Замінити екран Айфона | Ціни, терміни 


Ваш смартфон впав і постраждала матриця? Якщо дисплей не реагує належним чином, або замість зображення плями різних кольорів, в цьому випадку потрібно міняти тільки модуль цілком. Ви дізнаєтеся про те, як відбувається ремонт, яку деталь вибрати, наші рекомендації і ціни.

Гарантія: 180 днів

фото заміна екрану Айфон

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
474740
4s74740
5119730
5c119730
5s129730
6178730
6 Плюс199730
6s219750
6s Плюс259750
SE139730
72997120
7 Плюс3697120
839974-5
8 Плюс51974-5
X9997до 1 дня


У подарунок від iSave при заміні скла Айфона ви завжди додатково безкоштовно отримуєте:
• Профілактичну чистку всередині;
• Заміну сіточки слухового динаміка, щоб ви знову відмінно чули співрозмовника;
• Практично в 100% випадків ми максимально прибираємо сліди втручання;
• Ми докручуємо болтики при необхідності.

Чим відрізняються різні екрани Айфона і чому їх вартість така різна?

Екран (модуль, дисплей) — це збірна деталь, на якій виводиться зображення.
Заміна екрану Айфона, це практично найпоширеніший ремонт, з яким до нас приходять клієнти кожен день. Звичайно у кожного нашого гостя свої цінності — хтось бажає дешевше, хтось хоче хорошу копію наближену до оригінального дисплею, а багато, природно, хочуть оригінал.


1. Найдешевші і погані копії — модулі, в яких тачскрін прикріплений впритул до скла. Виробництво таких модулів китайцям обходиться, мабуть, дуже дешево, і їх якість відповідна. Вони на стільки жахливі, що нерідкі випадки виходу з ладу тачскріна через тиждень-два користування смартфоном після ремонту. Рівень передачі кольорів і картинки в цілому залишає бажати кращого. У них одні мінуси, крім вартості. Ми категорично не рекомендуємо вестися на дешевизну — ви тільки два рази заплатите!

У iSave ви навіть не знайдете таких деталей ніколи. Ми завжди робимо свою роботу на совість, а з такими деталями до совісті дуже далеко. Принципи ремонтів у нас побудовані на якості, так було і буде!

2. Репліки оригіналу — модулі-копії, зроблені за подобою оригіналу, мають різний рівень якості в залежності від масштабу заводу, рівня використовуваних інструментів на виробництві, матеріалів і від контролю якості готових виробів. В Україну комплектуючі імпортуються постійно величезними партіями і ми вже довгий час працюємо саме з тим постачальником, який пропонує кращу.

3. Переклеєні оригінали — екрани, які пройшли процес переклеювання верхнього скла модуля. Їх якість залежить від майстрів, які виробляють цю процедуру. Ми з упевненістю говорими: "В нас вони ідеальні!"

По темі: Заміна (переклеювання) скла Айфона.

iSave вже другий рік працює з кращими майстрами по переклеюванню Києва, в яких ми впевнені на 100%, з цього можемо сказати, що якість наших оригінальних "переклеїти" на порядок краще, ніж імпортованих копій!

4. Модулі від Apple — явно найкраща якість, дисплеї, зняті з інших справжніх Айфонів. Інших варіантів отримання таких деталей не існує, Apple виробляє яблучні девайси, але не комплектуючі до них.

Крім самих екранів ще одна відмінність хороших "переклеїв" і оригіналів від різних копій, це рамка модуля. Важливий елемент, який впливає на якість установки дисплея в корпусі, відсутність просвітів і тактильні відчуття при подальшому користуванні iPhone. В оригіналах і наших "переклеїв" рамка плавно і практично монолітно переходить в корпус, а в копіях і репліках — часто відчувається або навіть видно виступаючий з корпусу край дисплея, і буває, незабаром рамка відклеюється від екрану iPhone.

По темі: Процедура проклейки рамки дисплея Айфона.


відгуки iSave

Процес заміни екрану на Айфоні

Процес заміни модуля Айфона триває від 20 хвилин до 1 години за часом залежно від моделі пристрою. Ремонт є легким за складністю, проте завжди потрібно знати деталі конструкції і розбирання конкретної моделі — на одних, доведеться помучитися з роботою датчика наближення, на інших, з центруванням фронтальної камери, а по-третє — з підготовкою погнутого від падіння корпусу до заміни екрану Айфона.

Фото до і після процедури заміни екрану iPhone 6

Рекомендації iSave: користуйтеся послугами сервісів, яким ви довіряєте. А у тих, кому довіряєте, по можливості, замовляйте ремонт з більш дорогим дисплеєм, тому що чим він дорожчий, тим більше прослужить, тим якісніше зображення, краще передача кольору і яскравість під різними кутами, міцніше скло і наявність олеофобного покриття на ньому, кращий відгук на натискання і більша після ремонту гарантія.

Ознайомитися з цінами ви можете в таблиці, а для запису на ремонт в iSave натисніть кнопку “Заявка на заміну екрана” Айфона.


відгуки iSave

26 червня 2017 | Сергій Миколаєнко |