, якщо такі з'явилися.

Розбирання та ремонт Айфона — практично ювелірні заняття, тому рекомендуємо довірити це фахівцям. Ми виконуємо заміну батареї iPhone 5 за відмінними цінами, професійно і в стислі терміни.


7 березня 2018 | iSave | 


Сподобалося? Розкажіть друзям