Заміна корпусу iPhone (Айфон) недорого у Києві

Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 6 місяців
Додатково: Чистимо пристрій • Видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Фото задньої кришки Айфон 7

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Ціни заміни корпусу Айфона

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 5Уточнюйте60
Ремонт Айфон 5cУточнюйте60
Ремонт Айфон 5sУточнюйте60
Ремонт Айфон 6Уточнюйте80
Ремонт Айфон 6 ПлюсУточнюйте80
Ремонт Айфон 6sУточнюйте90
Ремонт Айфон 6s ПлюсУточнюйте90
Ремонт Айфон SEУточнюйте60
Ремонт Айфон 7Уточнюйте180
Ремонт Айфон 7 ПлюсУточнюйте180
Ремонт Айфон 8Уточнюйте240
Ремонт Айфон 8 ПлюсУточнюйте240
Ремонт Айфон XУточнюйте240
Ремонт Айфон XRУточнюйте240
Ремонт Айфон XsУточнюйте240
Ремонт Айфон Xs MaxУточнюйте240
Ремонт Айфон 11Уточнюйте240
Ремонт Айфон 11 ProУточнюйте240
Ремонт Айфон 11 Pro MaxУточнюйте240

Коли Ви купували Айфон, крім зручного девайса чи купували Ви частину особистого іміджу?
А купували престиж? Чи платили Ви за бренд?
Скажіть, а зараз у Вас подряпаний корпус Айфона?
Або він гнутий і зі слідами ударів після падінь?
Якщо так, цікаво, що скаже такий його вид про імідж, і чи буде він говорити про престиж?
А згадайте відчуття свого нового красивого пристрою.. Чи бажаєте Ви його собі повернути?
Якщо Ваші відповіді позитивні, ми Вам в цьому обов'язково допоможемо і повернемо кайф від виду і відчуття нового Айфона!

Процес і небезпека самостійного ремонту

Для якісного виконання даної процедури потрібно просто розібрати і зібрати пристрій назад, але існує безліч моментів, коли в процесі заміни корпусу Айфона недосвідчений "майстер" може відправити його "на поличку лежати цеглинкою". Звичайно, що крім навичок, для обережного пересбирання iPhone необхідно мати повний набір робочих інструментів.

Процедура починається з підняття екрану, і після вiдкриття, в першу чергу, обов'язково, відключення батареї! Проігнорувавши цю рекомендацію можна спалити материнську плату. Збереження цілого екрану є першим стимулом на користь заміни корпусу Айфона в спеціалізованому сервісному центрі Apple, адже як відомо, шлейфа і плата дисплея є одними з найбільш ніжних елементів пристрою, а їх пошкодження веде до істотного збільшення вартості ремонту.

фото розкритої 7-ки

Далі демонтуються материнська плата, шлейф роз'єму зарядки і батарея. У цьому наступна складність процедури — всi болтики завжди повинні залишатися на своїх місцях, адже якщо їх переплутати, можна безповоротно пошкодити материнську плату, що знову призведе до повного виходу з ладу пристрою і збільшення ціни ремонту.

Фото знятого екрану iPhone 7

На наступному етапі з внутрішньої площини Айфона перекидаються дрібні компоненти зі старої на нову кришку. Все звучить просто і зрозуміло, але повірте, є нюанси, в яких обізнані тільки досвідчені майстри — гойдалка кнопки живлення, фільтр датчика шумозаглушення, металеві пластинки кнопок гучності і Power, герметичні прокладки тих же елементів, и т.д.

Фото знятого екрану iPhone 7

Постійним бонусом процедури заміни корпусу Айфона в iSave є внутрішня діагностика і профілактична чистка смартфона при перезбірці. А при бажанні, Ви можете замовити задню кришку iPhone не стандартного кольору.


