Замінити роз'єм зарядки Айфона | Ціни, терміни


У вас перестав заряджатися Айфон? Або кабель не входить повністю у гніздо?
А доводиться довго і нудно шукати особливе становище для нормалної зарядки?
Може у вас навіть не працює мікрофон, вхід для навушників або поліфонічний динамік?
Якщо так, то у більшості випадків все це говорить про поломаний роз'єм зарядки-синхронізаціі Айфона, який можна полагодити приблизно за годину.
Заповнюйте форму нижче і ми повернемо вам спокій і комфортне користування!

Гарантія: 180 днів

Нижній док Айфона

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
434710
4s34710
534720
5c39720
5s34720
649720
6 Плюс49725
6s49725
6s Плюс59725
SE49720
774790
7 Плюс77790
81297180
8 Плюс1297180
X1297180

Вирішення завдання, коли Айфон не заряджається, є однією з найбільш частих у всіх моделях, від 4 до 8+, і далеко не завжди це несправність батареї. В iPhone є кілька місць, через які всередину легко може потрапляти волога і пил, — це отвір слухового динаміка, сімслот і роз'єм зарядки iPhone. Про останній ви і дізнаєтеся в цій статті — причини поломки, як ремонтується, які елементи на шлейфі роз'єму зарядки Айфона присутні, і як заощадити на ремонті.

Причини несправності роз'єму зарядки iPhone

Контакти гнізда синхронізації Айфона знаходяться в зоні прямого доступу для вологи, пилу, і дрібних предметів, які туди можуть потрапити.

• Найчастіше з такою поломкою в iSave приходять, коли всередину потрапила рідина і вивела з ладу металеві вусики (контакти), до яких приєднується кабель.

• Буває, клієнт приходить і каже: "У мене не заряджається Айфон", і по ходу розмови ми з'ясовуємо, що кабель не до кінця засовується в гніздо . Це говорить, найчастіше, про те, що в ньому щільно забився пил з кишень, сумок, місць, де людина працює і т.д. Той же ефект може бути, якщо в гніздо потрапив маленький предмет, який застряг всередині.

• Ну і останнє, це фізичні ушкодження чи знос деталі.

У стареньких моделях яблучних смартфонів, 4/4s/5/5c, ще зустрічається така проблема, коли не виходить користуватися кнопками "+", "-" — при їх натисканні не показується повзунок перемикання гучності і звук не змінюється. Це теж говорить про несправність "нижнього дока" — так називають цю деталь майстри сервісних центрів.

Елементи шлейфу нижнього дока

На шлейфі роз'єму зарядки iPhone знаходяться такі елементи:

Шлейф роз'єму зарядки iPhone

1. Гніздо синхронізації і заряду;
2. Контакти для поліфонічного динаміка;
3. Основний мікрофон;
4. Аудіовхід;
5. Починаючи з моделі 6 — контакти для вібромеханізму;
6. Починаючи з моделі 6s — датчик шумозаглушення;
7. Антена мобільного зв'язку.

Тому, коли забираєте з сервісного центру свій Айфон після ремонту роз'єму зарядки, обов'язково перевірте всі функції, відповідні вашій моделі. Аудіовхід ви можете перевірити навушниками, а всі інші функції — попросивши друга передзвонити вам. Прийнявши дзвінок (перевірка поліфонічного динаміка і вібромеханізму), поговоріть і переконайтеся, що вас добре чують (головний мікрофон, шумозаглушення, антена), і заодно ви його (антена), що при розмові нічого не тріщить, а звук рівномірний і чистий (динаміки).

Як заощадити на ремонті роз'єму зарядки iPhone

Ви, як користувач, а не майстер по ремонту техніки Apple, звичайно можете не знати, що роз'єм зарядки iPhone може бути забитий. Тому менеджер сервісу, в який ви звертаєтеся, повинен зробити попередній зовнішній огляд, і якщо є ймовірність, що чищенням все і закінчиться, запропонувати вам її зробити. Собівартість роботи нижче, тому що не потрібно використовувати нову деталь, відповідно вартість для вас теж на порядок нижче. Таким чином, ви економите і залишаєте у себе в телефоні оригінальну деталь.

Якщо чистка не допомагає, тоді точно потрібно замінити роз'єм зарядки Айфона.

Чистку самостійно зробити можна, як в принципі і багато ремонтів, але в зв'язку з відсутністю досвіду і незнанням внутрішньої конструкції, ви можете просто пошкодити контакти. У такому випадку, навіть якщо достатньо було зробити чистку, потрібно буде платити за всю заміну нижнього дока.

Читайте також:

Заміна батареї Айфона.

5 причин неправильної зарядки батареї.

відгуки iSave23 жовтня 2017 | Сергій Миколаєнко | 


Сподобалося? Розкажіть друзям