Як відбувається заміна батареї в Айфон 6s?


Користувачі яблучних гаджетів можуть помітити, що ємність літій-іонної батареї
iPhone 6s на 95 мАг менше, ніж у попередньої моделі (1715 мАг в 6s проти 1810 мАг
в 6). Дивлячись на необхідність більшої кількості ресурсів для оброблення нових
версій програмного забезпечення iOS, акумулятор 6s втрачає свою ємність для
комфортного рівня користування трохи швидше, ніж 6-ка.

Батарея на Айфон 6s

Відповідно, якщо ви бажаєте заряджати свій Айфон всього один раз в день, спокійно користуватися в холодну пору року і не переживати за раптове відключення пристрою, ми можемо здійснити заміну батареї Айфон 6s в iSave. Якщо ви бажаєте ознайомитися з тонкощами даної процедури, читайте далі наш матеріал.

Процедура заміни акумулятора

Спершу вимикаємо пристрій і спеціальною зіркоподібною викруткою "пенталоб" відкручуємо два гвинтика знизу корпусу. Рекомендуємо відразу приготувати ємність в яку можна складати все гвинтики. Увага!! Дуже важливо завжди встановлювати гвинти саме в ті отвори, з яких вони були вилучені! - якщо випадково сплутати і довгий гвинт замість короткого, який влізе в отвір, вкрутити вглиб шарів плати, це призведе до виходу її з ладу.

Починаючи з iPhone 6s всередині, де рамочка екрану стикається з внутрішньою частиною периметра корпусу, Apple наносить спеціальний в'язкий клейкий двосторонній герметик, який більше, ніж в минулих моделях, захищає пристрій від проникнення всередину рідини. Через цей герметик розкрити пристрій на порядок складніше, ніж в минулих моделях без його наявності. Для того, щоб це зробити, потрібно прогріти спеціальним робочим феном нижню частину екрану біля кнопки Home, де дисплей переходить в корпус. Гріти можна при температурі в 170-180 градусів, але обов'язково стежити, щоб не перегріти — нам потрібно розм'якшити герметик, а не розжарити скло і розплавити пластикову рамочку.

Далі за допомогою присоски і пластикової лопатки піднімаємо екран. Робити це потрібно швидко поки герметик нагрітий. Краще на 1-2 рази більше нагріти, ніж прикладати більше необережних небезпечних зусиль. Пластикову лопатку, або в крайньому випадку кредитну карту, краще вставляти зліва від кнопки Хоум ближче до лівого кута корпусу — там спеціально для цього товщина пластикової рамочки трохи менше, ніж в будь-якому іншому місці корпусу.

Коли вдалося підняти низ екрану, обережно проводимо по нижньому і бічних гранях в проміжку між дисплеєм і корпусом пластиковою лопаткою, щоб звільнити модуль з засувок і "прорізати" герметик. У цей момент добре прогрівати феном то місце, куди будемо вести пластик.

Насамперед, коли екран піднятий, відкручуємо хрестоподібною викруткою гвинти на залізних пластинах батареї і екрану. Спершу відключаємо батарею, і тільки потім будь-які інші шлейфи. Рекомендуємо від'єднати шлейфіки екрану і на час роботи відкласти його.

Відключаємо батарею iPhone 6s і відкручуємо механізм вібродзвінка Taptic Engine для більш зручної роботи. Далі потрібно витягнути еластичну двосторонню стрічку. Він дуже добре тримає батарею і дуже просто рветься, якщо поспішити. Краще повільно і впевнено витягати його взявши за край стрічки і натягнувши на себе під гострим кутом до Айфона, тримаючи пристрій від себе. Якщо все пройшло вдало, акумулятор залишається в корпусі і його легко дістати. Якщо скотч все ж порвався, тут вже доведеться витратити більше зусиль і часу потроху відкрепляючи його від двосторонньої стрічки.

Зворотний процес абсолютно такий же. Обов'язково поклейте на місце старої стрічки нову, щоб батарея міцно стояла на місці і не хиталася при використанні.

У iSave такий ремонт робиться до десятка разів на день — питання з батареєю в Айфоні актуальні завжди. Якщо ви побажаєте позбутися від усіх незручностей пов'язаних з використанням Айфона з застарілим акумулятором, ми будемо раді допомогти якісно відремонтувати ваш iPhone.4 квітня 2018 | iSave | 


Сподобалося? Розкажіть друзям