Ремонт гнізда зарядки iPhone (Айфон) недорого у Києві

Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 180 днів
Додатково: Чистимо пристрій • Видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Нижній док Айфона

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Замінити роз'єм зарядки Айфона

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 5Уточнюйте20
Ремонт Айфон 5cУточнюйте20
Ремонт Айфон 5sУточнюйте20
Ремонт Айфон 6Уточнюйте20
Ремонт Айфон 6 ПлюсУточнюйте25
Ремонт Айфон 6sУточнюйте25
Ремонт Айфон 6s ПлюсУточнюйте25
Ремонт Айфон SEУточнюйте20
Ремонт Айфон 7Уточнюйте90
Ремонт Айфон 7 ПлюсУточнюйте90
Ремонт Айфон 8Уточнюйте180
Ремонт Айфон 8 ПлюсУточнюйте180
Ремонт Айфон XУточнюйте180
Ремонт Айфон XRУточнюйте180
Ремонт Айфон XsУточнюйте180
Ремонт Айфон Xs MaxУточнюйте180
Ремонт Айфон 11Уточнюйте180
Ремонт Айфон 11 ProУточнюйте180
Ремонт Айфон 11 Pro MaxУточнюйте180

У Вас перестав заряджатися Айфон? Або кабель не входить повністю у гніздо?
А доводиться довго і нудно шукати особливе положення для нормальної зарядки?
Може у Вас навіть не працює мікрофон, вхід для навушників або поліфонічний динамік?
Якщо так, то у більшості випадків все це говорить про поломаний роз'єм зарядки-синхронізаціі Айфона, який можна полагодити приблизно за годину.

Вирішення завдання, коли Айфон не заряджається, є однією з найбільш частих у всіх моделях, від 4 до 8+, і далеко не завжди це несправність батареї. В iPhone є кілька місць, через які всередину легко може потрапляти волога і пил, — це отвір слухового динаміка, сімслот і роз'єм зарядки iPhone. Про останній Ви і дізнаєтеся в цій статті — причини поломки, як ремонтується, які елементи на шлейфі роз'єму зарядки Айфона присутні, і як заощадити на ремонті.

Причини несправності роз'єму зарядки iPhone

Контакти гнізда синхронізації Айфона знаходяться в зоні прямого доступу для вологи, пилу, і дрібних предметів, які туди можуть потрапити.

• Найчастіше з такою поломкою в iSave приходять, коли всередину потрапила рідина і вивела з ладу металеві вусики (контакти), до яких приєднується кабель.

• Буває, клієнт приходить і каже: "У мене не заряджається Айфон", і по ходу розмови ми з'ясовуємо, що кабель не до кінця засовується в гніздо . Це говорить, найчастіше, про те, що в ньому щільно забився пил з кишень, сумок, місць, де людина працює і т.д. Той же ефект може бути, якщо в гніздо потрапив маленький предмет, який застряг всередині.

• Ну і останнє, це фізичні ушкодження чи знос деталі.

У стареньких моделях яблучних смартфонів, 4/4s/5/5c, ще зустрічається така проблема, коли не виходить користуватися кнопками "+", "-" — при їх натисканні не показується повзунок перемикання гучності і звук не змінюється. Це теж говорить про несправність "нижнього дока" — так називають цю деталь майстри сервісних центрів.

Елементи шлейфу нижнього дока

На шлейфі роз'єму зарядки iPhone знаходяться такі елементи:

Шлейф роз'єму зарядки iPhone

1. Гніздо синхронізації і заряду;
2. Контакти для поліфонічного динаміка;
3. Основний мікрофон;
4. Аудіовхід;
5. Починаючи з моделі 6 — контакти для вібромеханізму;
6. Починаючи з моделі 6s — датчик шумозаглушення;
7. Антена мобільного зв'язку.

Тому, коли забираєте з сервісного центру свій Айфон після ремонту роз'єму зарядки, обов'язково перевірте всі функції, відповідні Вашій моделі. Аудіовхід Ви можете перевірити навушниками, а всі інші функції — попросивши друга передзвонити Вам. Прийнявши дзвінок (перевірка поліфонічного динаміка і вібромеханізму), поговоріть і переконайтеся, що Вас добре чують (головний мікрофон, шумозаглушення, антена), і заодно Ви його (антена), що при розмові нічого не тріщить, а звук рівномірний і чистий (динаміки).

Як заощадити на ремонті роз'єму зарядки iPhone

Ви, як користувач, а не майстер по ремонту техніки Apple, звичайно можете не знати, що роз'єм зарядки iPhone може бути забитий. Тому менеджер сервісу, в який Ви звертаєтеся, повинен зробити попередній зовнішній огляд, і якщо є ймовірність, що чищенням все і закінчиться, запропонувати Вам її зробити. Собівартість роботи нижче, тому що не потрібно використовувати нову деталь, відповідно вартість для Вас теж на порядок нижче. Таким чином, Ви економите і залишаєте у себе в телефоні оригінальну деталь.

Якщо чистка не допомагає, тоді точно потрібно замінити роз'єм зарядки Айфона.

Чистку самостійно зробити можна, як в принципі і багато ремонтів, але в зв'язку з відсутністю досвіду і незнанням внутрішньої конструкції, Ви можете просто пошкодити контакти. У такому випадку, навіть якщо достатньо було зробити чистку, потрібно буде платити за всю заміну нижнього дока.

Читайте також:
Заміна батареї Айфона.
5 причин неправильної зарядки батареї.

відгуки iSave