Замінити слуховий динамік Айфона | Ціни, терміни


Дуже тихо або зовсім не чути співрозмовника? — причин може бути декілька, а в цій статті ви дізнаєтеся про спікер. Прочитаєте про причини несправності, нюансах ремонту в iSave, наших рекомендаціях і цінах.

Гарантія: 180 днів

Фото слуховий динамік Айфон

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам.

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
419720
4s19720
529710
5c29710
5s29710
634710
6 Плюс36710
6s34730
6s Плюс43730
SE34720
749760
7 Плюс49760
81247180
8 Плюс1397180
81697180

Причини поганої або нулової чутності в Айфоні:

1. Сіточка: металева сітка перед динаміком, яку ми бачимо, має властивість забиватися. В кишені, в сумці, пил в повсякденному житті все одно присутній.

2. Динамік: поламатися він може від падіння, попадання вологи або банально, через час. Рішення: замінити деталь на нову.

3. Шлейф: в конструкції iPhone є шлейфік, на якому знаходяться датчик наближення, один з мікрофонів, фронтальна камера і контакти, до яких підключається слуховий динамік. Рішення: поміняти його.

Примітка: шлейф підключається до материнської плати певним коннектором. Цей коннектор теж може бути несправний, і тоді його потрібно перепаювати.

4. Аудіокодек, аудіокоректор: мікроелементи на материнській платі Айфона, які від падіння, струмопровідної рідини, перегріву пристрою, могли вийти з ладу або згоріти, що вплинуло на роботу динаміка. Рішення: перепайка потрібного мікроелемента.

iSave дуже рекомендує користуватися послугами досвідчених інженерів по пайці, що спеціалізуються в роботі безпосередньо з технікою Apple. І, уточнимо, що наш досвід складної пайки бере свій початок ще з iPhone 2.

Найпоширенішою причиною негативної або відсутньої чутності співрозмовника є саме динамік Айфона. Але перш ніж він буде замінений, майстри iSave завжди перевіряють можливість поміняти тільки сіточку, що для клієнта є на порядок дешевше.

Увага! Ми не рекомендуємо самостійно чистити сітку в зібраному стані iPhone. Якщо вона дійсно засмітилася, таким чищенням напевно ви тільки заб'єте динамік тим, що було на сітці. У цьому випадку ціна ремонту зросте, так як потрібно буде вже міняти не тільки сіточку, а цілу запчастину.

Заміна слухового динаміка Айфона є одним з найпростіших і бюджетних ремонтів, тим не менш, для того, щоб до нього дістатися і правильно полагодити, потрібно мати необхідні знання про нюанси конструкції iPhone, інструменти і певну вправність. До необхідної деталі доведеться пробратися через шлейфи екрану і шлейфік фронтальної камери, які недосвідчені "майстри" мають звичку пошкоджувати.

Дізнатися вартість заміни слухового динаміка Айфона, в яку включені деталь і робота професіонала в сфері Apple, ви можете в таблиці зверху. Щоб зробити процедуру в сервісному центрі iSave, внизу натисніть на кнопку "Запись на ремонт" та заповніть форму.


отзывы iSave

22 червня 2017 | Сергій Миколаєнко |