Заміна батареї iPhone 5 (Айфон 5) у Києві

Акумулятори завжди у наявності!
Ціна: 450 грн
Гарантія: 6 місяців
Додатково: чистимо пристрій
Час ремонту: 10-15 хвилин
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакты: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Батарея на Айфон 5

Записатися на ремонт

Номер введено невірно

Після тривалого періоду експлуатації iPhone 5 може спостерігатися зменшення часу автономної роботи пристрою, викликане зносом акумуляторної батареї (АКБ). На відміну від більшості Android смартфонів, в яких аккумулятор витягується одразу після зняття задньої кришки, "яблучний" гаджет потрібно буде розібрати. Наша компанія здійснює ремонт Айфонів різної складності, надаючи послуги клієнтам, бажаючим чесну професійно виконану роботу.

Покрокова інструкція заміни батареї Айфон 5

Розбиранню передує підготовка необхідних інструментів. Для заміни батареї Айфон 5 знадобляться присоска на зразок попсокета, дві викрутки — хрестовидна і "пенталоб", двостороння клейка стрічка і ножиці, а також плоский предмет у вигляді гітарного медіатора, пластикової карти або спеціальної лопатки. Незайвим буде підготувати ємність для складання дрібних різьбових деталей корпусу пристрою.

встановлення АКБ на 5-ку

В якості першого кроку необхідно за допомогою викрутки "пенталоб" відкрутити два гвинти, розташовані біля роз'єму Lightning.

iPhone вимикається на морозі

Далі слід приєднати до нижньої частини дисплея присоску і повільно потягнути її на себе. В результаті один з країв екрану вивільниться з корпусу. У щілину між дисплеєм і каркасом гаджета необхідно вставити пластикову лопатку і дрібними обережними рухами протягнути по периметру екрану знизу і з боків, щоб вийняти дисплей з корпусу.

заміна акумулятора Айфон 5

Потім слід обережно підняти екран кнопкою Home вгору і закріпити модуль під кутом в 70 градусів по відношенню до корпусу. А для більш надійного процесу ремонту рекомендуємо відключити і відкласти екран.

як поміняти АКБ iPhone 5

За допомогою хрестоподібної викрутки необхідно відкрутити три гвинти металевої прокладки-фіксатора.

процес встановлення нового акумулятора на Айфон

Під пластиною знаходиться шлейф акумулятора, який потрібно обережно від'єднати. Потім слід витягти батарею, підчепивши її плоским пластиковим предметом.

repair battery iPhone 5

Іноді потрібно докласти невелике зусилля, для того щоб звільнити акумулятор від заводської двусторонньої стрічки — в iPhone 5 ще немає спеціальних зачіпок і еластичних скоток для більш простого вилучення АКБ.

Ремонт Apple у Києві

Швидко розряджається iPhone

На місце старої батареї потрібно встановити нову, не забувши під'єднати до материнської плати її коннектор. Обов'язково на місце старої клейкої двосторонньої стрічки, яка тримає акумулятор, встановіть нову, щоб він не ходила в корпусі з боку в бік! Після процедури заміни батареї Айфон 5 слід зробити складання телефону в зворотному порядку.

Не тримає заряд

Не заряджається до кінця

На заключному етапі заміни батареї Айфона 5 протестуйте гаджет в робочому режимі. Рекомендуємо тестувати абсолютно весь функціонал, як робимо ми. Таким чином Ви відразу виправите нюанси, якщо такі з'явилися.

Розбирання та заміна батареї Айфона — практично не складна робота, але рекомендуємо довірити це фахівцям. Ми виконуємо заміну батареї на Айфон 5 за хорошою ціною, надійно і в стислі терміни.