відгуки iSave

Особливості корпусу Айфона кожної моделі

iPhone 4/4s складаються зі скляних передньої і задньої панелі, і середнього металевого каркаса, на який збирається весь телефон. В основному ці моделі сильно зношуються або пошкоджуються саме на скляних частинах, а щоб зруйнувати металевий ободок, потрібно постаратися. На момент кінця 2017 замінити корпус Айфона 4/4s, і зробити його візуально абсолютно новим все ще можливо.

iPhone 5 — це окрема тема. Стіва Джобса вже не було, а Apple випустила нову модель, і зробила це явно не дуже продумано. Срібляста версія виявилася вдалою і якісною. А технологія виготовлення темної була далека від ідеалу — на метал напилювали фарбу темного кольору на верх світлої кришки, і, як згодом з'ясувалося, вона дуже легко стиралася, дряпалася і просто знищувала красу яблучного дизайну. У минулому, коли даної моделі було на багато більше, заміна корпусу Айфона 5 була досить поширеною. Apple випустила 5-ку в вересні 2012 року, і на даний момент на неї можна встановити тільки ідентичну копію корпусу, але ніяк не оригінал.

iPhone 5c — єдина на даний момент модель iPhone, яка має яскраву кольорову пластикову задню кришку. Зараз так само минув час, коли була можливість розібрати інший пристрій для вилучення оригінальної кришки на заміну. Якщо Вам колектив сервісного центру каже, що може встановити на 5с деталь від Apple, не вірте, не може! Буде встановлено копію з величезним цінником, а про те, що це саме підробка оригіналу, Ви дізнаєтеся в дуже швидкому часі — на жаль задня кришка 5с неймовірно легко дряпається. Але вихід є, ми радимо після заміни корпусу Айфона відразу купити тонкий прозорий чохол, який збереже пристрій і при падіннях і від зношування.

iPhone 5s — вдосконалена 5-ка, колір і технологію виготовлення корпусу якої змінили, вдосконалили і порадували цим величезну кількість фанатів. Замість чорного з'явився колір Space Gray (космічний сірий), залишили срібний (Silver) і додали золотий (Gold). У сплав металу тепер додається елемент кольору корпусу, тому навіть коли він зношується, не видно явних відмінностей зовні і всередині. Заміна корпусу Айфона 5s теж проводиться часто, але в більшості випадків вже через характер експлуатації пристрою.

iPhone 6/6 Plus — нові великі розміри. Незважаючи на їх зносостійкість до подряпин, корпус випустили досить "м'яким" — носити в задній кишені категорично не рекомендуємо. А за нашим досвідом, в 80 випадків з 100 корпус Айфона після падіння є трохи вигнутим.

iPhone 6s/6s Plus — вдосконалені попередні моделі з додаванням кольору рожеве золото (Rose Gold). Як завжди, в версіях з буквою "s", поліпшили і зробили корпус iPhone більш жорстким. З першого погляду різниця між 6 і 6s незначна, якщо не чіпати технічні характеристики, але якщо взяти їх в руки, то "s"-ка явно відчувається більш монолітною і міцною.

iPhone SE — видима відмінність з 5s — матові края бокових граней замість глянцевих. В середині смартфона більш якісне укладання комплектуючих. Причини заміни корпусу Айфона SE, в основному, необережність експлуатації пристрою.

iPhone 7/7 Plus — кайфовиго кольору чорний матовий (Black) і глянець (Jet Black), і вже стандартні сріблястий, золотий і рожеве золото. Корпуси 7/7 Plus зроблені відмінно і зовні, включаючи новий вид задньої камери і розташування антен, і всередині, з огляду на особливості укладання комплектуючих і вологозахисту смартфона. Але, не дивлячись на величезні вкладення в дослідження при розробці своїх пристроїв, Apple до цих пір примудряється випускати гаджети, корпуси яких надмірно дряпаються.

Фото iPhone 7 збоку

Одна з цінностей, яку ми купуємо, купуючи iPhone, є престиж. А коли корпус iPhone подряпаний, пом'ятий або деформований, скажіть, про який престиж може йти мова? Візуально ганий iPhone є частиною Вашого іміджу, тому ми рекомендуємо не затягувати із заміною корпусу Айфона, звернутися до майстрів сервісного центру iSave і отримати візуально новий пристрій.