Заміна динаміка iPhone (Айфон) недорого у Києві

Деталь завжди в наявності!
Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 8 місяців
Додатково: Чистимо пристрій • Міняємо сіточку динаміка •
Видаємо Айфон на заміну на час ремонту

Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Фото слуховий динамік Айфон

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Замінити слуховий динамік Айфона

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 424720
Ремонт Айфон 4s24720
Ремонт Айфон 529710
Ремонт Айфон 5c29710
Ремонт Айфон 5s29710
Ремонт Айфон 634710
Ремонт Айфон 6 Плюс35710
Ремонт Айфон 6s39730
Ремонт Айфон 6s Плюс39730
Ремонт Айфон SE39720
Ремонт Айфон 749760
Ремонт Айфон 7 Плюс49760
Ремонт Айфон 8797180
Ремонт Айфон 8 Плюс797180
Ремонт Айфон X997180

Дуже тихо або зовсім не чути співрозмовника? — причин може бути декілька, а в цій статті Ви дізнаєтеся про спікер. Прочитаєте про причини несправності, нюансах заміни динаміка Айфона в iSave, і наших рекомендаціях.

Причини поганої або нулової чутності в Айфоні:

1. Сіточка: металева сітка перед динаміком, яку ми бачимо, має властивість забиватися. В кишені, в сумці, пил в повсякденному житті все одно присутній.

2. Динамік: поламатися він може від падіння, попадання вологи або банально, через час. Рішення: заміна динаміка Айфона на новий.

3. Шлейф: в конструкції iPhone є шлейфік, на якому знаходяться датчик наближення, один з мікрофонів, фронтальна камера і контакти, до яких підключається слуховий динамік. Рішення: поміняти, якщо несправний.

Примітка: шлейф підключається до материнської плати певним коннектором. Цей коннектор теж може бути несправний, і тоді його потрібно перепаювати.

4. Аудіокодек, аудіокоректор: мікроелементи на материнській платі, які від падіння, струмопровідної рідини, перегріву пристрою, могли вийти з ладу або згоріти, що вплинуло на роботу динаміка. Рішення: перепайка потрібного мікроелемента.

iSave дуже рекомендує користуватися послугами досвідчених інженерів по пайці, що спеціалізуються в роботі безпосередньо з технікою Apple. Вибирайте професіоналів — наш досвід складної пайки бере свій початок ще з iPhone 2.

Найпоширенішою причиною негативної або відсутньої чутності співрозмовника є саме динамік. Але перш ніж робити заміну динаміка Айфона, майстри iSave завжди перевіряють можливість поміняти тільки сіточку, що для клієнта є на порядок дешевше.

Увага! Ми не рекомендуємо самостійно чистити сітку в зібраному стані iPhone. Якщо вона дійсно засмітилася, таким чищенням напевно Ви тільки заб'єте спікер тим, що було на сіточці. У цьому випадку ціна ремонту зросте — потрібно буде вже міняти не тільки сіточку, а цілу запчастину.

Заміна динаміка Айфона є одним з найпростіших і бюджетних ремонтів, тим не менш, для того, щоб до нього дістатися і правильно полагодити, потрібно мати необхідні знання про нюанси конструкції iPhone, інструменти і певну вправність. До необхідної деталі доведеться пробратися через шлейфи екрану і шлейфік фронтальної камери, які недосвідчені "майстри" мають звичку пошкоджувати.

Дізнатися вартість заміни динаміка Айфона, в яку включені деталь і робота, Ви можете в таблиці зверху. Щоб зробити процедуру в сервісному центрі iSave, внизу натисніть на кнопку "Запись на ремонт" та введыть номер телефону.


отзывы iSave

22 червня 2017 | Сергій Миколаєнко