Заміна екрану iPhone (Айфон) недорого у Києві

Ціни вказані за оригінальні екрани з заміненим новим верхнім склом.
Ми принципово не використовуємо копії! Копій хорошої якості не буває!
Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 180 днів
Додатково: чистимо пристрій, міняємо сіточку динаміка,
видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

фото заміна екрану Айфон

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Замінити екран Айфона

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 474740
Ремонт Айфон 4s74740
Ремонт Айфон 5119730
Ремонт Айфон 5c129730
Ремонт Айфон 5s129730
Ремонт Айфон 6164730
Ремонт Айфон 6 Плюс189730
Ремонт Айфон 6s219750
Ремонт Айфон 6s Плюс269750
Ремонт Айфон SE129730
Ремонт Айфон 7289750
Ремонт Айфон 7 Плюс3597120
Ремонт Айфон 83897120
Ремонт Айфон 8 Плюс4297120
Ремонт Айфон X103971 день

Ваш смартфон впав і постраждала матриця? Якщо телефон не реагує належним чином, або замість зображення плями різних кольорів, в цьому випадку потрібно міняти тільки модуль цілком. Ви дізнаєтеся про те, як відбувається ремонт, яку деталь вибрати, наші рекомендації і ціни.

Чим відрізняються екрани Айфона і чому їх вартість така різна?

Екран (модуль, дисплей) — це збірна деталь, на якій виводиться зображення.
Заміна екрану Айфона, це практично найпоширеніший ремонт, з яким в iSave приходять клієнти щодня. Звичайно у кожного нашого гостя свої цінності — хтось бажає дешевше, хтось хоче хорошу копію наближену до оригінального дисплею, а багато, звісно, хочуть замінити екран Айфона на оригінал.


1. Найдешевші і погані копії — модулі, в яких тачскрін прикріплений впритул до скла. Їх виробництво китайцям обходиться дуже дешево, і їх якість відповідна. Вони на стільки жахливі, що нерідкі випадки виходу з ладу тачскріна через тиждень-два користування смартфоном після встановлення. Рівень передачі кольорів і картинки залишає бажати кращого. У них одні мінуси, крім вартості. Ми категорично не рекомендуємо вестися на дешевизну — Ви тільки два рази заплатите!

У iSave Ви категорично не знайдете таких деталей ніколи. Ми завжди робимо роботу на совість, а з такими деталями до совісті дуже далеко. Принципи ремонту iPhone у нас побудовані на якості, так було і буде!

2. Репліки оригіналу — модулі-копії, зроблені за подобою оригіналу, мають різний рівень надійності в залежності від масштабу заводу, рівня використовуваних інструментів на виробництві, матеріалів і від контролю якості готових виробів. В Україну комплектуючі імпортуються постійно величезними партіями і ми вже довгий час працюємо саме з тим постачальником, який пропонує кращу.

3. Переклеєні оригінали — екрани, які пройшли процес переклеювання верхнього скла модуля. Їх якість залежить від майстрів, які виробляють цю процедуру. Ми з упевненістю говорими: "В нас вони ідеальні!"

Заміна экрану Айфон 7

По темі: Переклеювання скла Айфона.

iSave вже третій рік працює з кращими майстрами по переклеюванню Києва, в яких ми впевнені на 100%, з цього можемо сказати, що якість наших оригінальних "переклеїв" на порядок краще, ніж імпортованих копій!

4. Модулі від Apple — явно найкраща якість — зняті з інших справжніх Айфонів. Інших варіантів отримання таких деталей не існує, Apple виробляє яблучні девайси, але не комплектуючі до них.

Крім самих екранів ще одна відмінність хороших "переклеїв" і оригіналів від різних копій, це рамка модуля. Важливий елемент, який впливає на якість установки дисплея в корпусі, відсутність просвітів і тактильні відчуття при подальшому користуванні iPhone. В оригіналах і наших "переклеїв" рамка плавно і практично монолітно переходить в корпус, а в копіях і репліках — часто відчувається або навіть видно виступаючий з корпусу край дисплея, і буває, незабаром рамка відклеюється від екрану iPhone.

По темі: Процедура проклейки рамки дисплея Айфона.


відгуки iSave

Процес заміни екрану на Айфоні

Процес заміни модуля Айфона триває від 20 хвилин до 1 години за часом залежно від моделі пристрою. Ремонт є легким за складністю, проте завжди потрібно знати деталі конструкції і розбирання конкретної моделі — на одних, доведеться помучитися з роботою датчика наближення, на інших, з центруванням фронтальної камери, а по-третє — з підготовкою погнутого від падіння корпусу до заміни екрану Айфона.

Фото заміни екрану iPhone 6

Рекомендації iSave: користуйтеся послугами сервісів, яким Ви довіряєте. А у тих, кому довіряєте, по можливості, замовляйте ремонт з більш дорогим дисплеєм, тому що чим він дорожчий, тим більше прослужить, тим якісніше зображення, краще передача кольору і яскравість під різними кутами, міцніше скло і наявність олеофобного покриття на ньому, кращий відгук на натискання і більша після ремонту гарантія.

Ознайомитися з цінами Ви можете в таблиці, а для запису на заміну екрану Айфона в iSave натисніть кнопку Запис на ремонт.


відгуки iSave

26 червня 2017 | Сергій Миколаєнко