Заміна камери iPhone (Айфон) недорого у Києвi

Ціни та терміни: у таблиці нижче
Гарантія: 6 місяців
Додатково: Чистимо пристрій • Видаємо Айфон на заміну на час ремонту
Адреса: Київ, Симона Петлюри 13/135
Контакти: 067 951 50 10, 063 420 50 10

Заміна задньої камери Айфона Київ

Записатися на ремонт iPhone

Номер введено невірно

Замінити камеру Айфона

МодельЦiна, грнЧас (хвилин)
Ремонт Айфон 5Уточнюйте40
Ремонт Айфон 5cУточнюйте10
Ремонт Айфон 5sУточнюйте10
Ремонт Айфон 6Уточнюйте15
Ремонт Айфон 6 ПлюсУточнюйте20
Ремонт Айфон 6sУточнюйте20
Ремонт Айфон 6s ПлюсУточнюйте25
Ремонт Айфон SEУточнюйте20
Ремонт Айфон 7Уточнюйте90
Ремонт Айфон 7 ПлюсУточнюйте90
Ремонт Айфон 8Уточнюйте180
Ремонт Айфон 8 ПлюсУточнюйте180
Ремонт Айфон XУточнюйте180
Ремонт Айфон XRУточнюйте180
Ремонт Айфон XsУточнюйте180
Ремонт Айфон Xs MaxУточнюйте180
Ремонт Айфон 11Уточнюйте180
Ремонт Айфон 11 ProУточнюйте180
Ремонт Айфон 11 Pro MaxУточнюйте180

Рішення задач з заміною задньої камери iPhone є поширеним ремонтом, але в одних моделях це "хвороба" через інженерну недоробку, а в інших — випадковість. Ми розповімо Вам, які симптоми говорять про те, що пора міняти основну камеру iPhone.

Симптоми, при яких потрібно замінити задню камеру Айфона

1. Чорний екран при запуску;
2. Круглі темні плями на зображенні;
3. Чи не фокусується на дальній або ближній дистанції;
4. Маленькі фіолетові точки і цятки на зображенні;
5. Вона не працює, при запуску фіксує фото і нічого не відбувається.

Причини всіх несправностей схожі — або механічні пошкодження, або потрапляння в середину між лінзами пилу або бруду. На жаль, зробити так, щоб цятки не з'являлися, не можна. Вологість і нестирильность приміщень, в яких ми працюємо, живемо або часто проводимо час, як раз і впливають на їх появу. Тому практично всі проблеми пов'язані з відхиленнями цієї деталі від норми продуктивності вирішуються її зміною на нову. Винятками бувають тільки випадки пошкодження драйверів — це мікроелементи плати, які вимагають перепайки на материнській платі. При затопленні телефону водою частим випадком буває потрапляння вологи в середину між лінзами, що виправити можна теж тільки заміною задньої камери Айфона. Чистка смартфона просто не допоможе, тому що цю деталь не можна розібрати для внутрішнього лагодження.

Процес заміни задньої камери Айфона

В iPhone 4/4s camera знаходиться зверху плати, для того, щоб до неї дістатися, необхідно пройти всього одну пластину, яка тримає невелику кількість важливих шлейфів смартфона.

Заміна задньої камери Айфон 5 є найбільш времязатратною і технічно самою непростою, тому що знаходиться вона на звороті материнської плати, і для того, щоб до неї дістатися, потрібно майже повністю розібрати корпусну конструкцію і вийняти материнку.

В інших моделях починаючи з 5с всі камери знаходяться зверху і затиснуті спеціальною пластиною, розібрати і замінити камеру Айфона на порядок простіше і швидше.

В SE camera вдосконалена в порівнянні з 5s, але через невелику кількості SE в Україні, для цієї моделі імпортується дуже мала частина комплектуючих, і тому заміна задньої камери Айфона SE виконується з використанням оригінальної деталі.

Перше, що потрібно зробити при виявленні якихось із симптомів описаних вище, це перепідключити дану запчастину і протерти скельце корпусу. Буває, що деталь при падінні просто відключається, але не ламається, а все через неідеальну інженерноу реалізацію підключення цієї деталі до материнської плати.

Не дивлячись на відносну легкість процесу такого ремонту, ми радимо міняти камеру яблучних смартфонів в сервісному центрі iSave в Києві. Ми надаємо і завжди тримаємо свої післягарантійні зобов'язання після зміни всіх комплектуючих. Гарантії на деталі якості копії — 6 місяців, якості оригінал — 12 місяців.