Заміна тексту в iOS: як набирати текст на Айфоні швидше

У статті Ви дізнаєтеся, як економити час при наборі тексту в разі, коли доводиться час від часу друкувати однакові фрази. В iOS є корисна функція, про яку мало хто знає і тим більше використовує. Функція називається "Заміна тексту" і її призначення — економити Ваш час і ресурси.

Зміст:

1. Як налаштувати скорочення;
2. Переваги використання;
3. Як відтворити заміну тексту.

Для додавання скорочень в iOS, потрібно зробити наступне:

1. Зайти в “Параметри” і перейти в “Загальні”

2. Далі “Клавіатура” і перейти в “Заміна тексту”

3.У цьому розділі Ви можете створювати, редагувати і видаляти скорочення.


Шановні користувачі, хочемо вибачитися і подякувати Вам за розуміння того факту, що в україномовній версії нашого сайту все ж присутні зображення з текстом російською мовою. Це пов'язано з обмеженнями в деяких технічних можливостях перекладу. Ми робимо все можливе, щоб це мінімізувати.


Фото, налаштування заміни тексту iOS на Айфон

Однією з переваг використання пристроїв Apple є їх зручна взаємна синхронізація між iOS і Mac OS за допомогою iCloud.

Читайте: Про функціонал і можливості iCloud

Те ж саме працює з Заміною тексту — налаштувавши її на Айфоні, Ви можете комфортно користуватися цією функцією на інших своїх яблучних гаджетах.

Додати нове: натиснути "+" зверху справа.
Видалити непотрібне: зрушити вліво, або натиснути Змінити і видаляти.


Для чого потрібна функція заміни тексту:

1. Ми постійно друкуємо однакові фрази — одні й ті ж номери телефону, особисті пошти, однакові назви документів, номери кредитних карт і т.п. При використанні заміни тексту iOS Вам не доведеться кожного разу набирати всю фразу цілком. Наприклад номер телефону iSave — "0675915010", досить налаштувати скорочення "06" і при необхідності розгорнути всю фразу з "06" в повний номер телефону, що займає на порядок менше часу.


2. “Мені часто доводиться відправляти номер своєї кредитної картки комусь, а це 16 цифр, плюс моє ім'я і прізвище. Надрукувати ці 16 цифр і Сергій Миколаєнко реально забирає близько хвилини, включаючи той факт, що кредитку ще потрібно дістати як мінімум з кишені, якщо вона при мені, або з гаманця, який я не кожну секунду ношу з собою. Замість цього я створив скорочення в заміні тексту виду “51”, і вся ця фраза вмить розгортається. І так з будь-якою інформацією, яку необхідно періодично пересилати, доступ до якої забирає навіть найменший зайвий ресурс. Це реально дуже зручно!”


3. Особливо зручним використанням заміни тексту на Айфоні є налагодження скорочень вузькопрофільного характеру — частини тексту (З повагою, команда iSave), іконки і знаки ($, €), може бути навіть набори смайлів. Їх не потрібно постійно копіювати і вставляти, потрібно тільки один раз налаштувати.

Для відтворення функції заміни тексту:

1. Надрукуйте перші кілька символів, які Ви налаштовували в скороченнях;

2. Натисніть пробіл, щоб скорочення розгорнулося на повну фразу;

Примітка: після розгорнутого скорочення завжди додається один пробіл, тому при вході в сервіс Apple, де потрібно вводити Вашу пошту, після того як скорочення розгорнулося, необхідно видалити зайвий пробіл, інакше введений логін виходить не правильним.

приклад скорочення заміни тексту в iOS

Користуйтеся, це зручно і швидко. Нижче Ви можете побачити деякі приклади.

Інфографіка прикладів заміни тексту iOS

Примітка: якщо Ви користуєтеся функцією «Інтелектуальний набір», то при друку зверху над клавіатурою в надналаштуваннях будуть з'являтися розгорнуті фрази Ваших скорочень.

Включити цю функцію: "Параметри" - "Загальні" - "Клавіатура" - "Інтелектуальний набір".

З кожним новим Лайфхаком, які ми будемо висвітлювати для Вас в блозі, комфорт користування, знання про експлуатацію Apple, час життя батареї і швидкість роботи Вашого пристрою будуть беззупинно збільшуватися!


відгуки iSave

25 липня 2017 | Сергій Миколаєнко